VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10000 na 12,39? Nekom se žuri…


10000 na 12,39? Nekom se žuri…

Neko bi kupovao jeftinije???…


10000 na 12,39? Nekom se žuri…

tako izgleda………………… [undecid]



10000 na 12,39? Nekom se žuri…

Neko bi kupovao jeftinije???…
[/quote]
Ili bi jednostavno "pobjegao" dok još možda može.
Pozdrav



10000 na 12,39? Nekom se žuri…

Neko bi kupovao jeftinije???…
[/quote]

Da…teško će mu neko skinuti 120kkn u ovoj situaciji, vjerojatnije je u pitanju pritisak radi dokupa.

Netko silom želi van odavde s 10.000 komada. Taj ih sigurno nije kupovao po ovim cijenama.
Je li procurila neka loša info? [sad]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nema loših vijesti ali će biti dobrih vijesti uskoro koliko čujem. Prije bih rekao da je nekome dopi…. pa hoće brzinski van, moj savjet je da pričeka do jeseni pa će van po malo većim cijenama. Ja bi kupio cijeli paketić ali recesija je i nelikvidnost i kod mene tako da to sada nije moguće.


Nema loših vijesti ali će biti dobrih vijesti uskoro koliko čujem. Prije bih rekao da je nekome dopi…. pa hoće brzinski van, moj savjet je da pričeka do jeseni pa će van po malo većim cijenama. Ja bi kupio cijeli paketić ali recesija je i nelikvidnost i kod mene tako da to sada nije moguće.


Nako svih Vaših "dobrih vijesti" dionica "roni sve dublje"!!!
Tko bi više u to mogao i povjerovati?
Pozdrav


Nema loših vijesti ali će biti dobrih vijesti uskoro koliko čujem. Prije bih rekao da je nekome dopi…. pa hoće brzinski van, moj savjet je da pričeka do jeseni pa će van po malo većim cijenama. Ja bi kupio cijeli paketić ali recesija je i nelikvidnost i kod mene tako da to sada nije moguće.


koje su to dobre vjesti,i što će biti na jesen??



Nema loših vijesti ali će biti dobrih vijesti uskoro koliko čujem. Prije bih rekao da je nekome dopi…. pa hoće brzinski van, moj savjet je da pričeka do jeseni pa će van po malo većim cijenama. Ja bi kupio cijeli paketić ali recesija je i nelikvidnost i kod mene tako da to sada nije moguće.


Nako svih Vaših "dobrih vijesti" dionica "roni sve dublje"!!!
Tko bi više u to mogao i povjerovati?
Pozdrav
[/quote]

a koje su to dobre vijesti? mislim da sam napisao da dobre vijesti tek očekujemo…

Počelo je iskrcavanje, tuče se po bidu nemilice…

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Počelo je iskrcavanje, tuče se po bidu nemilice…

što je, je…okitilo me fino

New Report

Close