VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


+265kom (pogađate gdje)

Na donjem djelu gapa?



+265kom (pogađate gdje)

na 18 kn gdje si prije 2 mjeseca počeo ulaziti u VLDS? [lol] [lol] [lol]
[/quote]
mene skupilo na 10,81 a namjeravao se spustiti malo niže
Prosječan ulaz ispod 12,50 .
Tonimo li ga tonimo.Kao olovo.Ali promet je mali.U ovom zadnjem padu padaju najviše dionice
gdje ima puno day špekulanata.A bogu hvala se ovdje skupila velika ekipa.
INGR,VLDS su lideri ovog zadnjeg pada.
Sutra dokupljujem 200 do 300 kom na granici donje blokade.Kao i danas.Na braniku.
Tromjesečni prosjek oko 18 kn sa tedencijom pada.Ali to će biti još uvijek daleko iznad današnjih cijena.
Današnji prodavaći ili stoploseri kapitaliziraju gubitke.
A mi koji dokupljujemo smo dekintirani.Logično.

Kolega Lopina nismo svi dekintirani, dapače danas sam na 10,6kn postavio nalog kupnje 1600kom neko vrijeme, al kako sam morao izaći sklonio isti.

26.11.2010 - Dan D


splite 009 @ udruzena banda te ulovila u djir [proud] nisi ni prvi ni zadnji…..
nego trgovanje zamrlo ovdje ???? [undecid] bonaca neka????

Nerado se prodaje.Udružena banda glumi nezainteresiranost i lagano ruši uz minimalne gubitke.
Ali poslije bonaca slijedi tornado.Kada,pojma nemam,udružena ekipa zna.I to je njihova prednost.
dokup i samo dokup

Kolega, pratim VLDS, vidljiva je velika igra i spuštanje cjene za nekoga, al koliko znam nekoliko kolega kupuju uredno od 16kn pa na niže, znate to je već zabrinjavajući gubitak.

ps ja sam danas ipak nešto upeco

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Kolega, pratim VLDS, vidljiva je velika igra i spuštanje cjene za nekoga, al koliko znam nekoliko kolega kupuju uredno od 16kn pa na niže, znate to je već zabrinjavajući gubitak.

ps ja sam danas ipak nešto upeco



Kolega, pratim VLDS, vidljiva je velika igra i spuštanje cjene za nekoga, al koliko znam nekoliko kolega kupuju uredno od 16kn pa na niže, znate to je već zabrinjavajući gubitak.

ps ja sam danas ipak nešto upeco


zašto se zabrinjavaš sa nečijim gubitkom i njegovim načinom ulaganja,ako njima nije bitno dali će ušparati nekih 35% od novca koji ulažu ili u tom postotku imati veći broj dionica- bujrum



splite 009 @ udruzena banda te ulovila u djir [proud] nisi ni prvi ni zadnji…..
nego trgovanje zamrlo ovdje ???? [undecid] bonaca neka????

Nerado se prodaje.Udružena banda glumi nezainteresiranost i lagano ruši uz minimalne gubitke.
Ali poslije bonaca slijedi tornado.Kada,pojma nemam,udružena ekipa zna.I to je njihova prednost.
dokup i samo dokup
[/quote]
skupo je..za bandu ..previse….bas malo skicnem tu i tamo…..mislim na opcenito zse…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dokup i samo dokup

kako dokup kad malo iznad tvrdiš da ste ti i ekipa dekintirani!?

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



dokup i samo dokup

kako dokup kad malo iznad tvrdiš da ste ti i ekipa dekintirani!?
[/quote]

Prodat će lopina djedovinu, pa sve u dionice [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

http://www.seebiz.eu/hr/banke/asa-prevent-preuzela-fima-banku,85263.html
Ipak ide docap. [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

baš me zanima kako će završiti ova priča … i ja sam malo ušo

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


http://www.seebiz.eu/hr/banke/asa-prevent-preuzela-fima-banku,85263.html
Ipak ide docap. [thumbsup]

ovo je odlicna vijest

New Report

Close