VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hat trick na pomolu [thumbsup]


hoće li i danas u blokadu

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Praktički smo se izjednačili s đakovštinom…ko je ovdje lud?



hoće li i danas u blokadu

[/quote]

ovde je to postalo vječno pitanje

sad bar vidimo u kakvoj državi živimo , ovo je najsmiješnija burza u europi ako ne i šire

Di je ovom rokanju kraj????


sad bar vidimo u kakvoj državi živimo , ovo je najsmiješnija burza u europi ako ne i šire

Kakve veze ima pogrešno ulaganje sa Državom? Možda ima sa pohlepom ?
Na uređenom tržištu ova bi dionica, vjerovatno već davno bila u stečaju.
Pozdrav


Di je ovom rokanju kraj????

Kraj je u shvaćanju da ne mora svaki dan biti 50-100 000 kuna prometa. Ako gledate na gledalici onda se jasno može pročitati igra plašenja malih ulagača i onda polagana kupovina,ali da im cijena trenutno nije bitna. Prošli tjedan sam bila malo prodala, pa ponovo dokupljivala-mogu vam reći da je dosta teško ponovo kupiti jer čim im se pokaže novi novac na kupnji prodaja se jako prorijedi.Iako sam do negdje prije bila stava da su teorije zavjere glupost, očito se ovdje na većini dionica koje bez nekakvog očitog razloga padaju igraju brokerske igrice. možda brokeri preko platformi koje koristimo za trejdanje jednostavno manipuliraju sentimentom. njima nije bitno kolika je cijena čega. A ovi ekstremni plusevi i minusi samo to potvrđuju. Ja nisam na gubitku jer imam više dionica nego što sam ih imala u 8.mjesecu,a ovdje će se kad-tad stvari riješiti.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

dragi kolega ova dionica da je trebala več bi davno bila u stečaju ali nije ,a vi sami prosudite zašto nije tu malo veči igraći imaju prste



sad bar vidimo u kakvoj državi živimo , ovo je najsmiješnija burza u europi ako ne i šire

Kakve veze ima pogrešno ulaganje sa Državom? Možda ima sa pohlepom ?
Na uređenom tržištu ova bi dionica, vjerovatno već davno bila u stečaju.
Pozdrav

[/quote]

Na uređenom tržištu i isto takvoj državi ova dionica ne bi ni došla u ovakvu situaciju!!!

ovo je dionica gdje dayt svaki dan vrte lovu evo vam primjer 1102 kom-6.80 malo kasnije 1102kom -7.36 i tako mnogi dok veliki ne prodaju ja sam miran

Kapitalizacija Validusa 2,46M€ (18,2MKn).

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close