VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očeš reći uvaljuje se po 13 a kad više nebude išlo onda će uvaljivati i po dvanaest pa i niže [proud]

slijedi nam precesija




Ah ??

i šta to znaci svaki dan imamo drugacij graf
[/quote]

Dobro se vidi da netko kontrolira trgovinu zadnjih 2 tjedna. Cijena više nejde ispod 13 kn i očito je da se ovdje akumulira. Kad se izmuze što se da izmusti na ovim nivoima idemo na sljedeću stepenicu.
[/quote]
slažem se [wink]

Da li sutra slijedi bye-bye Validus [bye]?

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Naravno da slijedi. Bye bye Validus na 13 evo nas na 15 [lol]

Odličan graf kolege Mrguda28, samo bi taj pattern do 14,4kn mogao propasti, a znamo što se dogodi kad se GAP ne popuni, trend DOWN se nastavi…
Vidimo se na 12kn.A vjerovatno i još malo niže…

26.11.2010 - Dan D

Na ovoj dionici za sad Fimini brokeri vode u najužoj konkurenciji za frizera godine. Nikako da se dočekam jasne promjene trenda.

who dares, wins


Na ovoj dionici za sad Fimini brokeri vode u najužoj konkurenciji za frizera godine. Nikako da se dočekam jasne promjene trenda.

Pogledajte pažljivije..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Šta? Gledam ja to još od onih visina i ništa mi nije jasno da bi decidirano mogao tvrditi kud će se nastaviti kretati, a takva je panika posijana da jedan mali šušanj može pokrenuti lavinu kud god požele. Jedino mi je jasno da su kod klinaca u trendu duge čupe. [lol]

who dares, wins


Šta? Gledam ja to još od onih visina i ništa mi nije jasno da bi decidirano mogao tvrditi kud će se nastaviti kretati, a takva je panika posijana da jedan mali šušanj može pokrenuti lavinu kud god požele. Jedino mi je jasno da su kod klinaca u trendu duge čupe. [lol]

Na moju stotku imate dva asa.Pa vi ste barem korektan igrač i umjereni druker.
Da ovo se sigurno kontrolira.Previše malih trejdera koji se lako napale i preplaše.Činjenica je da
je tromjesečni prosijek sve niži i ako se situacija bude i dalje ovako razvijala najniži tromjesečni
prosijek je od 10.09. i trebao bi biti oko13 kn.Dakle,svaka kupnja do 13 nebi trebala donijeti gubitak,ako dođe i do preuzimanja.
Mislim da fimaši prepariraju validus za to preuzimanje,ali ne rade to dobrovoljno nego po nalogu.
Tko je dužan upada u dužničko ropstvo.Po mom mišljenju tko je dužan je rob u punom smislu riječi.A fimaši su tu lideri.
Poluga počela djelovati od 2008.protiv i što je vrijeme duže efekti su razorniji.
U svemu tome za dioničare Validusa se krije odlična stvar,a to je da bi se mogli riješiti lošega gazde.Goreg zamisliti ne možeš.
Nasjgore bo bilo da se fimaši izvuču i da Validus ostane i dalje u njihovom vlasništvu.
Ono su iskoristili sve kredite i treba da nestanu iz Validusa.
Iskreno,volio bi da mi se želje ne ispune,već da fimaši pokažu da su odigrali vrhunsku igru.

Da je sve jasno i čisto bili bi na 100 kn.A ovako su malo niže,samo sedam i po puta.Ali od svih hrvatskih torbara/KORF,VLHO,PRFC,LCDS,SNHO/još uvijek najtransparentniji.Ostali su gori muljatori.

Fimaši već dva mjeseca ne prodavaju dionice Validusa.A prodavaju dionice iz portfelja validusa ,što je i normalno jer su dužni.Onaj tko je dužan mora prodavati ,a ne kupovati.Barem je to logično.
Ali na FMPS se događaju veliko prekrcavanje i to sa rastom cijena.Da li su se fimaši dočepali nekih para.Da li će i Validus doči na red?


Da je sve jasno i čisto bili bi na 100 kn.A ovako su malo niže,samo sedam i po puta.Ali od svih hrvatskih torbara/KORF,VLHO,PRFC,LCDS,SNHO/još uvijek najtransparentniji.Ostali su gori muljatori.

Fimaši već dva mjeseca ne prodavaju dionice Validusa.A prodavaju dionice iz portfelja validusa ,što je i normalno jer su dužni.Onaj tko je dužan mora prodavati ,a ne kupovati.Barem je to logično.
Ali na FMPS se događaju veliko prekrcavanje i to sa rastom cijena.Da li su se fimaši dočepali nekih para.Da li će i Validus doči na red?


Ovo je bio odgovor Splitu ,kojeg je moderator izbrisa.l

Lopina,
znaš li ti što je NAV Validusa?

New Report

Close