VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko je uzeo 4500 komada ali evo još 9000 u izlogu…
izgleda da je onih 10000 komada po 14 trebalo navući raju na stampedo ali nije išlo…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Prodaje: VLDS-R-A
Količina Cijena
9000 12,99
839 13,00
75 13,49
Veliki ne bježe ovako Bisakovi…

who dares, wins

Klasični pokušaj dokupa po jeftinijim cijenama.

ako neko misli da se par njih zahebavaju i prodaaju dionice jedno drugome to moze prijavit HANAFA jer to je manipulacija dionicom
ali jeli neko bio u knjizi dionicara ,ko prodaje a ko kupuje

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Prodaje: VLDS-R-A
Količina Cijena
9000 12,99
839 13,00
75 13,49
Veliki ne bježe ovako Bisakovi…


A kako bježe???
Pozdrav

Po tiho.

who dares, wins

Čini se da se ovaj plašljivac na 13 kn zaletio i ostao bez 10.000 komada, sad će ih opet morati skidati do 14 kn kao neki dan da ih vrati u portfelj [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nije nego ih je povukao s prodaje…


Po tiho.

To i rade!!!
Evo novih 5000 na 13.
Da prodaju veći broj dionica,moraju prodati po malo koliko mali mogu kupiti!!!
Da imaju veće kupce prodavali bi izvan burze ili u velikim lotovima poznatom kupcu.
To je moje mišljenje.
Pozdrav

@bisakovi

pa ako baš žele mogu po bidu oko 15000 komada od 12 kn naviše, uz prosječnu od oko 12,50 …

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ovdje je sve nešto čudno, prije 2 dana netko je skinuo 10.000 komada po 14 kn, a danas netko prodaje 5.000 komada na 13 kn?? pa što sad ne kupuje onaj što je kupovao po 14 kn? sad mu je prejeftino jer hoće samo po 14 kn?? a mogu se kladit da će kroz koji dan opet biti po 14 kn [lol]
e da mi je keša pa da skinem ovih 5000 komada [pray]


ovdje je sve nešto čudno, prije 2 dana netko je skinuo 10.000 komada po 14 kn, a danas netko prodaje 5.000 komada na 13 kn?? pa što sad ne kupuje onaj što je kupovao po 14 kn? sad mu je prejeftino jer hoće samo po 14 kn?? a mogu se kladit da će kroz koji dan opet biti po 14 kn [lol]
e da mi je keša pa da skinem ovih 5000 komada [pray]

kolega znaju oni da nemamo više keša za kupovinu, zato i stavljaju tako na prodaju, onda oni slabijih zivaca popuste pritisku i prodaju pošto poto sve je programirano

New Report

Close