VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hihi
ode VLDS na 10,xx

nesto je procurilo il je ovo fenomenaln druk i dokup

inace za ove koji sire paniku DKVS koja je sluzbeno u stecaju imovina se prodaja u zadnja tri mjeseca se trzila u raspon od 6-12kn
VLDS sa onakvim BV se priblizio DKVS [lol] [lol]
zaci da se vrati na prihvatljive razine (nakon deblokade racuna) od 20kn to je rast od 100%
decki fala na rusenju cjena, postavio sam tri manja naloga do 10,xx

na ovoj dionici neko ce biti pokojnik a neko pukovnik
meni se cini da je razmjer 20:80 u korist pukovnika

oni koji cekaju na 7 ili 6 [bye] [bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

prekosutra je skupština, baš me zanima hoćemo li išta novoga čuti…

di je splićo da brani cijenu, mislim da mu je ovo sad super jeftino. sljedeći krug ide na 9kn, a onda tko zna


+xxx kom VLDS na 11,4kn

Bravo majstore, vec pušiš 10 %

U jedan dan…

Svaka cast, rodjen si da te šišaju na burzi [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



još koji dan vrijedicemo ko DKVS

kako je krenula,da ,neizvjesna budućnost.
ako krene ispod 10 kn ,biti će slobodna ponuda .
[/quote]
07.07 2010 sam vam napisao da se pazite klizanja ispod 10 kn,jer će tek onda nastati raspašoj ,nažalost u roku od 6-7 dana dolazimo u takvu situaciju.
svima želim puno uspijeha,u moguće/nemogućoj zaradi.


Pitanje za fotijea,bisakovija,diskovera i ostale na crnoj strani.

ubrojao si me u krivu ekipu, iako se malo zafrkavam… stalno nadokupljujem [thumbsup]
[/quote]

kad se zbroje količine koje na dan prođu, ispada da samo discover, split009 i još 2-3 forumaša kupuju, a svi ostali se polako iskrcavaju. [undecid]

fotije, 13.07.2010. u 13:21
Bravo majstore, vec pušiš 10 %

U jedan dan…

Svaka cast, rodjen si da te šišaju na burzi

Nemojte tako, džaba nagrdiste čo’eka. Nije lako u’fatit padajuće sečivo, a ne poseći se…

A još je teže pare zaradit na tako lošoj hartiji. Mnogo će drug Blićo još da proplače noći i stotine će puta da prekune sebe, pre nego nauči da je berzanski dinar teže zaradit nego ašovom prekopat najveću njivu…

Da je lako, svi bi znali, a ovako, opet pali…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

za ovo dobijem kulju "prekosutra je skupština, baš me zanima hoćemo li išta novoga čuti… "..he he nekm opasno idem na živce [lol]

po količinam koje prolaze "iskrcavati" će se do sudnjega dana…izgleda da mali i prodaju…



Pitanje za fotijea,bisakovija,diskovera i ostale na crnoj strani.

ubrojao si me u krivu ekipu, iako se malo zafrkavam… stalno nadokupljujem [thumbsup]
[/quote]

kad se zbroje količine koje na dan prođu, ispada da samo discover, split009 i još 2-3 forumaša kupuju, a svi ostali se polako iskrcavaju. [undecid]
[/quote]

p a ja tek sad vidim bisere kolege splita..

Kolega splite nemojte se ljutit, ali ako je drvo antitalenat za burzu, vi ste onda šervudska šuma

Evo dokaza di split kupuje validus ko lud na 13-14 kn "jer validus ide na 50" heheheheheheeheheheh

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


p a ja tek sad vidim bisere kolege splita..

Kolega splite nemojte se ljutit, ali ako je drvo antitalenat za burzu, vi ste onda šervudska šuma

Evo dokaza di split kupuje validus ko lud na 13-14 kn "jer validus ide na 50" heheheheheheeheheheh

budeš se rugao i kad poleti?

slijedi nam precesija

..što ste učinili ljudi moji, strašno, pa niste normalni…
svi nešto kritiziraju a kriomice kupuju i onda kad jednog dana naraste onda će izaći iz grma iza kojeg se trenutno skrivaju…ma daj daj…užas…

…gledajući europu u zelenom validus je skoro došao do crvene blokade,koma..

New Report

Close