VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ako tih 10k sutra drapne po asku onda smo na konju [lol]

još 3k [thumbsup]



ako tih 10k sutra drapne po asku onda smo na konju [lol]

još 3k [thumbsup]
[/quote]
mislim da malo više od 3k a možda kad mu to legne ubaci još toliko ipak se nešto dešava a šta mi ne znamo [wink]

Ovo mi izgleda ko da netko, nešto zna. Možda nam slijedi još koja dobra vijest. [thumbsup]

gric, gric, trejderi bye, bye…izgleda da neki znaju nešto što drugi ne znaju 🙂

možda je na pomolu dogovor sa HBOR-om?


gric, gric, trejderi bye, bye…izgleda da neki znaju nešto što drugi ne znaju 🙂

možda je na pomolu dogovor sa HBOR-om?


mogla bi i neka pozitivna blokada a šta cu sad trejderi kako se postavit u ovoj situaciji

ovo je za puknut od smijeha, netko kupi dionice VLDS za pišljivih 40 K kuna i onda 5 forumaša koji su zaglavili ovdje tajnovito napišu: "sigurno netko nešto zna" [lol] [bye] [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


Ovo mi izgleda ko da netko, nešto zna. Možda nam slijedi još koja dobra vijest. [thumbsup]

Mislim da nije u pitanju dobra vijest nego jednostavna računica.
Ako kupim na 14 mogu izgubiti dvadesetak posto ako je Split junior u pravu,ali ako se bude sve odvijalo dobro onda je zagarantirano 50% dobiti.
A do ponedjeljka je jako puno pa špekulanti ulaze.
A kako se trebaju ponašati trejderi.Oni koji moraju izaći neka se guraju,oni koji nemaju para neka se stave na 14 ili na granicu blokade od 14,37 da imaju za sol i papar ako udre.A izgleda da bi moglo.Struna se nešto nategnula.


ovo je za puknut od smijeha, netko kupi dionice VLDS za pišljivih 40 K kuna i onda 5 forumaša koji su zaglavili ovdje tajnovito napišu: "sigurno netko nešto zna" [lol] [bye] [bye]

slabo pratite trgovanje zadnjih dana. prometi su za red veličine veći nego obično i nego što ste naveli. dobili smo i fini W uzorak.

[bye] [bye] [bye]

trejderi su opet omastili brk i iskrcali se naivnim malim ulagačima!!
neki nikad neće doć pameti!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

ništa od one 3k koje fale [bye]

juniore koliko mislis uzeti oko 10 – 11?

slijedi nam precesija

Juniore

Ima još ljepši gapić na 25.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



ovo je za puknut od smijeha, netko kupi dionice VLDS za pišljivih 40 K kuna i onda 5 forumaša koji su zaglavili ovdje tajnovito napišu: "sigurno netko nešto zna" [lol] [bye] [bye]

slabo pratite trgovanje zadnjih dana. prometi su za red veličine veći nego obično i nego što ste naveli. dobili smo i fini W uzorak.

[bye] [bye] [bye]
[/quote]
Vas tehničare ne možeš uhvatiti ni za glavu ni za rep.Vi govorite o dvostrukom dnu/fini W/,a Split
kaže da će se odviti trostruko dno.
Jasno je da ste vi u pravu,a što je desna strana slike okmitija i nije simetrična sa desnom je vjerovatno zbog toga jer ste vi nalazite u dionici pa vidite rast.Šalim se.
Ali s obzirom na veliki promet koji se odvija zadnjih dana i tu vam dajem za pravo jer je promet
u ova tri dana jednak kao i cijele četiri sedmice unazad.
Dakle,i tehnički slijedi rast.I to brzi uz veći promet,ili malo sporiji uz manji.Ali uvijek rast.
O tome odlučuje konzilij većih špekulanata.

New Report

Close