VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Di je splićo? Dokle ide slijedeći val? I glavno pitanje – zašto ne prodah na 15? [lol] [angry]

Ja sam svoje utopio u ponedjeljak (ostatke) s zaradom 8%, svejedno danas nije bilo odbijanja od grafa pa se nisam nudio za povrat svojih dionica.
Dokle može niže? Vjerujem da ispod 11kn ne može!
Dugoročno može više narasti nego pasti i stoga opcija HOLD tko ima i dokup na 11kn

26.11.2010 - Dan D

Lijepo sam vam svima rekao da se ne sekiram i da ću uredno vratititi svoje dionice.
Spominjao i GAP na 13,4kn ,a danas je najniža cijena bila 13,38kn.
To se zove kirurška preciznost. Svejedno simetrični trokut je probijen dolje, moguć povrat i ponovo novi zaron, ovaj put za visinu trokuta, dakle do 11kn.

26.11.2010 - Dan D

Splite,ne mudruj.Crobex je pao desetak posto,a sa njime i Validus.
Ako crobex posrne za dodatnih desetak posto mogao bi i Validus,kao i ostale dionice niže.
Ali dobre vijesti mogu ovu dionicu dignuti visoko i zato mislim da griješiš što nisi uša jučer.
Ja skupio 1.500 kom po 13,60 prosječno i sada sam miran.Vratio svoje blago.
Ali da može niže.Može.Uvijek može.

hehe, ekipa se masovno ukrcava u brod Validusa na 13-14 kn u nadi da će istrejdati svoje bureke na 15 kn…samo vodite računa o tome da vas je na brodu iz dana u dan sve više i da vas se sve više gura na istu stranu broda (prema 15 kn), a kad vas se skupi previše, brod se prevrne…onda će splićinih 11 kn biti više nego realno, čak i ispod toga, tamo do 8-9 kn [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

hodar
netko se jučer iskrcavao,a netko ukrcavao
unutra nas je isto jedino za dugoročne je lošija situacija jer su ulazili skuplje od nas jučer
prodavači su "kapitalizirali"gubitak jer im je prosječni ulaz bio sigurno veći
a kupci su kupovali misleći da je jeftino i da će zaraditi
ovdje će trejderi biti pometeni u atomskom udaru s lijeva ili zdesna u ovisnosti o novim informacijama
pošto sam unutra očekujem atomski udar na desno i naravno visoku zaradu


hehe, ekipa se masovno ukrcava u brod Validusa na 13-14 kn u nadi da će istrejdati svoje bureke na 15 kn…samo vodite računa o tome da vas je na brodu iz dana u dan sve više i da vas se sve više gura na istu stranu broda (prema 15 kn), a kad vas se skupi previše, brod se prevrne…onda će splićinih 11 kn biti više nego realno, čak i ispod toga, tamo do 8-9 kn [thumbsup]

8-9 je predzadnji target kojeg daje ELWAVE, najniži je 6,19kn, al to već ulazi u fazu naučne fantastike jer jednostavno nema smisla!
Ja bi bio jako jako zadovoljan pazariti po 10kn.

26.11.2010 - Dan D



hehe, ekipa se masovno ukrcava u brod Validusa na 13-14 kn u nadi da će istrejdati svoje bureke na 15 kn…samo vodite računa o tome da vas je na brodu iz dana u dan sve više i da vas se sve više gura na istu stranu broda (prema 15 kn), a kad vas se skupi previše, brod se prevrne…onda će splićinih 11 kn biti više nego realno, čak i ispod toga, tamo do 8-9 kn [thumbsup]

8-9 je predzadnji target kojeg daje ELWAVE, najniži je 6,19kn, al to već ulazi u fazu naučne fantastike jer jednostavno nema smisla!
Ja bi bio jako jako zadovoljan pazariti po 10kn.
[/quote]

zašto ne bi imalo smisla? ako otvore stečaj nad VLDS (što je lako moguće obzirom na blokadu njihovog računa s preko 100 milja kuna duga), onda će 6 kn biti vrlo realno! hint: pogledaj DKVS u stečaju [wink]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Dobre vijesti, može samo na private.

Imam fantomske dionice

izgleda da nisu dobre [tongue]

slijedi nam precesija


izgleda da nisu dobre [tongue]

pa cijela burza pada pa tako i VLDS a i da dođe neka dobra vijest nebi se baš puno odrazila na cijenu dionice bolje da dođe kad bude zelenilo

sad bi mogla revolucija…bili smo na 1848….

Ovime što su prodali na 13… želim da izgube sve novce na burzi kad su toliko nerazumni, očito nisu čuli vijesti.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close