VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo prije je netko ostao bez cca 26.000 Kn bonusa… ako ga nisu stisle neke privatne financijske obaveze ili sl. baš mi ga je žao, jer mu je to bio doista više nego suludi potez…

marcipan@
Vidim da si i ti počeo drukat…šta puno ti ovo…zakasnio…?!

a s kojim se prometom ovdje išta dešava…..nekako mi se činim opasno nervozan za nekog tko misli da je ovo koma i ne želi niti prismrditi dionici…ili smo opet naletili na opasnog "altruistu"…

u svakom slučaju pozdrav i sretno svima


daj molim te…a s kojim ste prometom došli na 8.50 kuna….


"opasnih" 30-40K…uuuf


malo vas izrokalo…a?
naviknite se…

[/quote]

[/quote]

Kolega Marcipan, pa to se ne može dogoditi ni da se na glavu postavite! Vi mislite da je ovdje netko uložio pola miliona kuna unatrag 7 dana,a da nije upućen do najsitnijih detalja??? Prošlo je vrijeme Đakovštine, HGspota, Optime kada se radio balon od 300-400% u par dana. Ovdje što imamo je vraćanje na startnu poziciju, a to je oko 13 kuna prije nego se objave vijesti. Danas, da ispadne da Šelebaj mulja, a ne da nema razloga za takvo nešto, nego ga nema niti kada ga mikroskopom i to elektronskim tražite, istog trena bi završio u zatvoru zbog inženjeringa. Malo su se promijenile prilike u zadnjih godinu-godinu i pol. Ne pričajte budalaštine. Svaka čast g.šelebaju što je izašao s informacijama u javnost da se više zaustavi traderska tortura po Validusu.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....



samo se vi igrajte, ali pazite da netko ne skine 15-20.000 komada odjednom s prodaje jer cijena će onda ko metak preko 10 kn..a što ćete onda? [wink]

Teško da će netko skinuti toliku količinu.

Gledajući način trgovanja, čini mi se da se cijena podiže sa manjim količinama, a prodaju se po bidu veće!?[sad]
[/quote]
Meni se ćini da se kupuje.Od jučer se povremeno guram na kupnji i ne ide.
Drugi val u toku.

Blokada=Prozor=8,72

PROZOR MORA PASTI,naredio je drug Tito!
[/quote]

Tito je bio nešto precizniji u tajmingu: Prozor noćas mora pasti!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Kolega Marcipan, pa to se ne može dogoditi ni da se na glavu postavite! Vi mislite da je ovdje netko uložio pola miliona kuna unatrag 7 dana,a da nije upućen do najsitnijih detalja??? Prošlo je vrijeme Đakovštine, HGspota, Optime kada se radio balon od 300-400% u par dana. Ovdje što imamo je vraćanje na startnu poziciju, a to je oko 13 kuna prije nego se objave vijesti. Danas, da ispadne da Šelebaj mulja, a ne da nema razloga za takvo nešto, nego ga nema niti kada ga mikroskopom i to elektronskim tražite, istog trena bi završio u zatvoru zbog inženjeringa. Malo su se promijenile prilike u zadnjih godinu-godinu i pol. Ne pričajte budalaštine. Svaka čast g.šelebaju što je izašao s informacijama u javnost da se više zaustavi traderska tortura po Validusu.

[lol] [lol] [lol]


Kolega Marcipan, pa to se ne može dogoditi ni da se na glavu postavite! Vi mislite da je ovdje netko uložio pola miliona kuna unatrag 7 dana,a da nije upućen do najsitnijih detalja??? Prošlo je vrijeme Đakovštine, HGspota, Optime kada se radio balon od 300-400% u par dana. Ovdje što imamo je vraćanje na startnu poziciju, a to je oko 13 kuna prije nego se objave vijesti. Danas, da ispadne da Šelebaj mulja, a ne da nema razloga za takvo nešto, nego ga nema niti kada ga mikroskopom i to elektronskim tražite, istog trena bi završio u zatvoru zbog inženjeringa. Malo su se promijenile prilike u zadnjih godinu-godinu i pol. Ne pričajte budalaštine. Svaka čast g.šelebaju što je izašao s informacijama u javnost da se više zaustavi traderska tortura po Validusu.

a po čemu su se to promijenile prilike u zadnjih godinu dana?
pričate tu o nekakvih 13 kn…ovdje vas je 90% ušlo sa nekakvom sićom, na što i upućuju prometi i odma se postvaljate na prodaju, ne bi li utržili 1 kn/dionici…
A još ćemo vidjet gdi će Šelebaj završit…samo nemojte kokodakat poslije kako ste pokradeni, prevareni i kako je to moguće…gdi je HANF-a i ostali aparati da zaštite male dioničare…

U ovom čudnom spuštanju dokupio sam još malo. Kolega Marcipan, Vi to za ozbiljno pišete ili? Pa ako sad se stvari napokon ne odvijaju na ruku Validusa,ne znam šta bi se trebalo dogoditi? hajde,hajde, podignite malo taj svoj nalog na kupnji-10-15 dionica amo-tamo nije neka razlika, a nepotrebno drukate sad kad i mi imamo svog konja za utrku. Većina nas je ulazila ovdje na razinama iznad 19 kuna i ovo što se sada trži su traderske dionice,jer nema šanse da netko od nas prodaje sada kada se vidi svjetlo na kraju tunela.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

8,33 kn je trenutno prosiječna cijena trgovanja do sada. Walter, pusti.Kao da je to nešto posebno bitno.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Di su belosvetski fotije i bisaković? Već nekoliko stranica bez njih.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Dali je na pomolu veliki preokret???
Postaje li FIMA-Validus od navodnog dužnika prema Podravci ipak možda tajni i skriveni vjerovnik podravke??

1. "Kreće prodaja Podravkinih dionica"
http://www.poslovni.hr/vijesti/krece-prodaja-podravkinih-dionica-165000.aspx
2. Fima još tzv. davne 2007 god. – dakle debelo prije Afere spice bila najveći vlasnik Podravke
http://www.poslovni.hr/vijesti/fima-zeli-25-posto-dionica-podravke-46310.aspx
"Fima želi povećati udjel u Podravki na 25 posto"
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=38827

Fotije je tu. Gleda kako će igranka uskoro da zvrši i da ko bude poslednji ispadne magarac…

Opet ste svi stali na istu stranu broda, a to ne može da završi drukčije, no da vas se većina "utopi i podavi". Pametnima dosta…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close