VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma meni je ovo omiljena dionica.. Valovi dobri.. Ekipa vidim već iskusna..

Uglavnom, opasno se bližimo liniji trenda i pritisak na kupnji biti će sve veći..
Rastući trokut, probojem 14kn ode ovo gore..
Samo mirno i pametno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Ma meni je ovo omiljena dionica.. Valovi dobri.. Ekipa vidim već iskusna..

Uglavnom, opasno se bližimo liniji trenda i pritisak na kupnji biti će sve veći..
Rastući trokut, probojem 14kn ode ovo gore..
Samo mirno i pametno..


upravu si kolega [thumbsup]

Netko ipak skuplja ovaj vražji Validus…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ja sam se nećkao, pa su mi pobrali ispred nosa ovo na 13 kn… ali čini mi se da je prodavač imao još 4000 komada? onda ima još nade da kupimo po 13 kn, tko bude najbrži prst njegovo [thumbsup]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Ma meni je ovo omiljena dionica.. Valovi dobri.. Ekipa vidim već iskusna..

Uglavnom, opasno se bližimo liniji trenda i pritisak na kupnji biti će sve veći..
Rastući trokut, probojem 14kn ode ovo gore..
Samo mirno i pametno..

Može li jedan graf TA za VLDS?

@grgas12

Imate graf na temi TA..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


@grgas12

Imate graf na temi TA..

Zahvaljujem [thumbsup]

A ovo bi ka tribalo gore??

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Da kolega Shabi, trebalo bi gore…. samo ipak ne do 16kn već malo više.
1.target tko misli izlaziti je na cca 19-20kn gdje je prvi veliki otpor.
Moj target je ipak malo dalje!
Veliki klin od 2001-2011.g. (10g. zanimljivo) ima target 68kn.
Ne znam više tko ovo može prodavati???? Dosta je bilo plašenja, sad ćemo podebljavati kupnju svaki dan da se riješimo stoke sitnog zuba…..

26.11.2010 - Dan D


ako neko misli da se par njih zahebavaju i prodaaju dionice jedno drugome to moze prijavit HANAFA jer to je manipulacija dionicom

Kolega Modrobradi ja sam uputio prijavu državnom tužilaštvu s obzirom na neke svoje kontakte u ministarstvu. Ovo trgovanje će se preispitati,a odgovorni privesti!
Vidimo se na 68kn. Nema više prodaje!

26.11.2010 - Dan D



ako neko misli da se par njih zahebavaju i prodaaju dionice jedno drugome to moze prijavit HANAFA jer to je manipulacija dionicom

Kolega Modrobradi ja sam uputio prijavu državnom tužilaštvu s obzirom na neke svoje kontakte u ministarstvu. Ovo trgovanje će se preispitati,a odgovorni privesti!
Vidimo se na 68kn. Nema više prodaje!
[/quote]
kolega kad sam ja to govorio svi ste mi davali jedinice



ako neko misli da se par njih zahebavaju i prodaaju dionice jedno drugome to moze prijavit HANAFA jer to je manipulacija dionicom

Kolega Modrobradi ja sam uputio prijavu državnom tužilaštvu s obzirom na neke svoje kontakte u ministarstvu. Ovo trgovanje će se preispitati,a odgovorni privesti!
Vidimo se na 68kn. Nema više prodaje!
[/quote]
Ne razumijem.Prije nekoliko dana smo se trebali vidjeti na 11 ili 11,50.
A sada na 68.Velika je to razlika.Ako je i od Spliće previše je.
Nakrca se pa ide up.Sutra ako proda ide na 6,8.
Više ozbiljnosti ne bi škodilo.
A da muljaju,muljaju.Cijenu drže na 13 i na taj način se smanjuje tromjesečni prosjek.Ali sa ovima iz fime nikada ne znaš što smjeraju.
Stvaraju potpunu nesigurnost,a možda rade po nalogu.Mislim da su fimaši u međuvremenu promjenili ulogu i od gospodara postali sluge.

New Report

Close