VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje upišite svoj komentar… [undecid]

kolega tu nema komentara imam osjecaja da se netko lagano zeza sa nama i sa dionicom sad ce opet netko ocistit do 14kn sa 10tis komada nekužim ovu igru jel netko ima objašnjenje


kolega tu nema komentara imam osjecaja da se netko lagano zeza sa nama i sa dionicom sad ce opet netko ocistit do 14kn sa 10tis komada nekužim ovu igru jel netko ima objašnjenje

Jako je jednostavno, utopite 1500kom i kupite 2500kom.
Samo u toj igri netko kad-tad ostane magarac, baš kao današnji prodavač 8000kom jer se sutra opet odbijamo gore.A opet, možda nam lik udijeli još količine samo po diskontnoj cijeni.

26.11.2010 - Dan D


spuštanje cijene pred kraj dana najavljuje zanimljiv dan sutra

Ništa od toga, netko se iskrcao u želji da navuče ostale da naprave isto, pa da opet kupi ispod 13 kn, ali ljudi više nisu ovce. 13 kn je toliko smiješno jeftino da gotovo da više nema budalaša koji nasjedaju na takve jeftine fore (oprostite kolega ako sam vas uvrijedio) [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!



spuštanje cijene pred kraj dana najavljuje zanimljiv dan sutra

Ništa od toga, netko se iskrcao u želji da navuče ostale da naprave isto, pa da opet kupi ispod 13 kn, ali ljudi više nisu ovce. 13 kn je toliko smiješno jeftino da gotovo da više nema budalaša koji nasjedaju na takve jeftine fore (oprostite kolega ako sam vas uvrijedio) [bye]
[/quote]
ozbiljan sam ulagac i dokupljujem kad god imam srestava ali mislim da netko to namjerno radi diže i spušta cijenu drži da nepređe 14kn jer mislim kad probije 14 da ide u dva dana na 20



spuštanje cijene pred kraj dana najavljuje zanimljiv dan sutra

Ništa od toga, netko se iskrcao u želji da navuče ostale da naprave isto, pa da opet kupi ispod 13 kn, ali ljudi više nisu ovce. 13 kn je toliko smiješno jeftino da gotovo da više nema budalaša koji nasjedaju na takve jeftine fore (oprostite kolega ako sam vas uvrijedio) [bye]
[/quote]

Dionica bi već davno išla ispd 13, a i 12 da nije treći dioničar dopunio portfelj, a s ciljem skidanja prosijeka nabavne cijene.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

I dalje smo na donjem Bollu (TJENDOM), tako da odbijanje nije upitno! Slow stoh, RSI, ADX,… razni oscilatori kažu isto: ODBIJANAC!!!!

26.11.2010 - Dan D

Ovaj put s 10 keka na kupnji netko će dionicu zabiti do 15,5kn pa podignite prodajne naloge da ne ostanete kratkih rukava.

26.11.2010 - Dan D


Ovaj put s 10 keka na kupnji netko će dionicu zabiti do 15,5kn pa podignite prodajne naloge da ne ostanete kratkih rukava.

Imaš praf. Evo samo trojica su na 15tici,a ti sigurno nisu pročitali ovaj tvoj post.
14,95 1000
15,01 361
15,15 44
15,70 10
16,00 343
16,34

who dares, wins

ma jednostavno netko štopa dionicu da nepređe 14kn drži je na lancu to je sva filozofija a saznacemo i zašto



jer mislim kad probije 14 da ide u dva dana na 20

[thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

sv mi se čini da će u 2 dana na 11-12 kn, a ne na 20 [bye]


ma jednostavno netko štopa dionicu da nepređe 14kn drži je na lancu to je sva filozofija a saznacemo i zašto

malo je više tih "netko" jer prolaze velike količine a u top10 gdje je zadnje mjesto s jedva 15k komada, nema promjena..

slijedi nam precesija

jel ima netko nekakvu informaciju o deblokadi racuna jer to nam je trn u oku

New Report

Close