VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

polako šišamo trejdere s aska, kupnja iznad 8 kn sve je jača [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

A što se tiče ovoga sa 8xxx kom,i on i ja sa 2xxx oko njega pokušavam ubaciti u VLDS što uspijem po koliko-toliko Ok cijenama izvući iz drugih dionica. Kao da vi to svi ne radite-molim Vas [lol]

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Trenutni + bonus za kupce – imaoce VLDS, a po osnovi trenutne prodajne cijene odm 8,60 Kn iznosi visokih 70%
Uživajte…


A što se tiče ovoga sa 8xxx kom,i on i ja sa 2xxx oko njega pokušavam ubaciti u VLDS što uspijem po koliko-toliko Ok cijenama izvući iz drugih dionica. Kao da vi to svi ne radite-molim Vas [lol]

samo se vi igrajte, ali pazite da netko ne skine 15-20.000 komada odjednom s prodaje jer cijena će onda ko metak preko 10 kn..a što ćete onda? [wink]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

Onda ce pasti jer ce svi navaliti na prodaju 🙂



A što se tiče ovoga sa 8xxx kom,i on i ja sa 2xxx oko njega pokušavam ubaciti u VLDS što uspijem po koliko-toliko Ok cijenama izvući iz drugih dionica. Kao da vi to svi ne radite-molim Vas [lol]

samo se vi igrajte, ali pazite da netko ne skine 15-20.000 komada odjednom s prodaje jer cijena će onda ko metak preko 10 kn..a što ćete onda? [wink]
[/quote]
Malo zatišje pred buru….Ma živcira me ovaj JDPL….Pazim ja,pazim!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



A što se tiče ovoga sa 8xxx kom,i on i ja sa 2xxx oko njega pokušavam ubaciti u VLDS što uspijem po koliko-toliko Ok cijenama izvući iz drugih dionica. Kao da vi to svi ne radite-molim Vas [lol]

samo se vi igrajte, ali pazite da netko ne skine 15-20.000 komada odjednom s prodaje jer cijena će onda ko metak preko 10 kn..a što ćete onda? [wink]
[/quote]
Imat će noćne more…., jer Šelebaj ih je više nego lijepo jučer upozorio, javno i jasno izjavivši:
""I ja bih volio da mogu objaviti neke stvari jer bi mi to išlo u prilog, ali zasad još to nije moguće", zaključio je.
A tek kad saznaju za izgubljeni bonus …. aj, jaj, jaj…

Kolega Walter-teško ćemo oboje uspjeti izaći iz JDPL i zašto mi to niste napisali na pwt???????Niste mi baš za vjerovati…

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Sorry Cerci, zbunilo me u isto vrijeme pisanje tebi i na forumu. No hard feelings [cool]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

I ti se našao neki dan Joki rugat… [yawn].

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

samo se vi igrajte, ali pazite da netko ne skine 15-20.000 komada odjednom s prodaje jer cijena će onda ko metak preko 10 kn..a što ćete onda? [wink]

Teško da će netko skinuti toliku količinu.

Gledajući način trgovanja, čini mi se da se cijena podiže sa manjim količinama, a prodaju se po bidu veće!?[sad]


samo se vi igrajte, ali pazite da netko ne skine 15-20.000 komada odjednom s prodaje jer cijena će onda ko metak preko 10 kn..a što ćete onda? [wink]

Teško da će netko skinuti toliku količinu.

Gledajući način trgovanja, čini mi se da se cijena podiže sa manjim količinama, a prodaju se po bidu veće!?[sad]
[/quote]
Kolega, Vi očito nemate streamer ili ga uopće ne pratite… sve veće količine "navodne prodaje" konstantno i tempirano se dižu gore tj. da ne kažem od straha te za njih vrlo opasnog i mogućeg
"udarnog zelenog vala" bježe….

New Report

Close