VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nijedna transkacija nakon odblokiranja. niti kupci niti prodavači nemaju pojma šta bi

IMO. Naravno kad je to netko opalio da stimulira bid i iskrca se ali očito nije upalilo. Do konkretnih vijesti, ali dobrih vijesti, teško će ovo gore s ovih razina. Nažalost.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

neka proba opalit do 14kn pa da vidimo onda bid


na topicu Varteksa iznesena je teza da Validus rasprodaje dionice Varteksa jer da količina koja je prošla u dva dana odgovara onoj koju ima VLDS
da li to Validus rasprodaje dobrovoljno ili ih je sud natjerao?

Izgleda da je blokada računa doista samo pitanje dana. Naime, ako je VLDS taj koji keširao 1.000.000 KN onda je sve jasno, jer citiram:

"Podravka tužbom zahtijeva naplatu neosiguranog dijela, koji je nešto veći od milijun kuna"
Pluris: Tužba Podravke je nerazumljiva
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Pluris-Tuzba-Podravke-je-nerazumljiva


na topicu Varteksa iznesena je teza da Validus rasprodaje dionice Varteksa jer da količina koja je prošla u dva dana odgovara onoj koju ima VLDS
da li to Validus rasprodaje dobrovoljno ili ih je sud natjerao?

rasprodavali su i prije, sjetiti se kako su samo KABI uvalili paket za koji samo oni znaju što će im. ovo je bilo potpuno očekivano da čim nađu kupca zatvore poziciju u Varteksu. Samo, ovo je katastrofa jer su dobili 14kn po dionici

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



nijedna transkacija nakon odblokiranja. niti kupci niti prodavači nemaju pojma šta bi

IMO. Naravno kad je to netko opalio da stimulira bid i iskrca se ali očito nije upalilo. Do konkretnih vijesti, ali dobrih vijesti, teško će ovo gore s ovih razina. Nažalost.
[/quote]

Kolega Rekvijema, sve mi se mi čini da ipak ubrzo hoće… pročitajte si moj zadnji post…
izgleda da 1.000.000 Kn riješava odblokadu… . ako je VLDS, danas keširao tih 1.070.000 KN… to je to…




nijedna transkacija nakon odblokiranja. niti kupci niti prodavači nemaju pojma šta bi

IMO. Naravno kad je to netko opalio da stimulira bid i iskrca se ali očito nije upalilo. Do konkretnih vijesti, ali dobrih vijesti, teško će ovo gore s ovih razina. Nažalost.
[/quote]

Kolega Rekvijema, sve mi se mi čini da ipak ubrzo hoće… pročitajte si moj zadnji post…
izgleda da 1.000.000 Kn riješava odblokadu… . ako je VLDS, danas keširao tih 1.070.000 KN… to je to…
[/quote]
ako je to to onda letimo u nebesa

+ količina od petka od cca 500K HRK, ako je to njihovo, ali količinom odgovara



na topicu Varteksa iznesena je teza da Validus rasprodaje dionice Varteksa jer da količina koja je prošla u dva dana odgovara onoj koju ima VLDS
da li to Validus rasprodaje dobrovoljno ili ih je sud natjerao?

rasprodavali su i prije, sjetiti se kako su samo KABI uvalili paket za koji samo oni znaju što će im. ovo je bilo potpuno očekivano da čim nađu kupca zatvore poziciju u Varteksu. Samo, ovo je katastrofa jer su dobili 14kn po dionici
[/quote]

može li netko reći po koliko je Validus vodio dionice Vartkesa u bilanci, čisto da znamo je li im BV realan ili je bio prenapuhan? hvala

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!




nijedna transkacija nakon odblokiranja. niti kupci niti prodavači nemaju pojma šta bi

IMO. Naravno kad je to netko opalio da stimulira bid i iskrca se ali očito nije upalilo. Do konkretnih vijesti, ali dobrih vijesti, teško će ovo gore s ovih razina. Nažalost.
[/quote]

Kolega Rekvijema, sve mi se mi čini da ipak ubrzo hoće… pročitajte si moj zadnji post…
izgleda da 1.000.000 Kn riješava odblokadu… . ako je VLDS, danas keširao tih 1.070.000 KN… to je to…
[/quote]

Ma kojih milijun kuna. Zbog čega petljate potraživanje Podravke prema FIMI sa onim prema Validusu. Malo pomnije pročitajte izvješća. Potraživanje prema Validusu nije predmet spora, radi se o obvezi po mjenici.

BID se lagano popunjava samo treba netko pokrene lavinu

=weraxion

Kolega – pročitajte si malo – više nego pomnije Vi…
Podravka tužbom zahtijeva naplatu neosiguranog dijela, koji je nešto veći od milijun kuna"
Pluris: Tužba Podravke je nerazumljiva
http://www.business.hr/hr…-Podravke-je-nerazumljiva

Ma što je Vama, miješate kruške i jabuke… ili otkada je Pluris=Validus… Možda jednom shvatite!

New Report

Close