VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo blokade računa :))))

slijedi nam precesija


dokupio, kao i jucer…

Heh, da si jo malo pričekao… Ne verujem da bi nešto zaradio ali bi svakako jeftinije kupio.
[thumbsup]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Znam da sada možda ne zvučim fer, ali gledajući ovo što se događa baš mi je drago da sam izašao na 9,xx. Moram priznati da u zadnje vrijeme lakše spavam. Smatram da dionica nije zaslužila ovakav masakr, ali šta se tu može, to je tako kada drugi ovdje kroje sudbinu.

Lijep pozdrav svima još jednom i više sreće s ulaganjem u druge dionice! Nema predaje!

Kolege…mislim da je ovdje prilično interesantno pratiti razvoj događanja .

U startu se izvještavalo svakih pola sata o novim činjenicama..cijena je išla gore,ili,barem je bilo kupnje .

Kako je glavni mačak,a i neki drugi…rješio papire, tako je cijena drastično rušena,namjerno kažem rušena,jer je trgovanje i popratna pompa tako izgledalo . Skroz je simpatično kako sada,kad je cijena na povijesnim minimumima,ima više prodavača nego kad je bila 2-3 puta veća . A kladio bih se da je 50% prometa okrenuto s minusima od 2-3 %,a rušenejm cijene 10-12 %. Tko ne vidi,neka pogleda. Uostalom,ova " panika " sasvim dobro ide u prilog skupljačima,a ne prodavačima papira .

Razmislite, da imate 20-ak tisuća komada,i da pretpostavljete da sve ide u 3LPM,nebi li bilo pametnije lupiti po asku,s još par tisuća,pa i kolega potegne s još par…pa onda se skipati,nego ovako silovati prodaju .

Uostalom,stvarno treba dobro prerezati pa odlučiti prodati po ovim cijenama ( osim ako nije špekulativno,ali onda se opet vraćamo na izvor ),jer gubitak u ovoj dionici nije zanemariv .

Dok top 10 mirno promatra,a nije rečeno da se i ne smješka zadovoljno trljajući ruke dok gleda kako se cijena strmopizđuje,te zbraja popuste na asku . A kad krenu u dokup…

Što se mene tiče, ja dokupljujem sada . Kapitalizirao sam gubitak, sada očekujem kapitalizirati dobitak. [cool]

ps: očekujem i one koji su izlazili na 20-30,da sada počnu ulaziti,a vidjet ćemo jesam li u pravu .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Crumarix@

Sve ste lijepo rekli…očigledno plansko rušenje , mislim da još ima drhtavih poprilično ,uskoro krećem i ja !

VLDS je sad fakat jeftin, s 15.000 EUR ako kupiš po ovim cijenama, ulaziš u top 10….
interesantno u svakom slučaju pratiti dokle će ljude prati paranoja i ova rasprodaja daj što daš…možda uzmem par tisuća, čisto radi adrenalina [wink]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


dokupio, kao i jucer…


evo blokade računa :))))

Daj malo prodaj, možda onda poraste i ode u +blokadu [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



dokupio, kao i jucer…


evo blokade računa :))))

Daj malo prodaj, možda onda poraste i ode u +blokadu [wink]
[/quote]
jos nisam probao tu taktiku, zasad samo kupujem… 🙂

slijedi nam precesija

Validus valid Value?!

svi koji i nadalje sumljaju u vrijednost VLDS-a, neki si "dobrano" pročitaju zandje postove cijenjenih kolega:
• Crumarixa
• Splita
• 5do12
• Mrguda
• dada
• discovera

a ostali nek pogledaju cijenu ispod 7 [proud]

slijedi nam precesija

Jel jos uvijek jefitno za kupovinu??
Užasno podcijenjena dionica! [lol]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'



Hahaha… upravo tako kolega, mnoge će prodaja ubrzo skupo, skupo koštati…

Joj i ja bi se smijao sa tobom ali meni samo teku suze, možda su to radosnice ali tiska me u grudima………. nebu dobro.
[/quote]

ZSE totalno prolupao!!!!

New Report

Close