VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




….. pokazat ću vam na trnutak , na 7,30 na asku , ono što nije na prodaju , a prikupljeno je vrlo nisko i uz vašu pomoć. Naravno povući ću nalog nakon pokazivanja.

znaš onaj vic kad je došao mujo u trgovinu pa pita: imate li 10.000 komada jabuka?
prodavač: nemamo!
dođe mujo drugi dan pa opet isto: imate li 10.000 komada jabuka?
prodavač opet: nemamo!…ali sad si prodavač konta, nabavit ću ja 10.000 jabuka i prodati muji, koja će to ogromna zarada biti!!!…naruči on jabuke za drugi dan, i stvarno eto opet muje: imate li 10.000 komada jabuka?
prodavač sav sretan: imamo!!!
mujo: to nikada nećete uspjeti prodati [bye]

toliko od mene…..
[/quote]

Jeste li to Vi gospodine doživotni bivši predsjedniče , dajte mi objasnite otkada je prodaja mojih jabuka Vaša briga ??? Izišao sam iz Ingre na 18 , nakon kupnje na 15,50 , sada si mogu priuštit malo zabave s vama , imam municije za u prvih 10 , a eto vi odredite po koliko ću ući.
[/quote]
mislim da je netko nekoga krivo citirao, al’ nema veze….
usao sam i ja u dionicu sa sitnisem tako da sam stoka sitnog zuba kaj se tice odredene..
bitno da ne boli…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Evo Kolege, mislim da je došlo vrijeme da se enigma Podravka vs. Puris/Validus pomalo obznani…
Exlusivna vijest – za one koje istu ne znaju…

Tko ne vjeruje neutralnom sudkom vještaku – onda neće nitkome…

"Fima Grupa sa svoje strane u cijeli je posao tijekom četiri godine uložila ukupno 971 kunu i 94 lipe. Tako je izračunao ovlašteni sudski vještak." tj:

Izračun vještaka
O tome koliko je u kupnju ovih dionica uložila Podravka, a koliko Fima grupa i s njom povezane tvrtke, najbolje govori nalaz knjigovodstvenog vještaka. Uz postojeće kreditno zaduženje kod OTP banke, koje u ovom trenutku debelo premašuje tržišnu vrijednost založenih dionica, Podravka je ostala bez dodatnih 400.882.343,40 kuna. Fima Grupa sa svoje strane u cijeli je posao tijekom četiri godine uložila ukupno 971 kunu i 94 lipe. Tako je izračunao ovlašteni sudski vještak.

http://www.jutarnji.hr/polancec-i-cetvorica-ostetili-podravku-za-402-milijuna/885014/


vidi se VIDI kolega… [thumbsup]

Nisam u zakazano vrijeme bio pri burzi pa nisam vidio o kojoj se količini radi. Može li mi netko to ovdje reći da vidim je li ih ima više od mene [smiley]

Izgleda mi da ovaj rušitelj, ponovo kupuje, kako mu ne bi nedostajalo municije [lol]



vidi se VIDI kolega… [thumbsup]

Nisam u zakazano vrijeme bio pri burzi pa nisam vidio o kojoj se količini radi. Može li mi netko to ovdje reći da vidim je li ih ima više od mene [smiley]

Izgleda mi da ovaj rušitelj, ponovo kupuje, kako mu ne bi nedostajalo municije [lol]
[/quote]

Kolega, mislim da je rušiteljima pomalo (za sada) došao kraj… pročitajte si moj post prije vašeg…

dakle, Horvata nema u ovoj ekipi… a Fima je bila samo posrednik… rasplet se bliži.

Pripadnici kriminalne grupe, prema USKOK-ovoj optužnici, menadžeri su Podravke Zdravko Šestak, Saša Romac i Josip Pavlović te Srđan Mladinić iz splitskog SMS-a. USKOK je ostao pri optužbi da je cilj ove grupe bio da, koristeći sredstva Podravke, preko Fima grupe i s njom povezanih tvrtki, steknu većinski udio u Podravci.

Bronhi , lakše se diše , hvala ti predragi Bože !


dakle, Horvata nema u ovoj ekipi… a Fima je bila samo posrednik… rasplet se bliži.

Pripadnici kriminalne grupe, prema USKOK-ovoj optužnici, menadžeri su Podravke Zdravko Šestak, Saša Romac i Josip Pavlović te Srđan Mladinić iz splitskog SMS-a. USKOK je ostao pri optužbi da je cilj ove grupe bio da, koristeći sredstva Podravke, preko Fima grupe i s njom povezanih tvrtki, steknu većinski udio u Podravci.

Rekla bi kolegica Cerclage – prošla baba sa kolačima…


dakle, Horvata nema u ovoj ekipi… a Fima je bila samo posrednik… rasplet se bliži.

Pripadnici kriminalne grupe, prema USKOK-ovoj optužnici, menadžeri su Podravke Zdravko Šestak, Saša Romac i Josip Pavlović te Srđan Mladinić iz splitskog SMS-a. USKOK je ostao pri optužbi da je cilj ove grupe bio da, koristeći sredstva Podravke, preko Fima grupe i s njom povezanih tvrtki, steknu većinski udio u Podravci.

Odnosno Fima je radila svoj posao. Za nalogodavca je kupila dionice njegovim novcem i čuvala ih kod sebe a sada joj je blokirana imovina i gura ju se u stečaj. Možda da ja blokiram svog brokera jer sam zadnje 3 godine popušio finu lovu kod njega?



dakle, Horvata nema u ovoj ekipi… a Fima je bila samo posrednik… rasplet se bliži.

Pripadnici kriminalne grupe, prema USKOK-ovoj optužnici, menadžeri su Podravke Zdravko Šestak, Saša Romac i Josip Pavlović te Srđan Mladinić iz splitskog SMS-a. USKOK je ostao pri optužbi da je cilj ove grupe bio da, koristeći sredstva Podravke, preko Fima grupe i s njom povezanih tvrtki, steknu većinski udio u Podravci.

Odnosno Fima je radila svoj posao. Za nalogodavca je kupila dionice njegovim novcem i čuvala ih kod sebe.

[/quote]

I sramotno potrošili 971 kunu , vjerovatno na javnog bilježnika ili poslovni ručak. U SLAST !!!

+ 3,61%

It’s Alive……:D



vidi se VIDI kolega… [thumbsup]

Nisam u zakazano vrijeme bio pri burzi pa nisam vidio o kojoj se količini radi. Može li mi netko to ovdje reći da vidim je li ih ima više od mene [smiley]

Izgleda mi da ovaj rušitelj, ponovo kupuje, kako mu ne bi nedostajalo municije [lol]
[/quote]
7000 k

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

1.PLURIS D.D.985.10736,46Osnovni računVARAŽDIN, HRVATSKA
2.NIKOMAT D.O.O.342.89812,69Osnovni računVARAŽDIN, HRVATSKA
3.RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.98.1453,63Skrb. računZAGREB, HRVATSKA
4.VALIDUS D.D. (1/1) 51.0611,89Osnovni računVARAŽDIN, HRVATSKA
5.PBZ D.D.36.3661,35Skrb. računZAGREB, HRVATSKA
6.HORVAT MILAN34.3721,27Osnovni računVARAŽDIN, HRVATSKA
7.HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU32.8721,22Osnovni računZAGREB, HRVATSKA
8.ALBRECHT SCHLEICHER KG24.0000,89Osnovni računBURSCHEID, NJEMAČKA
9.BABIĆ DRAGO18.5860,69Osnovni računOSIJEK, HRVATSKA
10.UTILIS D.O.O.15.0000,56Osnovni računČAKOVEC, HRVATSKA
Ukupno: 60,65
19.11.2010 .
http://www.utilis.com.hr/

New Report

Close