VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemoj tako Verdi, ta dvojica svojih 100 komada mogu prodati kad god požele [lol]. Jedino mi nije jasno kako im se da pisati gluposti koje pišu.

Ljudi misle da je to Amerika pa se istreseš na prvoga na bidi u zatvoriš poziciju. Da ali sa 5% minusa odmah i to ako.

who dares, wins


i ako se uskoro ostvari taj veliki krah, pretpostavljam da bi i vlds mogao bit barem po kunu, a onda definitivno ulazim u top10 [cool]

kolega bisakovi očeš li kupovati po kunu ili ćeš čekati niže? molim ozbiljan odogovor!


Ako padne na 1 kunu,kupit ću nekoliko tisuća dionica.
Mislim da je na toj razini rizik prihvatljiv.
Pozdrav

Druže s blitvina mlika, drugi spor s državom vezan je na smeštaj prognanika u hotelima Helios Pharos tekom rata. Spor koji je pomenut u linkanom članku je naplaćen i to svi koji imaju imalo veze s akcijama i berzom odavna znaju. No, nema veze, vidi se iz vazduha da ste novajlija pa ću vam izneti neke detalje:

Hoteli Helio Pharos su tužili državu na ime smeštaja nekih izbeglica za vreme rata, a država je kako mi moj drug kaže, bacila tužbu u korpu za đubre. Kako su hoteli dužni državi za sve vrste poreza, kao i turističkoj organizaciji mislili su to prebijat, no puno godina proteka od tužbe navelo je menadžment Validusa da otkupi to potraživanje i još tada bili otkupili neki kamp, kobajagi isterat će oni to do kraja… Očito je to bila opet igra s Polančecom i ekipom da se od ržave uzmu pare, no propala stvar, kao što je propao i Helios Pharos i Varteks i Validus… eto kolega od blitve, slobodno sami nastavite niz… ili napravite neku sličnu šemu na temu ukrštenih reči, da se svi malo poigramo dok džabalebarimo…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



i ako se uskoro ostvari taj veliki krah, pretpostavljam da bi i vlds mogao bit barem po kunu, a onda definitivno ulazim u top10 [cool]

kolega bisakovi očeš li kupovati po kunu ili ćeš čekati niže? molim ozbiljan odogovor!


Ako padne na 1 kunu,kupit ću nekoliko tisuća dionica.
Mislim da je na toj razini rizik prihvatljiv.
Pozdrav
[/quote]
O.k a do tada pređite na teme dionica koje mislite kupiti

Hvala!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

ne boj se, ako ne kupuje on, kupuje netko njegov…ili je svetac [rolleyes]


ne boj se, ako ne kupuje on, kupuje netko njegov…ili je svetac [rolleyes]

Tko kupuje da kupuje, nije se usrećio. Promet 4 i po tisućarke kuna.

A i za prodaju isto vrijedi.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




i ako se uskoro ostvari taj veliki krah, pretpostavljam da bi i vlds mogao bit barem po kunu, a onda definitivno ulazim u top10 [cool]

kolega bisakovi očeš li kupovati po kunu ili ćeš čekati niže? molim ozbiljan odogovor!


Ako padne na 1 kunu,kupit ću nekoliko tisuća dionica.
Mislim da je na toj razini rizik prihvatljiv.
Pozdrav
[/quote]
O.k a do tada pređite na teme dionica koje mislite kupiti

Hvala!
[/quote]

Pa oni i jesu na temi dionice koju žele kupiti, još ti to nije jasno?
[lol]

Čeka društvo da neko popuni gap… a niko nije dasa da se isprsi i krene. 🙂

A nismo sigurni da je Bollingerov pojas probijen nagore, zar ne Blićo? 🙂

Manite se ćorava posla ima puno intersantnijih hartija za pare zaradit. Mene samo muči što vaši na berzi nikako da uvedu shortanje, pa da vidimo kako izgleda short-squeez negde na kunu do kunu i po… 🙂

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Mislim da je povrat do 20kn realnost u idućih 30 dana

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Mislim da je povrat do 20kn realnost u idućih 30 dana

Malo si rekao kolega, 61,8% povrat kaže 23-24kn.

26.11.2010 - Dan D


Mislim da je povrat do 20kn realnost u idućih 30 dana

[huh]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close