VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ovo čišćenje do 14 kn je prilično glupo napravljeno. neki dan imao je 10.000 komada na prodaji na 12,87 kn i nije htio kupiti,ali mu je danas po 14 kn odlično!?!? lik je bacio 12.000 kn i to odmah na otvaranju?! [bye]

Možda je on imao tih 10000 kom radi zastrašivanja i sniženja cijene pa kad nije uspio misli da je i ova prihvatljiva.
[/quote]

pa sad ima onda 20000 pa sto ne zastrašuje?

čestitke kupcu, doduše mogao je i jeftinije proći…
[/quote]

– Mislo sam da će u toku dana biti više komentara na ovu kupnju od 10.000 kom.
– Pa ljudi on je platio 140.000 kn ?!
– nevjerujem da nema neku informaciju (insajdersku) koju mi neznamo.
– A, možda je doznamo za koji dan ?
– Čekamo…

du du du .. nema nam pomoći

A MOŽDA SE I ZAHEBAO…..

htio prodati..pa se stavio na kupnju [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


A MOŽDA SE I ZAHEBAO…..
htio prodati..pa se stavio na kupnju [lol]

Mislim da se lik kompletzno zahebao i to će se već sutra potvrditi jednim solidnim minusom.
Ukratko hvala prodavaču koji je pokupio i moje dionice.
A hvala i Ivani na prodaji na 12,5kn. Žalim što ne postam više kupnju pa prodaju, samo zgotovoljene kupnje i prodaje postam ubuduće iz opravdanih razloga.
+11% u 2 dana. Nije loše! Idemo opet novi krug!

26.11.2010 - Dan D



A MOŽDA SE I ZAHEBAO…..
htio prodati..pa se stavio na kupnju [lol]

Mislim da se lik kompletzno zahebao i to će se već sutra potvrditi jednim solidnim minusom.
Ukratko hvala prodavaču koji je pokupio i moje dionice.
A hvala i Ivani na prodaji na 12,5kn. Žalim što ne postam više kupnju pa prodaju, samo zgotovoljene kupnje i prodaje postam ubuduće iz opravdanih razloga.
+11% u 2 dana. Nije loše! Idemo opet novi krug!
[/quote]

ej liče dvije stranice prije tj jučer si rekao da nemaš niti jedan komad validusa

a sad se hvališ zaradom!?! sram te bilo!

slijedi nam precesija



Ukratko hvala prodavaču koji je pokupio i moje dionice.
A hvala i Ivani na prodaji na 12,5kn. Žalim što ne postam više kupnju pa prodaju, samo zgotovoljene kupnje i prodaje postam ubuduće iz opravdanih razloga.
+11% u 2 dana. Nije loše! Idemo opet novi krug!

ej liče dvije stranice prije tj jučer si rekao da nemaš niti jedan komad validusa

a sad se hvališ zaradom!?! sram te bilo!
[/quote]

Ma ne treba njega više ni komentirati jer je više puta ispao smiješan. Ne može se on dogovoriti sam sa sobom da li je IN ili OUT.

hihi..niste skontali…." hvala prodavaču koji je pokupio i moje dionice "…..to je split-ćo već pobrkao lončiće od silne kupi-prodaj teme [lol] [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pozdrav svima, ja sam novi.

Primjetio sam ovu vijest koja bi razvojem situacije mogla utjecati na ovu dionicu.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Preuzimanja-i-spajanja/Todoric-razmislja-o-akviziciji-na-Visu


Pozdrav svima, ja sam novi.
Primjetio sam ovu vijest koja bi razvojem situacije mogla utjecati na ovu dionicu.
http://www.business.hr/hr/Kompanije/Preuzimanja-i-spajanja/Todoric-razmislja-o-akviziciji-na-Visu

Pozrav i Vama kolega Macola, lijepo da ima novih članova i da primjete ovaj biser od dionice i njegovu podcijenjenost. Samo hrabro kolega Macola, pravila su jednostavna, kupujte kad padne 10%,a prodajite kad Vam naraste 10%.
[thumbsup]

26.11.2010 - Dan D

Ček, još nisam prežalio onu šansu da prodam na 14kn. [rolleyes]


Pozdrav svima, ja sam novi.

Primjetio sam ovu vijest koja bi razvojem situacije mogla utjecati na ovu dionicu.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Preuzimanja-i-spajanja/Todoric-razmislja-o-akviziciji-na-Visu

Kolega, odlično zapažanje već na prvu se vidi da imate talenta! [thumbsup]

Ovakav druk ni Lopini nebi pao napamet!
[shocked]

Evo malo i grafića..miriše na dobro

26.11.2010 - Dan D

Znači…imaš papire i oćeš keš [lol] !

pa kad si prije kupio ? " Podao " si na 14….pala je na 13…( a to nije 10% ), oćeš opet prodati,a na 13.50 zamka….( to opet nije 10% )…

oćeš reći , Vi drugi čekajte 10% valove,a ja ću talasati 3 % ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close