VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel zavrsila skupstina?

Po trgovini i kupnji rekao bih da su vijesti dobre



jel zavrsila skupstina?

Po trgovini i kupnji rekao bih da su vijesti dobre
[/quote]
Promet je 18 tisuća kuna. Što se iz toga da zaključiti?

Da, baš i mene zanima što će da zaključe?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



jel zavrsila skupstina?

Po trgovini i kupnji rekao bih da su vijesti dobre
[/quote]

ja bih prije rekao da je netko sa sićom skinuo malo s prodaje da ljudi pomisle da su vijesti dobre, međutim…

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


ja bih prije rekao da je netko sa sićom skinuo malo s prodaje da ljudi pomisle da su vijesti dobre, međutim…

ja bih rekao da je Validus danas među 30 najlikvidnih dionica na ZSE 🙂
Od 241 dionice na mom monitoru danas se trgovalo sa njih 64 a Validus je 30ti na tom spisku 🙂

jel to cujemo dobre vjesti?
nema vise jeftinog dokupa?

ko ima tocne informacije neka javi

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


jel to cujemo dobre vjesti?
nema vise jeftinog dokupa?

ko ima tocne informacije neka javi

[bye]


Čekaj dok se namirim

jel to blokada ili šta?

slijedi nam precesija

+500 kom

hvala!

slijedi nam precesija


+500 kom

hvala!


Ja bio prenisko na kupnji ,ali me pomelo na 10% na prodaji. .Napokon da i ja vidim koju kunu od Validusa.
Današnji promet ,mali ali tri puta veći nego zadnjih dana ,dostatanda su pometeni svi trejdeti koji su
kupovali na 11.Sada bi slijedolo čiščenje do 13 i tu bi se trebao pojavti značajniji otpor ,s
obzirom da je tu napravljen najveći promet.I tu bi se trebalo vrtiti ,ako se ne pojavi jaka
kupnja.To se može odraditi u jedan do dava dana,ali bez novih vijesti i cijeli srpanj.Povečanje
likvidnosti je odlično za Validus, jer sa porastom prometa na ZSE Validus luduje.
Sjednica je održana.Svi šute kao ribe.Zašto?Da li nas čeka iznenađenje?Informirani udijelite i nama neku vijest.Što ste tako škrti.
Jučer sam na svoje objektivne komentare o Validusu,dobio toliko aseva.
I to sam ocijenio kao dobar znak,jer svi očito žele kupovati.Pardon,ne svi nego skoro svi.



+500 kom

hvala!


Ja bio prenisko na kupnji ,ali me pomelo na 10% na prodaji. .Napokon da i ja vidim koju kunu od Validusa.
Današnji promet ,mali ali tri puta veći nego zadnjih dana ,dostatanda su pometeni svi trejdeti koji su
kupovali na 11.Sada bi slijedolo čiščenje do 13 i tu bi se trebao pojavti značajniji otpor ,s
obzirom da je tu napravljen najveći promet.I tu bi se trebalo vrtiti ,ako se ne pojavi jaka
kupnja.To se može odraditi u jedan do dava dana,ali bez novih vijesti i cijeli srpanj.Povečanje
likvidnosti je odlično za Validus, jer sa porastom prometa na ZSE Validus luduje.
Sjednica je održana.Svi šute kao ribe.Zašto?Da li nas čeka iznenađenje?Informirani udijelite i nama neku vijest.Što ste tako škrti.
Jučer sam na svoje objektivne komentare o Validusu,dobio toliko aseva.
I to sam ocijenio kao dobar znak,jer svi očito žele kupovati.Pardon,ne svi nego skoro svi.
[/quote]

zato se ja niti ne trudim pisati pošto to ionako nikoga ne zanima… a lijepo se vidi na forumu koliko je nekome stalo do inf. pošto nitko nije otišao na skupštinu…

-1800 jučer
hvala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close