VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bojim se ja za vas kolege , kupovat ćete vi iznad 20.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ne bojim se ja za vas kolege , kupovat ćete vi iznad 20.

A zašto bi kupovali.
Na Vašem primjeru se vidi daje to besmisleno,barem iznad 5 kuna.
Vi bi izgleda voljeli "i da komšiji crkne krava".
Prekasno.
Pozdrav

Jedini koji bi volili da nekom crkne krava su oni koji samo pišu kako ništa ne vrijedi, da bi kasnije pokupili papke, rogove, kožu…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Validus je bankrotiso. Nikada se to više neće da vrati na 20+. A ako se i vrati to može da bude samo plod kratkoročnog špekulisanja, a nikako fundamentalne podcenjenosti i sakrivene vrednosti. Čim su upravitelji dali petama vetra i doveli (pred)stečajnog, ovo je preduzeće-holding postalo prošlo-svršeno vreme. Ne zaboravite da su i sami Fimaši bili najveći akcionari u Validusu i sad su sve pogubili i bankrostisali zajedno za sopstvenim preduzećem.

Ponekad je bolje istini pogledat u oči i suočit se s porazom nego biti ovca za šišanje.

I ovce barem bleje kad su žedne, a ljudi kad se napiju…


E moj fotije ti si odavno bankrotiso mislim 91g Koji ti je interes pisat o nečemu što nemaš Moj mali komentar o nečem što nemam

@ bisakovi
Ako dođu info koje ja imam oćeš li se ispričat forumašima?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Danas je evidentno da se cijena namjerno drzi nisko i da se polako prekrcava. Sad je samo pitanje tko kome prodaje [lol]. Nadam se da kupuje Šelebajeva ekipa.

Da, ove igre s plašenjem na asku upućuju na to.

Ili je ovaj s 2990 komada malo prije nakićen a da se tome nije nadao pa želi pošto poto van i zato sad spušta cijenu.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


@ bisakovi
Ako dođu info koje ja imam oćeš li se ispričat forumašima?

Pustite ispriku, kolega…..lako ćemo za to……
Nego, kakav je to tajnoviti info o koji se proširio u kuloarima, pitam se ja…… [rolleyes]

fotije, 01.07.2010. u 16:10
E moj fotije ti si odavno bankrotiso mislim 91g Koji ti je interes pisat o nečemu što nemaš Moj mali komentar o nečem što nemam

Neću komentarisat tvoje obede glede 91 jer ja sotim nemam apsolutno ništa. Kazat ću ti samo da ne mogu da se načudim ljudskoj gluposti, pa zato pišem ovde. Jasno je i belodano da ovde dominišu sitni špekulanti i zarobljenici koji su kobrcaju ko ribe na suvom…

Već sam video ovakve situacije više puta i svaki put me nanovo iznenadi koliko je pohlepe, taštine i gluposti sakriveno u ljudskom umu. Zapamti sinko, torba je najteža kad je prazna….i prazna vreća ne može nikako uspravno da stoji…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


@ bisakovi
Ako dođu info koje ja imam oćeš li se ispričat forumašima?

Za što???Ja nikoga ne vređam.Iznosim činjenice.
Koji info? "Mimi boy","rekla baba Mara".
Samo Vi imate "info".
Drugi prodaju" daj što daš".
Ako imate info što sada ne kupujete već ste po višestruko većoj cijeni???
Vaš info za sada vodi u bankrot.
Pozdrav

@ bisakovi
"Vaš info za sada vodi u bankrot."
Bolje kupuj dok ti nije kasno, ili si već kupio.Ha ha

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

a kako objašnjavaš recimo tri skrbnička iste banke na jednoj dionici….činjenica je da nemaš pojma tko se krije iza tog skrbničkog kao niti ja, ali pišeš ono što ti paše…sve naravno da "spasiš" male ulagače…..misliš li ti da itko vjeruje u tvoj motiv prosvjetljenja…



@zvonac

Banka je pravna osoba.
Ako je i jedan kupac dokupio 10.000 komada,to je svega oko 130.000 kuna!!!
Žalim gospodo,ali nema "velikog" kupca,samo velike iluzije.
Prodajete sami sebi.
Do kada? Do koje cijene?
Dio Vas priznaje da nema više novca.
Tko će kupovati ?
Pozdrav

New Report

Close