VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala moderatoru na brisanju, al sad brišite pola posta.
"sad će se javit bisakovi i fotje i reći da je to loše".
I meni je stigla, konačno, neka informacija da su se stvari pokrenule s mrtve točke. Znači nije Šelebaj neki stečaj mutikarović, već čovjek radi, naravno ako mu se dopusti, a ne ko u pevecu.


Pa da ako skoči MORAŠ JE UVALITI NEKOME.
Ako nema dividende sve je fikcija, jedina baza je PONZI SHEMA, ako ne uvališ tebi če drugi, prevara na kvadrat…

prvi puta čujem tako blesavu teoriju a pročitao sam dosta knjiga. moja fikcija može trajati godinama a u međuvremenu kapitalna vrijednost firme raste, dividende nema a moj ulog vrijedi x2, x3, x5, x10 a ti sa svojim uvaljivanjem nećeš nikada toliko zaraditi. pravi znanci sada kupuju a valuta je 1800 dana.

.



Kaj pak je ovo sad bilo?! Grom z vedra neba?
Sve dijonice su mi pobrali na 12,3x … i prav mi budi kad se zajebavam….
[cry]

Ne brini kupit češ ih i niže za koji dan, kad prođe ova euforija za ništa… [thumbsup]

tj eufororija nema bankrota..pa ja sve dionice ima u tvrtkama koje ne mogu bankrotirat, pa šta sad???
[/quote]
Čestitam svim vlasnicima dionice,a naročito,onima koji su kupovali od Vulkana 11.
Mislim da bi i on trebao napraviti isto ,a ne biti zavidan.
Koliko ovo sada vrijedi.
Moj prvi nalog na prodaji je na 17.
Da li je to prenisko?
Da li ću bježati više.

ha ha ha…. pa kad je super dobro što je netko to zabio u blokadu na sitnom prometu????
da navuče mase??? meni je ovo super vijest da utopim do kraja,a ne kupujem….

26.11.2010 - Dan D

Splite mladji, zar nisi ti trabunjao da je na vlds buy signal na 22-23 taman pred potop do 11kn, hm ne biti zato ljut..:) Hebaj ga sto nisi uprosjecio:::))) odi malo na temu lkpc pa daj koji target…:)

Mean people suck and nice people swallow!

I sutra na otvaranju opet blokada.A ti splite se stavi na 13,29 tj na granicu gornje blokade i proći češ.

Ako je SNHO skočio 50 % u jednom danu,mi bi mogli i više.
Pa tih 240 kn je bilo otprilike 50 % od NAV nakon dogovora sa državom.
Validus sa NAV od cca 100 kn bi se trebao tržiti na 50 ili barem na 40 što bi bilo analogno SNHO
na 200.
Mislim da bi ovo mogao potvrditi i bisakovi.Bez podsmjeha,ovo ja ozbiljno.
Ali 40 je ipak previše,ali prodaja ispod 20 i nebi bila pametna.A split kaže da će sve prodati.
I ja bi sve proda pa opet kupija jeftinije.Dakle,došlo vrijeme velikih valova.
Iskreno,da sam imao love onaj plašljivac od 10.000 kom prije tri dana bi bio dobio po tintari.
Bio bi to pun pogodak.A ja nisam imao ni jednu kunu za se podebljati na 11 kn toga lijepog dana.
Ali kurva uspija je posijati paniku i mali bježali.A nisu baš ni mali .Tuklo se sa više tisuća komada
od šuba.Opasna igra ova burza.
Ja sam ionako donio odluku:Ili pukovnik ili pokojnik.
Izgleda da sam dobio čin pukovnika.
Uskoro postajem general!


I sutra na otvaranju opet blokada.A ti splite se stavi na 13,29 tj na granicu gornje blokade i proći češ.

Ako je SNHO skočio 50 % u jednom danu,mi bi mogli i više.
Pa tih 240 kn je bilo otprilike 50 % od NAV nakon dogovora sa državom.
Validus sa NAV od cca 100 kn bi se trebao tržiti na 50 ili barem na 40 što bi bilo analogno SNHO
na 200.
Mislim da bi ovo mogao potvrditi i bisakovi.Bez podsmjeha,ovo ja ozbiljno.
Ali 40 je ipak previše,ali prodaja ispod 20 i nebi bila pametna.A split kaže da će sve prodati.
I ja bi sve proda pa opet kupija jeftinije.Dakle,došlo vrijeme velikih valova.
Iskreno,da sam imao love onaj plašljivac od 10.000 kom prije tri dana bi bio dobio po tintari.
Bio bi to pun pogodak.A ja nisam imao ni jednu kunu za se podebljati na 11 kn toga lijepog dana.
Ali kurva uspija je posijati paniku i mali bježali.A nisu baš ni mali .Tuklo se sa više tisuća komada
od šuba.Opasna igra ova burza.
Ja sam ionako donio odluku:Ili pukovnik ili pokojnik.
Izgleda da sam dobio čin pukovnika.
Uskoro postajem general!


Znači kocka ti se.. [lol]

Na vijest SE PRODAJE NE KUPUJE!!!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....




Kaj pak je ovo sad bilo?! Grom z vedra neba?
Sve dijonice su mi pobrali na 12,3x … i prav mi budi kad se zajebavam….
[cry]

Ne brini kupit češ ih i niže za koji dan, kad prođe ova euforija za ništa… [thumbsup]

tj eufororija nema bankrota..pa ja sve dionice ima u tvrtkama koje ne mogu bankrotirat, pa šta sad???
[/quote]
Čestitam svim vlasnicima dionice,a naročito,onima koji su kupovali od Vulkana 11.
Mislim da bi i on trebao napraviti isto ,a ne biti zavidan.
Koliko ovo sada vrijedi.
Moj prvi nalog na prodaji je na 17.
Da li je to prenisko?
Da li ću bježati više.

[/quote]

@vulkan111
kolega cjena od 11 je bila zato sto je bankrot visio nada glavom sada ga vise nema i jasno je kamo ide, gotovo je!
pa NAV je preko 100 kn!! [shocked]
a to se trzi na desetinu booka i manje
jeste pogledali aktivu i ukupne dugove? i da je bio bankrot ne bi bio ko DKVS nego puno bolja opcija
ali zato sto je puno bolja situacija je doslo do sporazuma o dugovanju

VLDS je bio izvsrtan pik na 10-11 za one koji su imali info, ja nisam imo nego sam spekuliro i ispala je**no dobra spekulacija
malo pogledajte postove od kolege lopina ljepo vam je objasnio


@lopina

ova razina od 17 je mala, sutra cu se sigurno postaviti na prvoj kupnji, zasto ne bi digo jos koji postotak i na tome?

situacija se promjenila za 180 stupnja, oni koji su unutra profitirat ce enormno, oni koji su kupovali na 25+ izaci ce na nulu (ako uopce zele izlaziti ili da pricekaju jos koji mjesec da selebaj dovede stvari u red i vec validus ce biti na pola NAV)

a oni koji su imali drukciju kalkulaciju, ko ekavica,bisakovi itd itd, nista drugi put vise srece, kriva procjena deckovi
jer GOTOVO JE, nema vise VLDS po 10 ili 11

moguce da sutra burza dopusti trgovanje bez blokade jer je to promjena materjalnih cinjenica i razumljivo da cjena ide gore

NEMA VISE JEFTINOG VALIDUSA

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

@lopina
Poštovani kolega,najnovija vijest o reprogramu duga sa Croatia Lloyd-om je prva dobra vijest
koja ,iako ne umanjuje dug,ukazuje na pokušaje smanjenja vjerovničke presije kako bi se u
primjerenom roku moglo prići rješavanju dugovanja bez prisilne prodaje u nevrijeme.
Naravno da bi ovaj potez imao efekta i drugi vjerovnici trebaju reprogramirati dug.
Dakle vrlo oprezno kolege i pomno bez euforije pratite daljnje poteze uprave.
Želim Vam sreću.
Pozdrav





Kaj pak je ovo sad bilo?! Grom z vedra neba?
Sve dijonice su mi pobrali na 12,3x … i prav mi budi kad se zajebavam….
[cry]

Ne brini kupit češ ih i niže za koji dan, kad prođe ova euforija za ništa… [thumbsup]

tj eufororija nema bankrota..pa ja sve dionice ima u tvrtkama koje ne mogu bankrotirat, pa šta sad???
[/quote]
Čestitam svim vlasnicima dionice,a naročito,onima koji su kupovali od Vulkana 11.
Mislim da bi i on trebao napraviti isto ,a ne biti zavidan.
Koliko ovo sada vrijedi.
Moj prvi nalog na prodaji je na 17.
Da li je to prenisko?
Da li ću bježati više.

[/quote]

@vulkan111
kolega cjena od 11 je bila zato sto je bankrot visio nada glavom sada ga vise nema i jasno je kamo ide, gotovo je!
pa NAV je preko 100 kn!! [shocked]
a to se trzi na desetinu booka i manje
jeste pogledali aktivu i ukupne dugove? i da je bio bankrot ne bi bio ko DKVS nego puno bolja opcija
ali zato sto je puno bolja situacija je doslo do sporazuma o dugovanju

VLDS je bio izvsrtan pik na 10-11 za one koji su imali info, ja nisam imo nego sam spekuliro i ispala je**no dobra spekulacija
malo pogledajte postove od kolege lopina ljepo vam je objasnio


@lopina

ova razina od 17 je mala, sutra cu se sigurno postaviti na prvoj kupnji, zasto ne bi digo jos koji postotak i na tome?

situacija se promjenila za 180 stupnja, oni koji su unutra profitirat ce enormno, oni koji su kupovali na 25+ izaci ce na nulu (ako uopce zele izlaziti ili da pricekaju jos koji mjesec da selebaj dovede stvari u red i vec validus ce biti na pola NAV)

a oni koji su imali drukciju kalkulaciju, ko ekavica,bisakovi itd itd, nista drugi put vise srece, kriva procjena deckovi
jer GOTOVO JE, nema vise VLDS po 10 ili 11

moguce da sutra burza dopusti trgovanje bez blokade jer je to promjena materjalnih cinjenica i razumljivo da cjena ide gore

NEMA VISE JEFTINOG VALIDUSA

[bye]
[/quote]
točno ja nešto prodao, al po največoj..ČITAJ IZMEĐU REDOVA!!!
Pazi piše svih dugovanja i sa svim ostalim, ako ne pročitaš temeljito moš dobitim krivu sliku, pa ču ti to pocrtat

Validus d.d. i Croatia LLoyd d.d. zaključili su danas sporazum o reprogramu svih otvorenih dugovanja i obustave mjera prisilne naplate u sklopu sveobuhvatnog financijskog restrukturiranja Validus d.d.
Navedeni sporazum je prvi korak unutar započetog procesa globalnog dogovora sa svim ostalim vjerovnicima i stabilizacije poslovanja Validus d.d. i ostalih društava u vlasništvu.

Pametnom dosta..prva lasta ne čini proljeće [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Kvragu, neko mi je za djelić sekunde pokupio 900 komada…
[sad]

Bit će sutra bum tras
Vaš link



uf jedva ubo ovog vlds-a [lol]

Kaj sam se s tobom posvađao na 12,49?
[wink]

New Report

Close