VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kada kupujete dionice na margin preko banke dionice Vam se proknjižavaju na
zajedničkom skrbničkom računu matične banke koja Vam je odobrila margin.
Tek kada zatvorite margin ,dionice možete preknjižiti na svoju vlasničku poziciju.
Pozdrav

Pričaš gluposti. Banka otvara svakom klijentu poseban skrbnički račun.

[/quote]
Kolega,prije svega budite pristojni.
Svoje ulagačke promašaje nećete učiniti manjim uvredama.
Zatim, točno je da svaki klijent ima vlastiti skrbnički račun,ali svi skrbnički računi
klijenata koji se odnose na konkretnu dionicu u Skdd mogu se prikazati kroz
zajednički skrbnički račun te banke.
Dakle nitko "veliki " ne kupuje dionice Validusa, već ih "mali" prodaju jedan drugom.
Do kada?
Pozdrav

apsolutno točno, a ako ovo i je margin onda je samo jedna osoba, pravna ili privatna što je u svakom slučaju dobro jer imamo jednog većeg kupca…

[/quote]

Pričaš gluposti. Banka otvara svakom klijentu poseban skrbnički račun.

[/quote]

@zvonac
Banka je pravna osoba.
Ako je i jedan kupac dokupio 10.000 komada,to je svega oko 130.000 kuna!!!
Žalim gospodo,ali nema "velikog" kupca,samo velike iluzije.
Prodajete sami sebi.
Do kada? Do koje cijene?
Dio Vas priznaje da nema više novca.
Tko će kupovati ?
Pozdrav



@zvonac

Banka je pravna osoba.
Ako je i jedan kupac dokupio 10.000 komada,to je svega oko 130.000 kuna!!!
Žalim gospodo,ali nema "velikog" kupca,samo velike iluzije.
Prodajete sami sebi.
Do kada? Do koje cijene?
Dio Vas priznaje da nema više novca.
Tko će kupovati ?
Pozdrav

vjerojatno vi kolega…zašto bi inače stalno tu piskarali!?!

On je tu da nas prosvijetli.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

@knut
Moguće na 3-5 kuna!
Samo moguće.
Pozdrav

@ bisakovi
Kupovat ćeš ti na 20+ kuna.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ bisakovi
Kupovat ćeš ti na 20+ kuna.

Neće on, tamo će neki drugi nick.

Inače, neki izgleda da gube živce.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Nije mi jasno gdje se samo svaki dan nađe toliko redikula koji prodaju dionicu po ovim cijenama. Nitko sada ne prodaje s plusom. Mislio sam da su 3 godine recesije dovoljne da svi takvi poispadaju iz igre. Kad se to dogodi onda će biti i kraj recesije…


Nije mi jasno gdje se samo svaki dan nađe toliko redikula koji prodaju dionicu po ovim cijenama. Nitko sada ne prodaje s plusom. Mislio sam da su 3 godine recesije dovoljne da svi takvi poispadaju iz igre. Kad se to dogodi onda će biti i kraj recesije…

ni ja to nekužim imam osjecaja da se dogovore pa ko se upeca upeca


Nije mi jasno gdje se samo svaki dan nađe toliko redikula koji prodaju dionicu po ovim cijenama. Nitko sada ne prodaje s plusom. Mislio sam da su 3 godine recesije dovoljne da svi takvi poispadaju iz igre. Kad se to dogodi onda će biti i kraj recesije…

Zašto se opterećujete sa time tko prodaje i koji su razlozi,to je stvar svakog pojedinca-sudionika na tržištu.
Prema 10 kn kada krene -biti će bježanije malo žešće.

Validus je bankrotiso. Nikada se to više neće da vrati na 20+. A ako se i vrati to može da bude samo plod kratkoročnog špekulisanja, a nikako fundamentalne podcenjenosti i sakrivene vrednosti. Čim su upravitelji dali petama vetra i doveli (pred)stečajnog, ovo je preduzeće-holding postalo prošlo-svršeno vreme. Ne zaboravite da su i sami Fimaši bili najveći akcionari u Validusu i sad su sve pogubili i bankrostisali zajedno za sopstvenim preduzećem.

Ponekad je bolje istini pogledat u oči i suočit se s porazom nego biti ovca za šišanje.

I ovce barem bleje kad su žedne, a ljudi kad se napiju…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close