VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izgeelda da izlazi netko iz top 10 jer 18.000 komada nisu sigurno iskrcali mali ulagači [bye]

gledaj i vidjet ćeš ! [cool]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Želio bih ovime upozoriti sve ulagače da dvaput promisle prije nego kupe dionice validus. Ovo je ispovjed još jedne u nizu duša koja je nasjela na ovu igru i popušila gadnu lovu.

Validus dionica je predodređena za propast o čemu govori ova forsirana prodaja. Predodređena za propast, ne zbog svog poslovanja već zbog financijsko-burzovnog reketa kojim je izložena.

Hvala bogu pa vidi to svatko sa zdravim očima koji prati svakodnevno trgovinu. Čim se netko iskrca po bidu pojavi se nalog ranga 10000 kuna na prodaji i to 5% niže od idućeg prodajnog. Netko se hrani tuđim strahom i namjerno forsira daljnju prodaju, i to traje i traje.

Ako ikad vidite da ova dionica krene naglo rasti, recimo 10 ili 15 posto, i poželite kupiti ove dionice kako bi nešto zaradili, pogotovo ako se tada na kupnji pojave najednom tisućice, morate znati da to nekakav fond forsira kupnju (to je isti ovaj koji forsira prodaju) i želi nasamariti vas da kupite ovu dionicu kako bi se on skupo isrkcao na vama.

Ne nasjedajte na te fondovske fore!

Čuvajte svoje novce i ulažite u stvari i dionice koje nemaju veze s ovakvim mafijaškim načinom reketarenja. Prodajte ako baš morate ili čekajte neka bolja vremena, to vas nikako ne želim nagovarati na prodaju, ali iz mog iskustva, nikako nemojte kupovati. Čuvajte svoje novce. Jedino što možete dobiti kupnjom je to da vas netko od ovih mafijaša pokuša nasamariti!

Ja sam prodao na 9 i ne mislim se vraćati, nikad, pa makar pala na 2 kune!

Puno sreće svima! Nadam se da ćete izgubiti manje novaca od mene ili još bolje zaraditi. Nije ovo poziv na kupnju ni prodaju, već poziv na oslanjanje na zdravu pamet.

Po svim Vašim komentarima rekla bih da je ovdje lagano za reći -prošla baka sa kolačima…

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

gđo. Cerclage jeste li dobro?
Kad smo se ono zadnji put čuli na 9,5 kn?

Tako negdje. Danas sam opet malo pazarila-upalo mi ispod 7. Dobro je. loše je što vrijednost portfelja stalno pada, ali je brojevno stanje prilično dobro, a obzirom da je izbjegnuto najgore kad tad će to sve doći na naplatu. Jeste Vi optimizirani?

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Najbitnije da su sve ovce na broju!

Ja sam isto dobro, hvala na pitanju! Sabo pazarim u zadnje vrijeme, samo opti mistično promatram!


Želio bih ovime upozoriti sve ulagače da dvaput promisle prije nego kupe dionice validus. Ovo je ispovjed još jedne u nizu duša koja je nasjela na ovu igru i popušila gadnu lovu.

Validus dionica je predodređena za propast o čemu govori ova forsirana prodaja. Predodređena za propast, ne zbog svog poslovanja već zbog financijsko-burzovnog reketa kojim je izložena.

Hvala bogu pa vidi to svatko sa zdravim očima koji prati svakodnevno trgovinu. Čim se netko iskrca po bidu pojavi se nalog ranga 10000 kuna na prodaji i to 5% niže od idućeg prodajnog. Netko se hrani tuđim strahom i namjerno forsira daljnju prodaju, i to traje i traje.

Ako ikad vidite da ova dionica krene naglo rasti, recimo 10 ili 15 posto, i poželite kupiti ove dionice kako bi nešto zaradili, pogotovo ako se tada na kupnji pojave najednom tisućice, morate znati da to nekakav fond forsira kupnju (to je isti ovaj koji forsira prodaju) i želi nasamariti vas da kupite ovu dionicu kako bi se on skupo isrkcao na vama.

Ne nasjedajte na te fondovske fore!

Čuvajte svoje novce i ulažite u stvari i dionice koje nemaju veze s ovakvim mafijaškim načinom reketarenja. Prodajte ako baš morate ili čekajte neka bolja vremena, to vas nikako ne želim nagovarati na prodaju, ali iz mog iskustva, nikako nemojte kupovati. Čuvajte svoje novce. Jedino što možete dobiti kupnjom je to da vas netko od ovih mafijaša pokuša nasamariti!

Ja sam prodao na 9 i ne mislim se vraćati, nikad, pa makar pala na 2 kune!

Puno sreće svima! Nadam se da ćete izgubiti manje novaca od mene ili još bolje zaraditi. Nije ovo poziv na kupnju ni prodaju, već poziv na oslanjanje na zdravu pamet.

Hvala kolega , na brizi , ali ja ću kupovat i sutra , i idući tjedan. Ali ono što ja kupim ispod 400% se ne prodaje. Moja odluka , moja lova.

Uf,nektko ti zakuljio kulju samo tako…valjda mu gužva na bidu.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

potepuh@

Odavno ne pročitah tolike bedastoće….evo i tebi jedan savjet – novac u banku!

dakle, jučer je prodano 18.625 dionica VLDS-R-A

Stanje u top 10 je sljedeće:
Važeći podaci za uredovni dan 18.11.2010 .
VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 98.145 3,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 36.656 1,36 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
9. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
10. UTILIS D.O.O. 15.000 0,56 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
Ukupno: 60,66

Dakle, jučer je prodana količina koja premašuje broj dionica dioničara na mjestima br.9. i br. 10.Vrlo je vjerojatno da su i oni počeli bježati iz broda Titanika, pardon Validusa koji je pred konačnim potonućem…
A vi, što vi čekate?!?!! Mislite da znate bolje od njih??!! [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

kakva logika pa to je divno. uzmimo za primjer da je prosjek ulaza 20kn pa pomnoži to s 18586 dođeš do cifre 371.720kn. na broju 10 istom metodom dođemo do cifre 300.000kn. pa nisu baš milijarde u pitanju pa da automatski znači da netko tko ima toliko para za uložit u validus nužno ima insajderske infomacije?

.ebena logika kolega, a to što je skoro 40% dionica van TOP 10 i što je od tih dionica ovih 18.000 manje od 2% to nema nikakve veze…dovoljno je da par dioničara izađe s par tisuća komada i eto ga…čisto sumnjam da je netko iz TOP 10 sad odlučio izlazizi, iako je vjerojatno ispod ovog od 10 K komada desetak njih sa možda tisuću dvije manje što je na ovoj cijeni više manje jednako…uostalom vidjeti će se za koji dan…


dakle, jučer je prodano 18.625 dionica VLDS-R-A

Stanje u top 10 je sljedeće:
Važeći podaci za uredovni dan 18.11.2010 .
VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 98.145 3,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 36.656 1,36 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
9. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
10. UTILIS D.O.O. 15.000 0,56 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
Ukupno: 60,66

Dakle, jučer je prodana količina koja premašuje broj dionica dioničara na mjestima br.9. i br. 10.Vrlo je vjerojatno da su i oni počeli bježati iz broda Titanika, pardon Validusa koji je pred konačnim potonućem…
A vi, što vi čekate?!?!! Mislite da znate bolje od njih??!! [bye]

New Report

Close