VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Srećom kolega GATES pa ne može svatko biti ni GURU. Al tko na padu spasi kapital od smanjenja i eventualno zna i zaraditi onda je to GURU.
Glede dionice Validusa, prvobitna prognoza od 11kn je bila prevelika, s obzirom da se TOP 10 samo prazni očekujem propad do 8kn.

26.11.2010 - Dan D


Srećom kolega GATES pa ne može svatko biti ni GURU. Al tko na padu spasi kapital od smanjenja i eventualno zna i zaraditi onda je to GURU.
Glede dionice Validusa, prvobitna prognoza od 11kn je bila prevelika, s obzirom da se TOP 10 samo prazni očekujem propad do 8kn.

opet trabunjas i pišeš neistine a taman si mi postao simpatican. molim moderatora da obrise gornji post pošto se iz knjige dionicara ne vidi da bi top10 niti kupovao niti prodavao.

Neki dan Validus i Croatia Lloyd zaključili su sporazum o reprogramiranju dugova. Takvi sporazumi zaključuju se jedino uz dodatne garancije dužnika inače vjerovnik od njih nema nikakve koristi.
VLDS para naravno nema, bankovna jamstva duže vrijeme ne može dobiti, znači da je kao garanciju dao imovinu. Koliko ja znam, najveći dio imovine su mu dionice.
Croatia Lloyd sigurno nije uzimala dionice firmi kojima je imovina pod hipotekom ili su prezadužene poput Mirne Rovinj i sl. već su vjerojatno kao zalog uzeli dionice bankarske dionice koje ima Validus, a koje još uvijek dobro kotiraju. Ima li netko točnijih podataka o svemu tome jer ako Validus više ne može raspolagati tom svojom imovinom (prodati je) situacija je i dalje vrlo nepovoljna za VLDS, da ne govorim kako je vrlo upitan i NAV [embarass]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Srećom kolega GATES pa ne može svatko biti ni GURU. Al tko na padu spasi kapital od smanjenja i eventualno zna i zaraditi onda je to GURU.
Glede dionice Validusa, prvobitna prognoza od 11kn je bila prevelika, s obzirom da se TOP 10 samo prazni očekujem propad do 8kn.

Nisam znao da se tako lako daš isprovocirati. Post ti pršti frustracijama.
Za tvoju informaciju bitne stvari se trenutno događaju van TOP10, ali za to treba izvaditi knjigu dioničara što ti ne možeš pošto nisi dioničar. No o tome ćemo kad dođe vrijeme.

Kolega Gates, pa jel vi primjećujete kako se TOP10 samo prazni????
Fima mudrijaši su prokockali sve i bit će Validusa jeftinije!
To sam siguran! A donji target je pao na 9,5kn ili 7kn.

26.11.2010 - Dan D

Kolega Gates, samo zato jer Vi imate 10.000 kom i jer niste znali prodati na 25-30kn ne znači da će Validus rasti! Dapače kad se pokidaju barijere iznad 10kn vidjet ćemo kako voda dolazi u uši malima….

26.11.2010 - Dan D

I onda ćeš ti uletiti na 8-9 kn i jasno držati do 14-15 jer je tamo valjda neki gap kojeg ti mali paničari nisu vidjeli pa su budale rasprodavali …

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VLDS-fin2010-2Q-NotREV-N-HR.pdf


http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VLDS-fin2010-2Q-NotREV-N-HR.pdf

pa sad vi pricajte nešto ovo ce jednog dana vrijedit ko suho zlato

Splite,krcaj se.Izvješće je bolje nego lani.

BV 113

U ponedjeljak,a tako je daleko moglo bi biti puno skuplje.13 je lutrija.A radio Mileva još nije počela.
Prije idemo na 15 nego na 12

Današnji dan pokazuje da se Validus nalazi u čvrstim rukama.

nevjerojatno, iz minusa u nove minuse, izvješća očaj, a ovdje se to prikazuje kao da je najmanje 50 milijuna kuna dobiti i poziva ljude na kupnju!??! [shocked]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!


nevjerojatno, iz minusa u nove minuse, izvješća očaj, a ovdje se to prikazuje kao da je najmanje 50 milijuna kuna dobiti i poziva ljude na kupnju!??! [shocked]

Slažem se da ovu dionicu treba zaobilaziti prilikom kupnje.

New Report

Close