VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada to brzo prodaj da te ne prepoznamo [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




Poštovani kolege, pogledajte raspored ročišta zakazanih na Trgovačkom sudu u Varaždinu
na dan 15.12.2010 u 09h.
Pozdrav

Kolega bisakovi moram priznati da se podosta trudite oko ove dionice koju ne posjedujete…jel tako istražujete i ostale dionice da biste neupućene izveli na pravi put…
[/quote]
Vaš tekst je intoniran na način da ovu informaciju nije trebalo učiniti dostupnom članovima foruma !
Informaciju mi je na private poslao jedan od sudionika foruma,a ja sam smatrao da bi svi dioničari trebali biti s tim upoznati i to sam proslijedio bez komentara.
Ovu dionicu sam "posjedovao" 2007 i ostala mi je tražbina za neisplaćenu dividendu .
Od tada mi je uprava Validusa(prije PIF Pleter) bila "sumnjiva" jer nikada do tada nisam "doživio"
da se izglasana dividenda ne isplaćuje i to bez obrazloženja?
Bez obzira na Vaš komentar,smatram da svatko ima pravo na informaciju!
Pozdrav
[/quote]

Kolega dobili ste krivi dojam intonacije, to je bilo retoričko pitanje! Naravno da svi trebaju imati što veći i bolji broj informacija (dobrih i loših) na temelju kojih će sami izvući neki zaključak i donijeti odluku o ulasku ili izlasku iz dionice bez obzira na razne drukove i interese pojedinih na forumu bili oni na dolje ili gore, jer na kraju ljepota je u očima promatrača zar ne?


sada to brzo prodaj da te ne prepoznamo [lol]

eeee..Kolega Crumarix, nisam ja te sreće… na VLDS-u sam možda unutar top 25…
moja prodaja VLDS sada ne dolazi u obzir…. -:))))
P:S. Sugiran sam da Vi vrlod dobro znate, ali za one – tko još nije skužio Podravkinu igru oko Mirne neka si ponovno pogleda moj jučerašnji post u svezi iste… tko ne skopća ni sada neće nikad… al u tome je i bit ovog ZSE hobby-a… netko mora izgubit, da bi netko drugi zaradio itd…



sada to brzo prodaj da te ne prepoznamo [lol]

eeee..Kolega Crumarix, nisam ja te sreće… na VLDS-u sam možda unutar top 25…
moja prodaja VLDS sada ne dolazi u obzir…. -:))))
P:S. Sugiran sam da Vi vrlod dobro znate, ali za one – tko još nije skužio Podravkinu igru oko Mirne neka si ponovno pogleda moj jučerašnji post u svezi iste… tko ne skopća ni sada neće nikad… al u tome je i bit ovog ZSE hobby-a… netko mora izgubit, da bi netko drugi zaradio itd…
[/quote]
Šta se ti odmah nerviraš..ako si siguran u ovu dionicu ti kupuj…valjda nisi od onih što kupe pa odmah na nekoliko lipa prodavaju…ovdje mnogi lupetaju sa informacijama nekim što pročitaju iz tiska a nemaju konkretne prijedloge da mogu preporučit ovu dionicu za kupnju ili prodaju…pravu inf.jedino ima Dijana Čuljak..Što se mene tiče ja bih kupovao da imam lovu..ovo nemože biti jeftinije..ako sad kupiš po 8kuna,za nekoliko mjeseci ona će sigurno biti minimalno 20kn bez obzira na stečaj…pa tko ima love neka kupuje i čeka..bolje ovdje oročit nego u banku..

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 12:00.
Na upit Upravi Validus d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Samo za one koji ne prate "sve vijesti" u svezi FIME i VLDS-a te istog samo besramno blate…

"FIMA je poslužila samo kao paravan za preuzimanje Podravke i zato je nagrađena sa 185 milijuna"
"FIMA je poslužila samo kao paravan za preuzimanje cijele Podravke, a za nagradu je dobila 185 milijuna kuna od bivše Uprave Podravke, od čega 105 milijuna kroz bespovratni kredit Mirni Rovinj i 80 milijuna kuna za kupnju precijenjenog brenda Mirne Rovinj"
http://www.jutarnji.hr/tko-je-pravi-vlasnik-10-6–podravke-/703451/
P:S. – Navodno precijenjenog brenda Mirne Rovinj… jer Brend i postrojenja – možda su, al lokacija i zemljište…hmmm… sigurno loš posao, jelda???

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 12:00.
Na upit Upravi Validus d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

vidi trejdera šta su se poredali na asku. ima još prostora između 7 i 8 kuna pa izložite sve naloge. bez straha[thumbsup]


vidi trejdera šta su se poredali na asku. ima još prostora između 7 i 8 kuna pa izložite sve naloge. bez straha[thumbsup]

uf da ih hoce popapat netko ko onaj dan

ako ne danas krajem dana onda u ponedjeljak. moj osjećaj [thumbsup]

slika …. 6,75 NE PROLAZI. Ovaj što spušta je glup i briga me nije tko je taj !!
LP

I very much love INGRA !!

Štovane građanke i građani !!
Izjavljujem Vam tužnu vijest za naš napaćeni HR narod ??
Preminuo je naš dragi CROBEX u 2010 godini !!
Teška mu budi Hrvatska gruda i njemu i onome tko mu je skratio ubrzano muke!! [angry]

I very much love INGRA !!

New Report

Close