VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Lopina, nema FIMA više veze s ovim, jer su oni svoje prodali i nemaju što prodavati!
Ovo je igra nekog kockara koji bi mogao ostati kratkih rukava u svemu.
Ako se DKVS u stecaju odbila sa 8 na 32kn, onda se ovo mora odbiti barem 6 puta gore.
11,5×6=69kn.

26.11.2010 - Dan D




ako neko misli da se par njih zahebavaju i prodaaju dionice jedno drugome to moze prijavit HANAFA jer to je manipulacija dionicom

Kolega Modrobradi ja sam uputio prijavu državnom tužilaštvu s obzirom na neke svoje kontakte u ministarstvu. Ovo trgovanje će se preispitati,a odgovorni privesti!
Vidimo se na 68kn. Nema više prodaje!
[/quote]
kolega kad sam ja to govorio svi ste mi davali jedinice
[/quote]
To je bilo onda kolega, sad kad su spali na 50% je već neko drugo vrijeme.
Dakle sad im se radi o GLAVI pa je gotovo sa zezanjem.
A tko im brani da do 68kn otkupe sve?

26.11.2010 - Dan D

skoro sam pao sa stolice od smijeha kad sam pročitao ove budalaštine splita009 [lol]
prije par dana izjavio je da prodao na 13 kn uz citiranje neke stare vijesti koja mu je bila navodni razlog prodaje… onda je tvrdio da nije prodao na 13 nego neki dan na 14 kn, a sad opet tvrdi da je kupio na 13 i da ne prodaje do 69 kn i da ih bu sve tužil ODO-u i HANFI…da nije tragično bilo bi smiješno [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Od svega navedenog….i viđenog,jedina je činjenica da je danas sve skinuto s točke 13…a da nije ekipa pobjegla u zadnji čas,ostali bi i bez onih smiješnih 9000 komada . Uostalom,neka sutra nastave prodaju,pa da vidimo čija majka crnu vunu prede .

Svakim danom sve više se kupuje ( i prodaje,naravno ) u većim paketima . To znači,da jači igrači igraju …a kad je kapital u igri,zna se da se traži zarada . I nema tog filma,koji će spriječiti taj kapital da digne dionicu na željenu razinu,te je lagano prekrcati ponovno malim,pohlepnim dušama…ili ako se nađe zajednićki jezik s dugoročnim investitorom..prodati po prihvatljivoj cijeni za oboje . U svakom slučaju,nakon silnih iskrcavanja do 20..mislim da je na redu početno krcanje na 13 .

U stvari,ne mislim….ZNAM !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Kolega LIDL da nema mog pisanja ova tema Validus bi umirala od dosade, a da nekad burek-darim na burzi jesam. A kad se trejda, potrebna je nesigurnost malih pa otud silna predomišljanja.

26.11.2010 - Dan D

očito je da smo sada na dnu i grebemo po njemu i da se na veliko vrši akumulacija dionica. pametni što kupe stave na stranu uz čvrstu odluku da ne prodaju dok ne zarade 400-500% na ovoj dionici, a sitni trejderi love po par % što je smiješno jer kad pogledamo veću sliku i moguću zaradu, ovih par % je smijurija kojom se zapravo blokira rast Validusa na makar malo realnije cijena (>20 kn)
uvijek, i u besparicama,ulagači odaberu neku dionicu i ona naglo ostvari žestok rast. zbog niske cijene i dobrih vijesti koje polako dolaze i koje se očekuju, ja tipujem upravo na Validus [smiley]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


skoro sam pao sa stolice od smijeha kad sam pročitao ove budalaštine splita009 [lol]
prije par dana izjavio je da prodao na 13 kn uz citiranje neke stare vijesti koja mu je bila navodni razlog prodaje… onda je tvrdio da nije prodao na 13 nego neki dan na 14 kn, a sad opet tvrdi da je kupio na 13 i da ne prodaje do 69 kn i da ih bu sve tužil ODO-u i HANFI…da nije tragično bilo bi smiješno [bye]

Nije split rekao 13…nego 13,50 da je izašao sve..

Al odgovor vjerovatno jednostavan…što je rekao CRUMARIX neki dan za kupovinu onih 10 000 kom po 14 kn.
Netko udario po ASK-u umjesto po bidu, al sad vjerovatno i tznamo tko je taj netko..
[lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

evo opet "macana" s 9.000 kom na asku na 13.35…
oće sad panika pa po bidu ili ćemo ga grickat ili se opet nakon pola sata povuče ako ne izazove nikakvu reakciju…

gricnucemo ga

slijedi nam precesija


gricnucemo ga

Da netko skine 2000 komada od tog naloga, odmah bi krdo pojurilo za njime [wink]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

gle skinuo sam koliko sam mogao.. bice jos prilike…

slijedi nam precesija


evo opet "macana" s 9.000 kom na asku na 13.35…
oće sad panika pa po bidu ili ćemo ga grickat ili se opet nakon pola sata povuče ako ne izazove nikakvu reakciju…

ni macan nije ono što je nekad bio… [lol] [lol] , da je to napravio prije mjesec dana..bili bi na 9 u trenu..a ovako ga nitko ne ferma ni 5%…čak ga i lagano troše…i to jeftino [tongue]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close