VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ma što je Vama, miješate kruške i jabuke… ili otkada je Pluris=Validus… Možda jednom shvatite!

Kolega dragi, budući da niste dioničar VLDS-a, te samim time niste upućeni u cijeli povijest istog, neću vam vašu neupućenost uzet za zlo…

Nadalje, da Vam pojasnim: Validusu je – radi Plurisovog duga prema Podravci blokiran račun tako da ponekad kruške iapk postaju jabuke i obratno…
Na kraju krajeva uopće nije bitno tko je možebitno prodao svoje udio u VART , Pluris ili Validus… bitno je da radi – ponavljam ovog:
Podravka tužbom zahtijeva naplatu neosiguranog dijela, koji je nešto veći od milijun kuna"
Pluris: Tužba Podravke je nerazumljiva
http://www.business.hr/hr…-Podravke-je-nerazumljiva
Odblokada računa VLDS-a izgledno slijedi…
P.S. jutrašnjih kupljenih 2.800 kom – po meni -zasigurno nije kupio neki daytrajder ***obrisano***
[/quote]

Netočno, radi se o izravnom plasmanu iz Podravke u Validus, za što je Validus izdao mjenicu.

ja mislim da bi trejder to skipao neprimjetno, ne bi ovako javno izložio 11k na ask. nekome se ne sviđa ovo. sada nam treba jedna ajkula ili više ribica da ovo nagrizu 🙂

kao sitan dionicar…jako, jako zadovoljan danasnjim danom…
navrijeme sam usao, a sva ova politika o firmi…macku o reep…
ipak ima nadleznih institucija koje ce to razrjesit, bilo na stetu il’ na korist dionicara…
nocas malo laksi san zbog validusa, no ima i drugih zbog kojih se bi ipak mogao budit u snu…

sretno Svima sutra u kom god smjeru to poslo…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Jeste li Vi u klasi optimist???? [lol]

Bio i ja na INGRI 57 kn….

Ja od nevjerice da je cijena ispod 7 kuna , uzeo samo 7200 kom , a mogao još 2x toliko , ali utjeha mi je da je Radimir Čaćić za 7000 kom. dao 100 000€ , a ja za svoje 50000 kuna. Ljudi moji nema ništa za kunu , pa čak ni Đakovštine. Sutra stavljam sve na hrpu , cash i prodaja ostatka Ingre i idem na bid po još par tisuća. Ovo su prigode jednom u par godina.

Netko se vrlo nevješto igra sa živcima dioničara. Ovo je očito isceniran rast od 25% na malom prometu kako bi se informirani lakše iskrcali na neznalicama. Neki dan sam napisao da bi se to moglo desiti i desilo se. Mislim koji bi to mali dioničari kupovali po 8 i više kuna, a do jučer nisu htjeli ni po 7? Ili netko misli da će ovo stvarno sad rasti na 9 ili 10 kuna pa će zaraditi?

Da se netko planira iskrcati na malim dioničarima govori ovaj nalog od preko 10000 dionica na 8,43. Već sada to izgleda kao nepremostiva prepreka za daljnji rast i hladan tuš za one koji su kupovali u nadi da će skupo prodati. Ljudi shvatite da se to netko igra vašim živcima i muze vam lovu, ne nasjedajte na te fore, moj je savjet da se bolje klonite ovakvih igrica ako hoćete sačuvati novce.

potepuh@
Ma o čemu ti trabunjaš non-stop? Imao si curu ,dobra bila..ali na nagovor nekih da je ovakva,onakva,ti je ostaviš.Međutim cura je dobra,počela se sređivati …kužiš.E sad, ti bi ja nazad najradije al si nesiguran..dal da joj se vratim ili ne? Moj savjet jer vidim da ih voliš dijeliti..nadji drugu curu i ostavi se ove jer vidim da ludiš..
Bez ljutnje..nadam se da si razumio!

Ako je dionica pala duplo zbog blokade računa i priča oko stečaja i ako se to stanje sada promijeni onda bi se po logici stvari trebala vratiti na taj nivo prije blokade (15-20 kn) ili?


Netko se vrlo nevješto igra sa živcima dioničara. Ovo je očito isceniran rast od 25% na malom prometu kako bi se informirani lakše iskrcali na neznalicama. Neki dan sam napisao da bi se to moglo desiti i desilo se. Mislim koji bi to mali dioničari kupovali po 8 i više kuna, a do jučer nisu htjeli ni po 7? Ili netko misli da će ovo stvarno sad rasti na 9 ili 10 kuna pa će zaraditi?

Da se netko planira iskrcati na malim dioničarima govori ovaj nalog od preko 10000 dionica na 8,43. Već sada to izgleda kao nepremostiva prepreka za daljnji rast i hladan tuš za one koji su kupovali u nadi da će skupo prodati. Ljudi shvatite da se to netko igra vašim živcima i muze vam lovu, ne nasjedajte na te fore, moj je savjet da se bolje klonite ovakvih igrica ako hoćete sačuvati novce.

Zaboravio si napisati koji si ti u toj priči , hoćeš kupiti jeftino , ne odgovara ti rast , ili tako samaritanski čuvaš naše novce i laprdaš o dionici koju nemaš. Nije mi jasno kako netko može gubiti svoje vrijeme na taj način. Ajde produži dalje , logično je da pišeš tamo gdje misliš ulagat , a ovo smeće od dionice ostavi nama.
Ili si samo dio plaćenog tima multinickova , koji od jada dijeli jedinice joki , graditelju , silvestru , 5do12 , meni , jer im je od nemoći da zaustave logičan razvoj događaja , samo to i preostalo.

@rohbau
A ne , ne , Validus smije pasti 25% u jednom danu , ali rasti smije samo po jednu lipu dnevno , da se i ekipa muktaša ukrca po istim cijenama , na kojima nisu imali muda prije rasta.


Netko se vrlo nevješto igra sa živcima dioničara. Ovo je očito isceniran rast od 25% na malom prometu kako bi se informirani lakše iskrcali na neznalicama. Neki dan sam napisao da bi se to moglo desiti i desilo se. Mislim koji bi to mali dioničari kupovali po 8 i više kuna, a do jučer nisu htjeli ni po 7? Ili netko misli da će ovo stvarno sad rasti na 9 ili 10 kuna pa će zaraditi?

Da se netko planira iskrcati na malim dioničarima govori ovaj nalog od preko 10000 dionica na 8,43. Već sada to izgleda kao nepremostiva prepreka za daljnji rast i hladan tuš za one koji su kupovali u nadi da će skupo prodati. Ljudi shvatite da se to netko igra vašim živcima i muze vam lovu, ne nasjedajte na te fore, moj je savjet da se bolje klonite ovakvih igrica ako hoćete sačuvati novce.

1. netko je već zaradio .
2. Kao što je padala bez info,sada i raste bez info :- natezanjem .
Ekipa se nakrcala jeftino,nema u ciljevima dugoročno gledati papire,više vole keš…i normalno je da kreće pumpa. Kad se iskrcaju,ako ne bude novosti,ide opeta to dolje,sve dok ne stresu i zadnjeg naivca. I neka .
3. Da imaš namjeru prodati,zar bi stavio strašilo na ask ?
4. da ti je cilj iskrcati se , nebi li bilo pametnije to odraditi na 20…nego svaki dan rušiti pa se skipati na 6 ? Ekipa je rušila,a mali,ili preplašeni su iskakali iz vlaka ,bez obzira na cijenu karte,kao i blizinu stanice,jednostavno,bježanija bez smisla .

Ajde,recite,lako je biti pametan,i još lakše ispasti glup komentirati na temelju ovog malog rasta .

Ako vidite,a nadam se da da, onda možete vrlo lako primjetiti da se ovdje vrti oko 250-300.000 Kn trejderske love…i tako ide i cijena .

‘ko se upeca,kome su živci popustili…taj je dobrodošao,s obje strane [cool]


Ako je dionica pala duplo zbog blokade računa i priča oko stečaja i ako se to stanje sada promijeni onda bi se po logici stvari trebala vratiti na taj nivo prije blokade (15-20 kn) ili?

ovdje nema logike stvari..samo logika trejda i jače love.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Lijepo je gledati ovakav skok Validusa, samo…kada raste na krilima ničega-bojim se da će sutra i presutra biti puno ošišanih ovdje. Da se razumijemo, ne da bi mi odgovaralo da se varam i da još dva dana gledam ovakvo stanje, ali zaista nije trenutno bilo nikakvog razloga za nastupanje razlike +/- 2 % u odnosu na petak. Ponavljam, i meni bi puno više odgovaralo da nastavi rast, ali dok se nešto pozitivno ne dogodi-mislim da ovo traderi igraju svoju igru. Petak su se napunili-sada ide šišanje i ponovo pad na isto tako malim prometima,samo što je najzabrinjavajuće što ih svaki put kada okrenu ciklus zadovolji niža razina cijene. Prvi put mislim da je bio min na 7,60, pa rast do 9 i nešto sitno, pa opet srozavanje do min 6,4o. Nadam se da se varam ,jer ako nastave tom progresijom moglo bi ovo lako do 5 kuna. Daj Bože da se varam, ali način na koji su odradili petak i ovo danas me previše podsjeća na isti obrazac. Slično se radi na Ingri, IGH, BLJE, prije je bilo na HGSP, OPTE i nekoliko krugova na LRH prije Ostojine obveze preuzimanja.Da se razumijemo, ja sam debelo u VLDS-u, ne planiram ga skoro prodavati, ali ovaj petak i ovo danas je bila ,čini mi se , samo navlakuša.Još jednom kažem-daj Bože da se varam…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close