VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



evo opet "macana" s 9.000 kom na asku na 13.35…
oće sad panika pa po bidu ili ćemo ga grickat ili se opet nakon pola sata povuče ako ne izazove nikakvu reakciju…

ni macan nije ono što je nekad bio… [lol] [lol] , da je to napravio prije mjesec dana..bili bi na 9 u trenu..a ovako ga nitko ne ferma ni 5%…čak ga i lagano troše…i to jeftino [tongue]
[/quote]
Upravo tako, to više nije macan već samo još 1 sirotanović koji je ostao bez gaća.
Pogotovo kad odemo preko 20kn.

26.11.2010 - Dan D

O kakvih sad pak 20 pričaš Splite? Pa još nismo bili na tvojih 10 kn ili je taj GAP nenadano nestao?


O kakvih sad pak 20 pričaš Splite? Pa još nismo bili na tvojih 10 kn ili je taj GAP nenadano nestao?

Ne brini, nenadano će se pojaviti kad proda.
[lol]

Ha ha. Nevjerojatna je činjenica kako se ovdje druka, up pa down pa up prema stanju portfelja. Ima i onih koji su konstantni u svojem drukanju nadolje i to drukanje obrazlažu "činjenicama" da veliki prodaju, a mali kupuju, a istovremeno skaču na zadnje noge kad netko neargumentirano piše. Ja ne vidim da itko od velikih prodaje, dapače skrbnički raiff. podebljava poziciju bez obzira bio to neki fond ili skup malih dioničara (nemam taj podatak a nemaju ga vjerojatno ni drukeri). Al prodaje velikih nema kao što neki ovdje "argumentirano" pišu….

Hold i lagani dokup, ako se mene pita.
Za svaki slučaj ostaviti značajniju količinu sredstava ako krene po zlu. Nikako nebih bio izložen ovdje više od 15-20% tako dugo dok se ne obznani dogovor/refinanciranje s večinom kreditora.

nalozi na kupnju se povecavaju nema više panicine prodaje znaci po dnu rujemo [thumbsup]

Bid se solidno popunjava izand 13 kn. Mogla bi uskoro jedna metla do 14 kn pa polako na kotu 15 [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Bid se solidno popunjava izand 13 kn. Mogla bi uskoro jedna metla do 14 kn pa polako na kotu 15 [thumbsup]

pa da baš se ljepo popunjava bid jedino ako nebude neka kamikaza [wink]


nalozi na kupnju se povecavaju nema više panicine prodaje znaci po dnu rujemo [thumbsup]

svuda je besparica, a VLDS je vrlo jeftin, sve po 13 kn [lol] … tako da je jedna od rijetkih dionica koja se može s malo love lako dići na 20 kn i zaraditi +50%…. a ima i fundametalno uporište za takav rast

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Bid se solidno popunjava izand 13 kn. Mogla bi uskoro jedna metla do 14 kn pa polako na kotu 15 [thumbsup]

mogla bi jedna metla… ali do 13 [proud]

slijedi nam precesija

kad bi bar…. [lol] [wink]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


kad bi bar…. [lol] [wink]

ima nas onda više koji čekamo u busiji [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Bid se solidno popunjava izand 13 kn. Mogla bi uskoro jedna metla do 14 kn pa polako na kotu 15 [thumbsup]

mogla bi jedna metla… ali do 13 [proud]
[/quote]
može metla bit i ovako i onako ali najgore je kad metla stoji pa neznaš skoje ce strane pocet mest [wink]

New Report

Close