VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo bi dobro i za imatelje dionice, a i za one druge koji su ovdje vrlo česti gost radi "objektivnog" informiranja javnosti, da ova dionica ne ode u stečaj (iako nažalost šanse postoje dok je god blokade i ovog postupka).

Međutim, koliko god neki hvale Šelebaja, ja ga ne bi dizao u nebesa, jer gdje se god pojavio gledao je samo svoj interes, pa tako i ovdje. Pogledajte u kakvim je sve postupcima za sada samo prijavljen, pa ćete imati bolju sliku o njemu. Ne brine on o malim dioničarima nego o sebi i svojoj ekipi koja ga prati (vidi predsjednika uprave Mirne) ovdje, u Mediteranskoj i prije….

"S ciljem izbjegavanja takve situacije Uprava je u redovitim pregovorima sa vjerovnicima uspjela dogovoriti uvjete namirenja već gotovo svih potraživanja na obostrano zadovoljstvo", stoji u obavijesti Validusa, koju potpisuje član Uprave Vladimir Šelebaj-Sellier.


Bilo bi dobro i za imatelje dionice, a i za one druge koji su ovdje vrlo česti gost radi "objektivnog" informiranja javnosti, da ova dionica ne ode u stečaj (iako nažalost šanse postoje dok je god blokade i ovog postupka).

Međutim, koliko god neki hvale Šelebaja, ja ga ne bi dizao u nebesa, jer gdje se god pojavio gledao je samo svoj interes, pa tako i ovdje. Pogledajte u kakvim je sve postupcima za sada samo prijavljen, pa ćete imati bolju sliku o njemu. Ne brine on o malim dioničarima nego o sebi i svojoj ekipi koja ga prati (vidi predsjednika uprave Mirne) ovdje, u Mediteranskoj i prije….


Nadajmo se da su došla druga vremena. Sve što se radi gleda se kroz povečalo. Sve će manje biti mediteranskih a sve više atlantic grupa. Nadajmo se [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ovaj sa cca 4000 komada nema pojma o trgovanju.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ovaj sa cca 4000 komada nema pojma o trgovanju.

Zašto tako oštra kritika kolega Kliring!?

E vidite, ja naprotiv Vas mislim da taj dečko zna jako puno o trgovanju!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


nemogu vjerovat da neki još pišu o stečaju ,a čovijek Š vam je ijepo reko i napisao i objasnio da STEČAJA NE BUDE pa šta više još hočete .

tako je nece biti stecaja i poslovanje pocne ko i inace.
i ova bredna firma ce uskoro miljarde proizvodit i svi ce bit bogati koji kupe.

bash

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Collce@

Zadnja izjave Šelebaja od 29.11.2010:
1. "očekuje formalna obustava postupka već u idućih nekoliko dana"
izjavio u pondjeljak u jutro, a dans je već petak popodne… hmmm…

2. Nije islkjučio mogućnost stečaja, jer da je 100% siguran da stečaja neće biti, ne bi bio uopće izjavio:
"Stečaj bi, smatra Šelebaj, doveo do rasprodaje imovine po nerealno niskim cijenama i time uzrokovao štetu i Validusu i vjerovnicima te stoga od vjerovnika traži pet godina za kontroliranu prodaju"



ovaj sa cca 4000 komada nema pojma o trgovanju.

Zašto tako oštra kritika kolega Kliring!?

E vidite, ja naprotiv Vas mislim da taj dečko zna jako puno o trgovanju!
[/quote]
Zato jer čovjek poklapa kupnju na 8 i baca se nazad naviše. dakle odgovara mu prodaja po 8 ali se istovremeno vraća naviše i čeka i čeka a manji se lipare ispod njega. Da makne taj nalog ojačala bi kupnja na 8 pa bi mogao iskrcat to što želi iskrcat pa možemo dalje. Ovako štopa sebe i cjelokupnu trgovinu [yawn]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Trenutno je na satu točno 14:32 h. Znamo da sudovi rade od 8:00 do 15:00. Obzirom da je petak, svi su već doma od 14 sati. Znamo i još jednu iznimno zanimljivu činjenicu,a to je da je danas trebalo biti stavljeno na oglasnoj ploči suda da je pokrenut predstečajni postupak nad Validusom!!!A nema ga! Ako je jučer izašlo u Narodnim novinama onda je danas trebalo biti izvješeno na oglasnoj ploči.Miriše li vam možda ovo na nešto dobro?Meni da iako ne mogu staviti ruku u vatru, ali čini mi se koliko sam ja do sada proučio ovaj zakon za koji me do negdje prije nije ništa češalo,da je upravo tako trebalo biti.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Trenutno je na satu točno 14:32 h. Znamo da sudovi rade od 8:00 do 15:00. Obzirom da je petak, svi su već doma od 14 sati. Znamo i još jednu iznimno zanimljivu činjenicu,a to je da je danas trebalo biti stavljeno na oglasnoj ploči suda da je pokrenut predstečajni postupak nad Validusom!!!A nema ga! Ako je jučer izašlo u Narodnim novinama onda je danas trebalo biti izvješeno na oglasnoj ploči.Miriše li vam možda ovo na nešto dobro?Meni da iako ne mogu staviti ruku u vatru, ali čini mi se koliko sam ja do sada proučio ovaj zakon za koji me do negdje prije nije ništa češalo,da je upravo tako trebalo biti.

Kolega Valter,
1. ste bili dosad u Varaždinu pa utvrdili što to visi ili ne visi na oglasnoj ploči VŽ T-suda
2. Zakazano Ročište za ispitivanje pokretanja stečaja zakazanog za 15.12. nadalje je uvršteno
3. navodna vijest od dogovoru VLDS sa Đ.Đ. Stan – od ponedjeljka pa do dans nije stigla – budući da je već prošlo 15:00 sati izgledno ni danas neće…

Nadalje – budući da je navodno jeftinih skoro 4.000 kom VLDS u paketu na prodaji po 8,31 Kn – kako to da ih ama baš nitko sada neće…

Trenutni zaključaj cijele ????? situacije izvedite sami.

Šelebajova izjava pridonjela je da se ne prodaje više ispod 7,5kn.Sada se čeka rasplet situacije i do slijedećih vijesti se neće desiti ništa(7,5-8,5).Ko voli nek izvoli.Il pukovnik il pokojnik.

"S ciljem izbjegavanja takve situacije Uprava je u redovitim pregovorima sa vjerovnicima uspjela dogovoriti uvjete namirenja već gotovo svih potraživanja na obostrano zadovoljstvo", stoji u obavijesti Validusa, koju potpisuje član Uprave Vladimir Šelebaj-Sellier.

Brine me ovo boldano, što znači ako ovdje spadaju samo ovaj Đ.Đ.Stan i eventualno Podravka sve pada u vodu. Buć,Buć…

New Report

Close