VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nemojte se mučiti s njim. Jednostavno ga ignorirajte. Isto je tako bio pesimista na KORFu, a danas je javno objavio da je kupio KORF [cool]. Najobičniji druker i to jeftini.

Dobre vijesti bi mogle doć svaki tren.Definitivno su se dogovorili s vjerovnicima.

Imam fantomske dionice


Dobre vijesti bi mogle doć svaki tren.Definitivno su se dogovorili s vjerovnicima.

Dobra vijest je da je probilo 13 za onoga tko kupuje.
Paničari kapitaliziraju gubitke.
A ekipa koja je kupila na 13 vrši dodatni pritisak
na prodaji.
Samo dobre informacije ih mogu pomesti i dok ne dođu samo ćemo lagano kliziti i dokupljivati ili
trpiti gubitke.Druge nema.

Ovi su prodavali da se presele u ingru na 24

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Pitam se koliko će još biti ovih navlakača s dobrim vestima, koje kobajagi samo oni znaju… Da, baš su stečajni upravnici odlučili to podeliti s njima na forumu.

Priči je kraj, uprava i NO su pobegli i dali petana vetra, firma je u bankrotu kao i povezane firme u portfoliju vlasnika. Mnogi će ovde da ostanu kratkih rukava i novčarkom mnogo tanjom nego su imali pre. Cena više ne odražava vrednost, jer je akcija postala igračka u rukama sitnih špekulanata.
Da, zasigurno su se dogovorili na što ukazuje i raspad celog sistema i berzovne cene…

I poštedite nas ovakih spasitelja koji putem foruma dele, kobajagi informacije iz prve ruke.

Ja mislim da to mora da pane ispod desetke, a onda će tek da usledi stampedo. Ova akcija je mrtva, i ako grešim, neka me neko uveri, ali argumentovano, u suprotno.

Bolje utrošite svoj novac na neko letovanje na lepom plavom Jadranu, nego da nosite teret gorčine i loših poteza celoga života. Jer jedno krivo drvo, ceo tovar raspe…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Dobre vijesti bi mogle doć svaki tren.Definitivno su se dogovorili s vjerovnicima.

Da je to tako već bi ti pomeo veći dio aska, a i svi oni s liste prijatelja…

poanta je da više nitko ništa ne vjeruje dok se ne objavi službeno…posebno ako je riječ o pozitivnoj info…

Nema splita, nema valova…. samo vodopadi… [undecid]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Nema splita, nema valova…. samo vodopadi… [undecid]

+VLDS samo 800 kom….

26.11.2010 - Dan D

Dobar znak je probijanje donjeg BOLL-a, nadalje godišnji donji BOLL je probijen, dnevni BOLL je probijen. To ipak meni sugerira okretanje, nastajanje pozitivnih divergencija u tijeku.

26.11.2010 - Dan D

Mani se ćorava posla, ne može tehnička da se prati na penny stocku s tako malom likvidnošću…To ti bureke samo puštaš ne bi li se vadio iz akcije svestan da je downtrend u zamahu.

Kakv mrtvi bollinger, dobro da nisi ubacio i stochastic, ADX i Money flow… a lele, svakavih gluposti ovde pročitah. Na vašem marketu samo treba pratit linije trenda, a presecanje bollinger pojasa i pad bandwith-a na minimum će da funkcionišu samo ako ti sam počne da kupuješ. Samo ne mores istodobno i kupovat’ i prodavat’, ili ti možda možeš druškane?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Kolega Fotije, vjerujte mi da nikog ne zanimaju vaše baljezgarije.
Godišnji donji BOLL je probijen pa to zove i veći odbijanac,
razine: 17,8kn; 22,65kn.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close