VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel se zna tko drži 10% podravkinih dionica jel ima VLDS možda tih 10%


Vidim da su mnogi već zaboravili tko je tu kome dužan. Validus ništa ne duguje Loydu, već je Loyd ishodio namiru od svih slijednika i solidarnih dužnika FIma grupe. Loyd u zalogu ima upravo dionice Validiusa koje mu s obzirom na pad cijene ne pokrivaju ni blizu kreditna potraživanja.

Više o tome u nastavku (ovo je dio članka objavljen u businessu):

Croatia Lloyd od svih sljednika Fima grupe traži da solidarno daju adekvatno osiguranje neosiguranog dijela potraživanja od 45 milijuna kuna, a ako to uskrate, reosiguravajuće društvo traži da se sudska presuda smatra ovršnom ispravom na osnovi koje može početi pljenidba cjelokupne imovine sljednika Fima grupe do visine spomenutog potraživanja.

Validus nije dužnik nego jamac..

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Na nagovor kolege Bill Gates-a danas sam kupio 2000kom Validusa… i uredno ću ga prodati po 14,95kn

Što si prije koji dan previdio neki gap na 13 pa si danas brže bolje kupovao?
[/quote]
GAP i dalje postoji, samo mislim da se neće odmah popuniti.
Donji target 8-9kn i dalje je otvoren.

26.11.2010 - Dan D




Na nagovor kolege Bill Gates-a danas sam kupio 2000kom Validusa… i uredno ću ga prodati po 14,95kn

Što si prije koji dan previdio neki gap na 13 pa si danas brže bolje kupovao?
[/quote]
GAP i dalje postoji, samo mislim da se neće odmah popuniti.
Donji target 8-9kn i dalje je otvoren.
[/quote]
po ovom izvješcu nema šanse ja vidim gap na 20kn





Na nagovor kolege Bill Gates-a danas sam kupio 2000kom Validusa… i uredno ću ga prodati po 14,95kn

Što si prije koji dan previdio neki gap na 13 pa si danas brže bolje kupovao?
[/quote]
GAP i dalje postoji, samo mislim da se neće odmah popuniti.
Donji target 8-9kn i dalje je otvoren.
[/quote]
po ovom izvješcu nema šanse ja vidim gap na 20kn
[/quote]
Damir Bajs: Ovo je najbolji srpanj u povijesti hrvatskog turizma! Vlds sljedeci kvartal izlazi iz minusa pa vi slažite gapove

imamo pretovar na VLDS nešto se dešava

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VLDS-fin2010-2Q-NotREV-N-HR.xls

http://www.poslovni.hr/vijesti/glavna-skupstina-varteksa-otkazana-zbog-nedolaska-predstavnika-validusa-153596.aspx

Ovo je ipak jako neozbiljno od Validusa! Stoga sam danas prodao svojih 2000kom i usput zaradio za
15 bureka.

26.11.2010 - Dan D


http://www.poslovni.hr/vijesti/glavna-skupstina-varteksa-otkazana-zbog-nedolaska-predstavnika-validusa-153596.aspx

Ovo je ipak jako neozbiljno od Validusa! Stoga sam danas prodao svojih 2000kom i usput zaradio za
15 bureka.

sad kad si izašao vjerojatno će mnogi ulagači (do)kupiti VLDS jer divno je kad te nema u nekoj dionici…
a inače, ovdje nikog živog ne zanima jesi ti kupio ili prodao neku dionicu, imaš posebnu temu za to pa piskraj tamo ako te veseli a ne davi ljude ovdje [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


http://www.poslovni.hr/vijesti/glavna-skupstina-varteksa-otkazana-zbog-nedolaska-predstavnika-validusa-153596.aspx

Ovo je ipak jako neozbiljno od Validusa! Stoga sam danas prodao svojih 2000kom i usput zaradio za
15 bureka.


Pokušaj trejdanja u Validusu i nije baš unosan.Kupiš po 13,50 prodaš po 13.Trejderi čine veliki
promet,brokeraji nešto zarade,a danas izgleda da smo imali i malo ozbiljniji izlazak na 13.Nastavak
od srijede.Ali to nije vidljivo u izvješću SKDD.Valjda će doći do nekih promjena u prvih deset,
ali to ćemo znati tek u srijedu.
A ova informacija od Splita je stara vijest.
Ali i pokazuje njegov katrakter.Kako je prodao,odma stara loša vijest,a sada bi mogla TA prema kojoj Validus ide na 11 ili možda na 9.Bože sačuval,kakav lik.
S ozirom na cijenu od 13 kn tromjesečni prosjek pada,ali ne previše,a za desetak dana kada počmu izlaziti prometi po visokim cijenama/nakon Hanfine blokade od prije tzri mjese4ca/prosjek ide prema 13 kn.
Naravno ukoliko se slijedečih dana ne podigne cijena dionice.Velikima rast ne odgovara,a naročito eventualnom preuzimatelju,te bi bilo nerealno očekivati rast.Sada je vrijeme godišnjih odmora,te se ne mogu očekivati nikakve vijesti do početka rujna.Dakle,stagnacija,ako veliki ne odluče
drugačije.
Ovo ne znaći da vas pozivam na prodaju.Ja svoje ne prodajem.Čekam rasplet i izlazak iz blokade ili…ne daj Bože!

Kolega Lopina 100% imate od mene!
Lijepo sam rekao kako sam kupio po 13kn i danas prodao uz sitnu zaradu.
Dakle nije moja namjera bila utjecati na cijenu.

26.11.2010 - Dan D

Glede vijesti, istina je da je vijest stara 1-2 tjedna, tu se slažem. Al svejedno je to neozbiljno od Validusa. Nadalje u pravu ste glede cijene, očekujem kretanje u rasponu 12-14kn do kraja ovog mjeseca.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close