VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Glede vijesti, istina je da je vijest stara 1-2 tjedna, tu se slažem. Al svejedno je to neozbiljno od Validusa. Nadalje u pravu ste glede cijene, očekujem kretanje u rasponu 12-14kn do kraja ovog mjeseca.

ma šta je sad ovo 12 – 14 ???? šta bi onim gapovima na 9 i manje?! nisi se baš odlučio jelda

slijedi nam precesija


http://www.poslovni.hr/vijesti/glavna-skupstina-varteksa-otkazana-zbog-nedolaska-predstavnika-validusa-153596.aspx

Ovo je ipak jako neozbiljno od Validusa! Stoga sam danas prodao svojih 2000kom i usput zaradio za
15 bureka.

Obaraš rekorde svaki dan. Pa od kud ti sad dionice? Lažeš besramno iz dana u dan. Evo za danas sam 100% siguran da nisi prodao 2.000 komada VLDS. 100% ponavljam. A ti me demantiraj.
Dokaži da smo svi u krivu,a jedino ti u pravu i postaj obračune za današnje trgovanje. Makni imena i sve ostalo po čemu bi te se moglo identificirati, no postaj ako si frajer tu današnju prodaju 2.000 komada VLDS.

Kolega GATES, pa zar ste i vi to prodavali???

26.11.2010 - Dan D

Kolega Gates žalosno je da koristite nick poznatog i uspješnog businessmana,a kupovali ste Validus po 150-160kn i trpite 90% gubitke.

26.11.2010 - Dan D

Split lažeš čim zineš. Taman da si danas i prodao 2000 komada koje si napisao da si kupio 4.8. mogao si zaraditi 15 bureka samo "nama" a ti si sigurno ostao u minusu. Proanaliziraj malo naloge od 4.8. i danas. Ne znam zašto sam sebe cijelo vrijeme dematiraš. Više te nitko ne shvaća ozbiljno. Bolje promijeni nick.


Na nagovor kolege Bill Gates-a danas sam kupio 2000kom Validusa… i uredno ću ga prodati po 14,95kn

Kolega graditelj pa fino pogledajte što je sve prošlo u petak.
Pa možete primjetiti 2850kom po cijeni 13kn…
Al iskreno me baš briga što Vi mislite, danas je veći dio dana prosjek cijene bio 13,15kn pa Vi računajte.

26.11.2010 - Dan D

Ovo tipkam s moba pa ne zamjeriti na greskama…. nego gospon split pa gdje je trazeni dokaz da ste prodalo 2000 kom vlds-a, nekako ga niste stavili..!?! I

Mean people suck and nice people swallow!

@ split
Nemoj sad skretati s teme. Ili dokazi da si prodao tih 2000 komada jucer ili se pokrij usima i suti!

nevjerojatno kako ovaj split009 laže!
ima li neka ignore opcija da ne moramo više čitati tog lažova? neka stavi te svoje navodne transkacije i svima dokaže da je stvarno jučer prodao 2000 komada!

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Ah ??

I very much love INGRA !!


Ah ??

i šta to znaci svaki dan imamo drugacij graf



Ah ??

i šta to znaci svaki dan imamo drugacij graf
[/quote]

Dobro se vidi da netko kontrolira trgovinu zadnjih 2 tjedna. Cijena više nejde ispod 13 kn i očito je da se ovdje akumulira. Kad se izmuze što se da izmusti na ovim nivoima idemo na sljedeću stepenicu.

New Report

Close