VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Prodaja sve dalje od 10 kn (kako neki priželjkuju), trejdera sve manje ostalo. Najveći otpor smo imali prošli tjedan na 13.xx i sada još možda do 15. Nakon toga smo brzo na 20.

doslo do 20 brzo il sporije ocigledno je da se akumulacija nastavlja samo sad na visim cjenama
trejder il ne VLDS ide gore uzeo 5% ili 30% svejedno kako ko hoce
zato danas jos malo nadokupio

a danas na vecer ce bit jasnije ko je kupio onih 30 000 komada prvi dan
[/quote]
kolega ali još kupnja nije gotova jel vidiš da u određenim inervalima netko skida sa aska mic po mic

Odlično! Validus će na 20 kn ovaj tjedan. Ja sam odlućio kupovati koliko mogu do srijede nadam se da ću se uspjet napunit. Dobro je što validus ulaže u hotele i banke a to je sad najjače.


Odlično! Validus će na 20 kn ovaj tjedan. Ja sam odlućio kupovati koliko mogu do srijede nadam se da ću se uspjet napunit. Dobro je što validus ulaže u hotele i banke a to je sad najjače.

u četvrtak i petak burza ne radi


Odlično! Validus će na 20 kn ovaj tjedan. Ja sam odlućio kupovati koliko mogu do srijede nadam se da ću se uspjet napunit. Dobro je što validus ulaže u hotele i banke a to je sad najjače.

ma šta do kraja tjedna, do kraja dana reci..[sealed]
koji likovi i nickovi se ovdje pojavljuju…[angry]

Nema teorije da jedan Validus raste u ovakvoj situaciji. Pa oni nemaju para niti za plaće , a kamoli šta drugo. Izguraće vas veliki samo tako,a tek sa novom Vladom mogli bi se vraćai prema starim ciframa.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

ja recimo baš mislim da je za potencijalnog kupca ovo idealno vrijeme za kupovinu firmi tipa validusa, jer sa boljim globalnim brojkama će i ove cijena biti sumanuto smiješne, posebno sada kad je očigledno izbjgnut stečaj koji su neki na forumu zdušno prizivali..ovdje se plaća portfelj društva ( a ne poslovanje društva) koji se trenutno dobiva po smiješno jeftinoj cijeni
IMHO

Što nas više tuću više dižemo glavu.
Zabilo 4.000 kom po Bidu,na ASK došlo na prodaju 5.000 kom/2.000 plus 3.000/,ali mali dioničari nadiru.I ja sam u obrani.Da li je prodavač izgubio municiju.Mislim da jeste.Trebalo bi sasuti još barem
5.000 kom.Istovremeno i kupnjua pobjegla.
Validus je zakon.Uvijek mošaš dijelovati suprotno od slike koju vidiš na gledalici, a koju nam servira
konzorcij_udruženi malo veći špekulanti.
Dok pišem možda se već slika promijenila.

Jedno od inteligentnijih načina dizanja cijene i izlazka iz dionice, BRAVO IGRAČIMA, a trejderima čestitke na kupnji+

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Nema teorije da jedan Validus raste u ovakvoj situaciji. Pa oni nemaju para niti za plaće , a kamoli šta drugo. Izguraće vas veliki samo tako,a tek sa novom Vladom mogli bi se vraćai prema starim ciframa.

Od kud si se sada ti stvorila? Zašto tražiš racionalnost na burzi? Nije mi baš jasno. Da je burza racionalna svi bi bili miljunaši. Nije istina da nemaju za plaće već je blokiran račun pa ne mogu raditi nikakva plaćanja. Problem je u bivšoj upravi koja nije vodila računa o likvidnosti imovine (cashflow-u) i jamstvima koja su davali. Sada zbog toga imamo novi nadzorni odbor i novu upravu koja je tu prije svega da riješi navedeni problem, odblokira račune, osigura likvidnost i uredno podmiruje obaveze. Koliko smo čitali već je dogovoreno reprogramiranje dugova sa Croatia Lloydom a u planu je da se to uskoro dogovori i sa ostalim vjerovnicama. Nakon deblokiranja računa Validus će automatski vrijediti 50% više na sadašnju cijenu. Čim je taj dan bliže i vjeroatnost da se to desi veća cijena će biti veća zahvaljujući insiderima. Zaključak, potpuno si fulala temu, premise i izvela na kraju krivi zaključak iz svega toga.


Jedno od inteligentnijih načina dizanja cijene i izlazka iz dionice, BRAVO IGRAČIMA, a trejderima čestitke na kupnji+
[sealed]

Svaka čast inteligentnim igračima koji mi uvaljuju Validus po 13.xx a koji su kupovali po 100+. Moj naklon. Kako me samo navlaće [lol] [lol] …

Ne znam samo zašto gurate toliko gore, kad su oscilatori ionako pregrijani i TA kaže mora biti PAD dolje! Al dobro, kad netko voli plaćati više nek plaća…

26.11.2010 - Dan D

Count 1.vala pokazuje odrađenih 5 valova i slijedi A-B-C korekcija…

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close