VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


trejderi su opet omastili brk i iskrcali se naivnim malim ulagačima!!
neki nikad neće doć pameti!!

A da si pametniji i ti bi bio unutra.Je danas su veliki špekulanti tukli po ASKU da bi navukli male.
Malo morgen.U igri je akumulacija pametnih.Tako za sada izgleda.


Juniore

Ima još ljepši gapić na 25.

Ja čekam da se popuni ova gapčina pa mogu u penziju. Ako ne možete shvatiti gdje to split vidi gap na 10kn ovaj ne možete ne vidjeti.

Kolege ovo je burza ovo nije NASA pa pričamo o svemirskim brojkama…

[lol]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Garantiram za GAP ili vraćam pare [lol]

poceli su uf da ih netko hoce pomest do jedno 14kn [pray]

http://www.naslovnica.info/biznis/981164/vaba_banka_s_dobiti_od_207_milijuna_kuna_u_prvom_polugodistu

slijedi nam precesija



Juniore

Ima još ljepši gapić na 25.

Ja čekam da se popuni ova gapčina pa mogu u penziju. Ako ne možete shvatiti gdje to split vidi gap na 10kn ovaj ne možete ne vidjeti.
[/quote]
A još su ti ljepši volumeni…. ha ha ha,… pa ovjde je hrpa ukrcana, al nitko ne bi pumpao da drugome omasti brk. Validus neće prijeći 15-18kn barem iduće 2-3.g. Ako u međuvremenu ne propadne. Ja sam napravio SELL i ne ulazim prije 9,5kn. Ako se to nikad ne dogodi ok, ima i drugih dionica. Nije Validus jedina.

26.11.2010 - Dan D


Validus neće prijeći 15-18kn barem iduće 2-3.g.

na temelju čega ovo kažeš? ja nebi rekao da ćemo tako dugo čekat.

slijedi nam precesija


A još su ti ljepši volumeni…. ha ha ha,… pa ovjde je hrpa ukrcana, al nitko ne bi pumpao da drugome omasti brk. Validus neće prijeći 15-18kn barem iduće 2-3.g. Ako u međuvremenu ne propadne. Ja sam napravio SELL i ne ulazim prije 9,5kn. Ako se to nikad ne dogodi ok, ima i drugih dionica. Nije Validus jedina.

prema mojim analizama, ovdje je hrpa iskrcana [lol] (a koji još nisu, bit će) a par njih ukrcano. Validus će prijeći 15-18 u dan-dva nakon što hrpa neće imati više dionca. Ja sam napravio BUY i ne izlazim prije nego se popuni gapčina. ako se to nikada ne dogodi, imat ću dionice zauvijek 🙂

Baš je tako kako pomisliš, pa i onaj rast do 30kn pa je silna količina iskrcana, ogromna…
Pitam se kad je tako bajno kako se TOP10 ovdje smanjuje redovito????
Valjda zato jer znaju da novca nema, ostale trule firme i ništa više.
Pokradeno, potrošeno, nestalo…. a vratiti se ne može.

26.11.2010 - Dan D



Juniore

Ima još ljepši gapić na 25.

Ja čekam da se popuni ova gapčina pa mogu u penziju. Ako ne možete shvatiti gdje to split vidi gap na 10kn ovaj ne možete ne vidjeti.

[/quote]
Mislim da bi loga



Juniore

Ima još ljepši gapić na 25.

Ja čekam da se popuni ova gapčina pa mogu u penziju. Ako ne možete shvatiti gdje to split vidi gap na 10kn ovaj ne možete ne vidjeti.

[/quote]
Interesantno za vidjeti.Hvala na trudu.
Nisam neki tehničar ali bi bilo interesantno vidjeti i logaritamski graf pa bi tek onda vidjeli
pravu sliku.Neka pomogne Split junior.On to zna.
Moga bi.Valjda se ukrca jučer i danas,ali se srami priznati.A ako nije vrtit će se nočas.I tako tri noći za redom.
Ja danas dokupio 400 kom.Nešto prodao tako da nije po najnižoj cijeni dana,nego skoro najnižoj.Održao riječ i dao suport na kupnji.

Sretno svim imaocima Validusa, ne kažem da se neću vratiti u njega, al očekujem ga niže od ove cijene i to je moje pravo…. da ovo vrijedi po ovim cijenama bi kupovao TOP10,a taj TOP 10 se prazni od cijene 30kn pa na dolje.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close