VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



fini kraj
ovaj frajer je na kraju sa 170 komada pokušao umanjiti današnji dojam, ali to je njegov problem

Split lupio po Bidu sa svim komadima koji su mu ostali [lol]
[/quote]
Split nije kupovao, al jest prodavao….Meni je plus ok, al ne trčim nesigurnostima….
popriličan volumen, kako to biva uvijek, par dana ispuha i onda opet nastavak….
Vidimo se na GAP-u od 10,6kn.

26.11.2010 - Dan D

Molim kolege koji su kupovali od 20, 19,18,17,16, kn, jel razmišljaju sutra o izlazku ili su to izvršili na 10,80!

Splite javi se

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ipak mislim da nije split, nego ja največi lumen ovdje

kupovao po 11, 13, 16, 19, 21, ….prodavao na istim cijenama …da mi je netko pričao ne bih vjerovao… [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ako pogledamo kratkoročni graf, izašli smo iz padajućeg kanala u kojem se cijena kretala zadnjih 3 mjeseca. Dobili smo i potvrdu u volumenu danas. Oscilatori pokazuju da još duboko ronimo u preprodanomn području i da ima još dosta prostora za rast. Prema ovome mogli bi mi do 20 vrlo lako u ovom valu.

mogli bi… ali nećemo.. [proud]

slijedi nam precesija


Ako pogledamo kratkoročni graf, izašli smo iz padajućeg kanala u kojem se cijena kretala zadnjih 3 mjeseca. Dobili smo i potvrdu u volumenu danas. Oscilatori pokazuju da još duboko ronimo u preprodanomn području i da ima još dosta prostora za rast. Prema ovome mogli bi mi do 20 vrlo lako u ovom valu.

Da ne ulazim u neku dublju analizu šta će se tu desiti jer ni sam nemam pojma samo bi vam htio ukazati na jednu stvar. Povećanje volumena na ovakovim dionicama u većini slučajeva znači samo jedno. Povećanje broja okretaja gdje se u gužvi ne vidi tko kupuje a tko prodaje dok sve ne prvi pogled liči na akumulaciju. Izbjegavam neko vrijeme kupnju dionica kad se to desi jer onda obično ide pad na manjem volumenu. To tu ne mora uslijediti sutra jer ima različitih interesa. Pratit ćemo razvoj događaja.

who dares, wins

Slažem se da Discoverom da ćemo teško baš u par dana do 20. No po današnjoj kupnji i skidanju s Aska rekao bih da se vraćamo na cca 16-17 kn za početak.

Uprava je ispunila dio obećanja danih na Skupštini. Mogla bi uskoro doći još jedna dobra vijest, a onda je 20 kn sasvim izgledan target.


Molim kolege koji su kupovali od 20, 19,18,17,16, kn, jel razmišljaju sutra o izlazku ili su to izvršili na 10,80!

Splite javi se


Izlazak obavljen!

26.11.2010 - Dan D



Molim kolege koji su kupovali od 20, 19,18,17,16, kn, jel razmišljaju sutra o izlazku ili su to izvršili na 10,80!

Splite javi se


Izlazak obavljen!
[/quote]

..dobra procjena za sad..

Neda se prodaja ali ne se niti kupnja, neizvjesna utakmica. Da vidimo tko ima većega 🙂

Ipak su se nagomilali nalozi na asku. Da netko počisti prvih 30 naloga ni blokadu ne bi napravio.

pa naravno kad nema nikakvog veceg ulagaca, nego su kako sam i rekao, kupovali isti oni koji su to jutro prodali, a sad kad su ponovno kupili nema tko dalje drapati po asku, pa se ceka start ko zadnji magarac opet jedni drugima i punjenje juniorovog gapa… [thumbsup]

slijedi nam precesija

New Report

Close