VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i ja kupio nešto sitno po 7,6x a mislim i da je gapić popunjen koji je bio između 7,60-8,00 [thumbsup]

Quatro Mpn Ltd


Evo i ja kupio nešto sitno po 7,6x a mislim i da je gapić popunjen koji je bio između 7,60-8,00 [thumbsup]

Iskrene čestitke i dobro prepoznavanje situacije, no što sad prodaja se neda a kupnja povećava !!
LP

I very much love INGRA !!


Zasada su jedino sigurni ne imaoci VLDS-a

misliš? pogledaj kako su prošli oni koji su prodali Validus i "dobili keš" na račun kod Prve generacije, možda ih više nikad neće vidjeti! a tko zna koji je brokeraj sljedeći, možda baš tvoj!
toliko o sigurnosti "ne imaoca" Validusa koji su u kešu…. dionice ti bar ne mogu maznuti, a pare bez problema!

misliš? pogledaj kako su prošli oni koji su prodali Validus i "dobili keš" na račun kod Prve generacije, možda ih više nikad neće vidjeti! a tko zna koji je brokeraj sljedeći, možda baš tvoj!
toliko o sigurnosti "ne imaoca" Validusa koji su u kešu…. dionice ti bar ne mogu maznuti, a pare bez problema!

u tvom postu je jedino dobra usporedba VLDS i Prve generacije…

[lol]

Eto i službene objave prethodnog postupka u Narodnim novinama…

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2095099.html

Prodaj Walter.

Pa to ti je objavljeno,prije par dana??

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ja bih dodao dok još uopće ima bida


Prodaj Walter.

Pa to ti je objavljeno,prije par dana??

Ovo je objava u Narodnim novinama… vidim da baš ne razumijete razliku…


Eto i službene objave prethodnog postupka u Narodnim novinama…

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2095099.html


Ovo nije sranje ovo je sve opći potop…

"Trgovački sud u Varaždinu oglašuje da je rješenjem poslovni broj 2 St-70/10-2 od 24. studenoga 2010. godine u stečajnom postupku nad dužnikom

VALIDUS d.d. iz Varaždina, Anina ul. br. 2., MBS: 070039838, OIB: 07838648475, s danom 24. studenoga 2010. godine postavljen privremeni stečajni upravitelj Stanko Makar, dipl. oec. iz Sigeteca Ludbreškog, Augusta Šenoe 6, OIB: 49218337993.

Na privremenog stečajnog upravitelja na odgovarajući način primjenjuju se odredbe Stečajnog zakona o stečajnom upravitelju.

Dužnik može raspolagati svojom imovinom samo uz prethodnu suglasnost privremenog stečajnog upravitelja.

(Broj: 2 ST-70/10-4 od 24. XI. 2010.) (1785)"

Pogledajte datum. Pogledajte boldanu ulogu. Pogledajte link koji sam postao o toj ulozi. Pogledate što Šelebaj kaže o toj ulozi. Pročitajte članak kojim se određuje ročište i potvrđuje imenovanje g.Mlakara.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

interesantno kako nitko ne želi primjetiti da je danas gotovo sav promet ostvaren udaranjem po bidu…da je po asku, onda bi se busali u prsa kako je kupnja jaka, kako se skida sve s aska…
čim se neko postavi na 8 kn, poklopi ga se…
naravno kad više nikog neće biti na 8 kn, onda će se istresat i niže…



Eto i službene objave prethodnog postupka u Narodnim novinama…

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2095099.html


Ovo nije sranje ovo je sve opći potop…
[/quote]

ti odeš iz euforije u depresiju i nazad za milisekundu [lol]

New Report

Close