VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



p a ja tek sad vidim bisere kolege splita..

Kolega splite nemojte se ljutit, ali ako je drvo antitalenat za burzu, vi ste onda šervudska šuma

Evo dokaza di split kupuje validus ko lud na 13-14 kn "jer validus ide na 50" heheheheheheeheheheh

budeš se rugao i kad poleti?
[/quote]

kolega, postoji realna šansa i da VLDS više nikada ne poleti nego završi u stečaju, a što onda? [undecid]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

sta se ovde svi cude?

a ko kupuje cija su ovi nalogi ovdje? (moja su tri,ciji su ostali)

KUPNJA VALIDUS
(do 10kn)

cjena kolicina
10,80 500
10,60 181
10,58 500
10,57 490
10,56 700
10,50 160
10,39 500
10,37 250
10,36 1000
10,27 220
10,23 280
10,01 100

[bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

kolega, postoji realna šansa i da VLDS više nikada ne poleti nego završi u stečaju, a što onda? [undecid]

a ništa, šta bi trebalo?


@modrobradi
: jedan je i moj

slijedi nam precesija

@modrobradi
ne čude se ,već bi ovi nalozi bili zatvoreni da nije blizu blokada,ne brini biti će sutra tokom dana ili do kraja tjedna.

malo strpljenja .


..što ste učinili ljudi moji, strašno, pa niste normalni…
svi nešto kritiziraju a kriomice kupuju i onda kad jednog dana naraste onda će izaći iz grma iza kojeg se trenutno skrivaju…ma daj daj…užas…

…gledajući europu u zelenom validus je skoro došao do crvene blokade,koma..


Ne razumijem zašto bi "oni koji kritziraju" kupovali Validus na 10 kuna,kada je moguće "sutra"
proglasiti stečaj,ako tako odluče vjerovnici!!!
Otkud Vam takav zaključak.
Vidi se da kupuje samo nekolicina "forumaša" pokušavajući uhvatititi"nož u padu"!!!
Do kada će imati novca???

Pozdrav

zaboravio sam napisati usporedba sa DKVS

ovo je cjena DKVS

KUPNJA

6,10 100
6,02 550
6,01 2000
6,00 200
5,60 230
5,14 10
5,00 595
4,90 204
4,89 1500
4,02 700

PRODAJA
200 6,80
180 7,50
150 7,91
115 7,92
500 7,94
130 8,49
1000 8,50
1156 8,70
800 8,73
105 8,77
144 8,93
2000 9,49

DKVS je sluzbeno u stecaj i nema jamstvo SKKD za hartije

a cjene su skoro iste [shocked]

kolega postoji sansa VLDS da ode u stecaj ali isto tako postoji sansa i da HRVASTKA ode u STECAJ
PITANJE JE KOEFICJENTA A ON JE MALI ZA VLDS

samo ne znam kako ce vam to pomoci

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

O kojem vi stečaju govorite, pa VLDS je u boljoj poziciji od 80% firmi u Hrvatskoj.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


O kojem vi stečaju govorite, pa VLDS je u boljoj poziciji od 80% firmi u Hrvatskoj.

hvala bogu evo jedne pametne danas



O kojem vi stečaju govorite, pa VLDS je u boljoj poziciji od 80% firmi u Hrvatskoj.

hvala bogu evo jedne pametne danas
[/quote]
S takvim" pametnim savjetima" samo i Vi možete "otići u stečaj".
Gospodo,nema Vam spasa.Vi jednostavno želite biti "ošišani".
Pozdrav



..što ste učinili ljudi moji, strašno, pa niste normalni…
svi nešto kritiziraju a kriomice kupuju i onda kad jednog dana naraste onda će izaći iz grma iza kojeg se trenutno skrivaju…ma daj daj…užas…

…gledajući europu u zelenom validus je skoro došao do crvene blokade,koma..


Ne razumijem zašto bi "oni koji kritziraju" kupovali Validus na 10 kuna,kada je moguće "sutra"
proglasiti stečaj,ako tako odluče vjerovnici!!!
Otkud Vam takav zaključak.
Vidi se da kupuje samo nekolicina "forumaša" pokušavajući uhvatititi"nož u padu"!!!
Do kada će imati novca???

Pozdrav
[/quote]

..pa zato jer je tako, pa evo ti i split koji stalno radi nove prognoze a radi ih već mjesecima i to ne samo na ovoj dionici nego na dosta njih, stalno pokušava snizit cijenu dionice, i šta pa on stalno trguje, tko kaže da on svaki put pogodi trenutak kupnje, moš mislit, posreći mu se tu i tamo…takvih ima više (split bez uvrede)..
..a mislm svi prognoziraju neke stečajeve, pa sve hrv.firme će onda otić u stečaj po vama…

+500 kom

hvala!

slijedi nam precesija

+265kom (pogađate gdje)

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close