VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




S obzirom na bear market koji traje evo već četvrtu godinu

kako za koju dionicu [lol] , ali crobex koliko se ja sjećam krenuo je padati tek u jesen 2007., što znači da nisu navršene još niti pune 3 godine 😀
[/quote]

Ljeto 2007 je bio vrh za većinu dionica. Bez IPO HT-eja pad bi krenuo i ranije, tako da smo ušli u četvrtu godinu, nećemo valjda cjepidlačiti par dana više manje. [lol]
[/quote]
Ah, dobro… ali meni je nekako izgledalo kao da "cjepidlačimo" godinu više-manje (3 ili 4).
U svakom slučaju brzo je prošlo, štoviše ne mogu vjerovati da je već prošlo 3 godine – onda… valjda je vrijeme za malo trajniji rast? Ovaj bull koji je počeo u ožujku 2009. se valjda nastavlja? 😉
Ovaj kratki prekid mislim da nije vrijedan spomena 😀

P.S. Pa zapravo, o kakve 3 godine govorimo, ako je bull počeo u ožujku 2009.?? (ili ovaj sadašnji kratki predah doživljavaš tako ozbiljno?)





S obzirom na bear market koji traje evo već četvrtu godinu

kako za koju dionicu [lol] , ali crobex koliko se ja sjećam krenuo je padati tek u jesen 2007., što znači da nisu navršene još niti pune 3 godine 😀
[/quote]

Ljeto 2007 je bio vrh za većinu dionica. Bez IPO HT-eja pad bi krenuo i ranije, tako da smo ušli u četvrtu godinu, nećemo valjda cjepidlačiti par dana više manje. [lol]
[/quote]
Ah, dobro… ali meni je nekako izgledalo kao da "cjepidlačimo" godinu više-manje (3 ili 4).
U svakom slučaju brzo je prošlo, štoviše ne mogu vjerovati da je već prošlo 3 godine – onda… valjda je vrijeme za malo trajniji rast? Ovaj bull koji je počeo u ožujku 2009. se valjda nastavlja? 😉
Ovaj kratki prekid mislim da nije vrijedan spomena 😀

P.S. Pa zapravo, o kakve 3 godine govorimo, ako je bull počeo u ožujku 2009.?? (ili ovaj sadašnji kratki predah doživljavaš tako ozbiljno?)
[/quote]

Ja bih rekao da imamo double bottom ili nešto slično. Dobar dio dionica je oko dna iz 3. mjeseca 2009. Realno, crobi je bez par dionica velikog pondera na 1400-1500.
Ovaj "predah" nije tako kratak, traje već desetak mjeseci.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

nema predaje nema prodaje [thumbsup]


nema predaje nema prodaje [thumbsup]

pad sa 25 kn na 13 kn je oko -50% tako da teško da će niže od toga. realno gledajući, niže od ovoga može samo ako ode u stečaj, a i to je upitno bi li tada pao ispod toga.
drhtave ručice su svoje prodale, a ovo što se sada igra na razinama ispod 15 kn su burekđije koje će biti pometene čim se objavi prva pozitivna vijest oko deblokade računa. mislio sam i ja zatrejdat za 1 kn po dionici, ali sam odustao. puno puta sam zbog takve "1 kn" u kratkom roku zbog naglog rasta ostao bez 5-6 kn, sad čekam 20 kn pa ćemo vidjeti što dalje

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



nema predaje nema prodaje [thumbsup]

pad sa 25 kn na 13 kn je oko -50% tako da teško da će niže od toga. realno gledajući, niže od ovoga može samo ako ode u stečaj, a i to je upitno bi li tada pao ispod toga.
drhtave ručice su svoje prodale, a ovo što se sada igra na razinama ispod 15 kn su burekđije koje će biti pometene čim se objavi prva pozitivna vijest oko deblokade računa. mislio sam i ja zatrejdat za 1 kn po dionici, ali sam odustao. puno puta sam zbog takve "1 kn" u kratkom roku zbog naglog rasta ostao bez 5-6 kn, sad čekam 20 kn pa ćemo vidjeti što dalje
[/quote]
pa rujemo po dnu to se vidi iz aviona nema tu stecaja samo nam treba vijest o deblokadi racuna a mislim da bi iduci kvartal VLDS mogao poslovat sa plusom [wink]

maknio se onaj veci nalog na prodaji na 14kn

zato je krenulo lagano po bidu


zato je krenulo lagano po bidu

upravu si a neka se bar trguje nemožemo ništa drugo ni ocekivat bar za sada

evo očekivano čišćenje do 13,00kn

Ovdje upišite svoj komentar… [undecid]

spuštanje cijene pred kraj dana najavljuje zanimljiv dan sutra

slijedi nam precesija

Nadajmo da se to izuo onaj s 8500 komada.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close