VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@kala

Nije bitno za otvaranje stečajnog postupka koliki je dug vjerovnika koji traži otvaranje stečaja.
Sudac samo utvrđuje da li postoje formalni uvjeti za stečaj.
U stečajnom postupku svi vjerovnici prijavljuju potraživanja itd.
Pozdrav

Kolega bisakovi, hvala na sugestiji i prijedlogu… sutra idem i ja zakazat Ročište radi ispitivanja uvjeta za otvaranje stečaja, jer mi VLDS duguje priličnih xx, xxx Kn radi neisplaćene dividende…

ipak je naš Tisak jedan od rijetkih koji je uspješno prebrodio stečaj i Kutlu te je sad na zdravim nogama urednog poslovanja s dobiti. što će s Validusom biti za koju godinu ostaje da se vidi, ovo trgovanje zadnjih mjeseci je čisto špekuliranje, ali kao takvo privlači mnogo trejdera i daje likvidnost. lubenica pada s 10.kata, a tko će biti taj koji će ju jahati u trenutku kada se rasprsne pri dodiru s betonskim pločnikom je zeznuta stvar

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zahtjev za očitovanje VLDS u svezi ročišta, upravo poslan ZSE…

Kolega bisakovi@ ..vi vrlo dobro znate poantu mog posta. Vaše višemjesečno dobronamjerno iznošenje "činjenica" MOŽDA, VJEROVATNO, NAJVJEROJATNIJE..itd ,u svrhu stečaja Validusa je svima već poznato.

točno, ali isto tako sam siguran ako u ovom slučaju sudac odbaci opciju stečaja da ćeš onda reći da to nije relevantno jer je dug prema tom vjerovniku jako mali…ne možeš me nikako uvjeriti da se već mjesecima ovako trudiš iz čisto altruističkih pobuda
ali u svakom slučaju mi je drago da ćemo konačno imati neko relevantno mišljenje glede mogućeg stečaja, naravno mislim na trgovački sud a ne na kolegu…



@kala

Nije bitno za otvaranje stečajnog postupka koliki je dug vjerovnika koji traži otvaranje stečaja.
Sudac samo utvrđuje da li postoje formalni uvjeti za stečaj.
U stečajnom postupku svi vjerovnici prijavljuju potraživanja itd.
Pozdrav

Tu je problem sto politika i vladajuca garnitura trazi zrtvu za svoje malogradjanske apetite, sto reci. Kompaniju koja je direktno i indirektno zaposlavala vise od 1000 ljudi treba potopiti jer Bajic i Vitkovic ‘moraju ostvariti’ svoje partijske zadace.
Moj palac je up za Selebaja!

točno, ali isto tako sam siguran ako u ovom slučaju sudac odbaci opciju stečaja da ćeš onda reći da to nije relevantno jer je dug prema tom vjerovniku jako mali…ne možeš me nikako uvjeriti da se već mjesecima ovako trudiš iz čisto altruističkih pobuda
ali u svakom slučaju mi je drago da ćemo konačno imati neko relevantno mišljenje glede mogućeg stečaja, naravno mislim na trgovački sud a ne na kolegu…



@kala

Nije bitno za otvaranje stečajnog postupka koliki je dug vjerovnika koji traži otvaranje stečaja.
Sudac samo utvrđuje da li postoje formalni uvjeti za stečaj.
U stečajnom postupku svi vjerovnici prijavljuju potraživanja itd.
Pozdrav

[/quote]

Hm…a trgovački sud,kao i cijelo sudstvo je " relevantno "…

NTNK njih i njihove presude. LOPOVI !

ps:u stvari nisu lopovi,čast izuzecima,to su prodane duše,politici i lokalnim lovatorima.

AMEN !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Poštovani kolege, pogledajte raspored ročišta zakazanih na Trgovačkom sudu u Varaždinu
na dan 15.12.2010 u 09h.
Pozdrav

Kolega bisakovi moram priznati da se podosta trudite oko ove dionice koju ne posjedujete…jel tako istražujete i ostale dionice da biste neupućene izveli na pravi put…



Poštovani kolege, pogledajte raspored ročišta zakazanih na Trgovačkom sudu u Varaždinu
na dan 15.12.2010 u 09h.
Pozdrav

Kolega bisakovi moram priznati da se podosta trudite oko ove dionice koju ne posjedujete…jel tako istražujete i ostale dionice da biste neupućene izveli na pravi put…
[/quote]
Vaš tekst je intoniran na način da ovu informaciju nije trebalo učiniti dostupnom članovima foruma !
Informaciju mi je na private poslao jedan od sudionika foruma,a ja sam smatrao da bi svi dioničari trebali biti s tim upoznati i to sam proslijedio bez komentara.
Ovu dionicu sam "posjedovao" 2007 i ostala mi je tražbina za neisplaćenu dividendu .
Od tada mi je uprava Validusa(prije PIF Pleter) bila "sumnjiva" jer nikada do tada nisam "doživio"
da se izglasana dividenda ne isplaćuje i to bez obrazloženja?
Bez obzira na Vaš komentar,smatram da svatko ima pravo na informaciju!
Pozdrav

Svi vi ovdje trabubnjate o stečaju(koji i nije nemoguć).OK.Pa zar ova cijena nije ionako već stečajna(DKVS-R-A)


Svi vi ovdje trabubnjate o stečaju(koji i nije nemoguć).OK.Pa zar ova cijena nije ionako već stečajna(DKVS-R-A)

[thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

kala@cveba@

Kolege, nemojte da vas razne fatamorgane te pojedini nedobronamjerni komentari pojedinih forumaša – neimaoca VLDS-a, nepotrebno izbacuju iz takta…

Razlog pojedinih negativnih trabunjanja o VLDS vam se ukratko slijedeći:
1. neki su forumaši 2007 god. kupili 200 kom VLDS po 200 kn – odličan biznis zar ne?!
2. isti paket dionica prodali su ove godine u svibnju po 20 KN – odličan biznis zar ne?!
3. izgubljeni novac/ulaganje od 36.000 KN, pokušavaju već duže vrijme max. drukom na dolje, kompenzirati grčevitom željom ponovnom kupnjom VLDS za 2 – 3 KN – odličan pokušaj biznisa zar ne?!

New Report

Close