VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a kada će isplatiti dividendu koju duguju već godinama, i mali dioničari mogu pokrenuti stečaj na ime tog duga.

Bravo kolega! ajmo svi pokrenut stečaj, neka VLDS plati sve dugove, ostane cca 137.000.000 Kn
pa svaki dioničar onad kasira 51 kn po dionici…
Pa da vidmo onda upravu VLDS-a kako bi se odmah pobrinula, da od VABE u roku sat vremena dobije
500.000 – 1.000.000 kn keša te pokupi 30-40 tis. dionica sa kupnje (za trezor) i VLDS u trenu digne na najmanje 30 Kn
[/quote]
Bojim se da neće ostati ništa osim dugova ako se pokrene stečaj.
Ne znam kako po nekima ,tržišna cijena imovine Validusa pokriva dug i još ostaje 51 kuna po dionici???
Kakve se to "papirnate kalkulacije" prave?
Bilance su rađene uglavnom po NABAVNIM vrednostima ,a ne TRŽIŠNIM!!!
Pozdrav


lijepo sam vam rekao da vas drukeri navlače i da će vas oderati, ali niste me slušali, sotat ćete bez gaća…
sad najednom muk i tišina na temi a drukeri fino zbrajaju novce koje su vam pobrali na 7,50-8,50 kn [bye]

kolega ovdje je ostao bez gaća samo onaj s 10.000 komada na asku što mu nisu pokupili cijelu količinu već samo 10-tak %, nakon što je zakuhao sve ovo i bezuspješno pokušao trejd s 100k.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]




Vidim da ovdje neki gube i noći maštajući o jeftinom Validusu. Znate li vi da netko sa 2,5 mil.€ može sada preuzeti cijeli VLDS. Ako je imovina znatno veća od obveza , kao što kaže Šelebaj , onda je i razumljivo da ekipe plaćenih drukera provode noći na forumu , kako bi preuzimanje učinili povoljnijim. Pa i nepismen zna da je sada Varaždinsku banku , najbolje i najjeftinije preuzeti kupovinom Validusa za par milijuna eura. TEK SADA VRIJEDIMO.

Prije svega,Šelebaj ne "kaže" da je imovina Validusa ZNATNO veća od obveza"!!!
Kupovinom Validusa ne može se preuzeti Varaždinska banka!!!Pogledajte udio Validusa!!!
Zašto bi netko uložio "par miliona eura" u društvo koje će vrlo teško(ako je uopće moguće)
opstati???
Pozdrav

[/quote]

Stječe se na taj način takav udio u VABI , koji omogućava obvezu ponude za preuzimanje po 60-tak kuna ostatka VABE, i to bez premije. Stvar je prejednostavna.
[/quote]
Zar ne vidite da za to sada nema interesa!!!
Što Vam vredi "preuzeti" Validus radi manjinskog udjela u VABA banci,ako su dugovi Validusa takvi da će Vam "pojesti" taj udio???
O tome se radi.Radije će se ići na kupovinu udjela VABA banke u stečajnom postupku Validusa ,jer Vam onda barem
ostaje udio u banci.
Pozdrav


lijepo sam vam rekao da vas drukeri navlače i da će vas oderati, ali niste me slušali, sotat ćete bez gaća…
sad najednom muk i tišina na temi a drukeri fino zbrajaju novce koje su vam pobrali na 7,50-8,50 kn [bye]

Kolega kukuriku druk, ja ću vama nešto lijepo reći:
– ovaj koji je jutros nesmotreno udario na dolje (čast izuzetku, ako je to učino da plati neki dug ili sl.)
ostao je samo za sada, najmanje bez 1100 kn, jer sad iste dionice može kupiti samo po 8 KN

bisakovi=
Kolega bisakovi- kako ste prošli za Žitnjakom? jel vam TODA barem vama platio vaših 5000 KN budući da vam je ZTNJ i dalje na mizernih 100 Kn…

jedni drukaju na gore, drugi na dole…niti jedni niti drugi neće promijeniti priču šta god da se objavilo, dok ne kupe ili prodaju….
realno na ovim cijenama je razgovor s Šelebajem pozitivna stvar jer se bar zna na čemu smo i da je podjednako realna situacij s dogovorom vjerovnika i s stečajem, a sad možemo ili ne moramo vjerovati u to da je imovina značajno veće od obveza pa i u slučaju stečaja ne bi bila panika, odnosno po tome niti neće biti stečaja

isakoviću Validus+Pluris (gdje je Šelebaj likvidator) imaju 40% u VABI.

+ ostala stara ekipa iz Varaždina zbirno 10,3% što je više od 50%

FINESA CONCEPTUS d.o.o.
Varaždin, Ivana Kukuljevića 25

GARA SECUNDUS d.o.o.
Varaždin, Franjevački trg 7

Nikomat d.o.o.
Varaždin, Pavlinska 5

znam ja zašto ti pišeš po Validusu, iz istog razloga kao i ja. Vaba, Vaba je razlog stari .

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


bisakovi=
Kolega bisakovi- kako ste prošli za Žitnjakom? jel vam TODA barem vama platio vaših 5000 KN budući da vam je ZTNJ i dalje na mizernih 100 Kn…

kolega nemojte ovakve komentare, svi ovdje imali su svojih promašaja, a naslađivati se tuđim neuspjesima na određenim dionicama neće podići validus.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


jedni drukaju na gore, drugi na dole…niti jedni niti drugi neće promijeniti priču šta god da se objavilo, dok ne kupe ili prodaju….
realno na ovim cijenama je razgovor s Šelebajem pozitivna stvar jer se bar zna na čemu smo i da je podjednako realna situacij s dogovorom vjerovnika i s stečajem, a sad možemo ili ne moramo vjerovati u to da je imovina značajno veće od obveza pa i u slučaju stečaja ne bi bila panika, odnosno po tome niti neće biti stečaja

gospodo netko hoce VLDS preuzet za jeftine pare u tome je cijela prica a tu na forumu ima novo pecenih dionicara koji su placeni da drukaju prema dole netko ih zato placa

1. Nitko osim Šelebaja i još nekih nezna koliki je stvarni dug..u tome i je caka! To da će dugovi pojest taj udio su bezvezarije po meni…ovo je neko nanjušio..i kraj scenarija je vrlo brzo!
2. Interesa ima itekako


lijepo sam vam rekao da vas drukeri navlače i da će vas oderati, ali niste me slušali, sotat ćete bez gaća…
sad najednom muk i tišina na temi a drukeri fino zbrajaju novce koje su vam pobrali na 7,50-8,50 kn [bye]

da se kladimo da je danas lik pogriješio s zadavanjem naloga i ostao kraći za 1300 komada ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@goldfish
Ali kolega ja sam na Žitnjaku ZARADIO 7000 kuna prodajom Konzumu po 120 kuna.
Zaradio i realizirao dobit.I zadovoljan sam u ovim tržišnim okolnostima.
Vaša opaska mi nije jasna?
Zar Vi koji gubite mislite da sam ja trebao više zaraditi?
Nemojte se zamarati tuđim ulaganjima!Ovdje to nikoga ne treba zanimati!
Pozdrav

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 11:20.
Na upit Upravi Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close