VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je problem? Onih 500 na kupnju sam ja stavio, al pošto nitko neda postavio sam se niže [thumbsup].
Il će gore il će dole, ak će gore lupat ćemo svi po asku, ak će dole ja ću laganica skupljati po bidu, zrno po zrno pogaća. Nemojte mi sad samo pisati da pazim da mi pogaća ne pregori. [cool]

Ajde dajte ljudima kad Vas ljepo pitaju.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Što je problem? Onih 500 na kupnju sam ja stavio, al pošto nitko neda postavio sam se niže [thumbsup].

to je super razmisljanje, posto nitko neda po toj cijeni, stavi se jos nize, mozda ce onda dati 🙂

slijedi nam precesija

@ discover,

nego, kad vidimo da se bid povukao odmah ćemo sve istresti
[lol]

pa ljudi moji šta se tak teško istrest po bidu???

pa dokle ja moram slagat te 500tke

😀

slijedi nam precesija


pa ljudi moji šta se tak teško istrest po bidu???

pa dokle ja moram slagat te 500tke

😀

Danas si mogao do 15, u ponedjeljak još malo gore…


pa ljudi moji šta se tak teško istrest po bidu???

pa dokle ja moram slagat te 500tke

😀


Evo dobija si…. [lol] [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Gospodo….

Šta ima novog od HE …..ili se čeka Alžir…?? [lol] [lol] [kiss]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

na kraju sam drapnuo po asku kad nitko nije davao…

ali daleko sam jos od stanja "nakrcan"

slijedi nam precesija

Blago Vama da imate još novca za dokup.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Što je problem? Onih 500 na kupnju sam ja stavio, al pošto nitko neda postavio sam se niže [thumbsup].

to je super razmisljanje, posto nitko neda po toj cijeni, stavi se jos nize, mozda ce onda dati 🙂
[/quote]

A čuj, kad je bid visoko ljudi misle što će prodavati kad će cijena gore. Zato sam se postavio niže.


Blago Vama da imate još novca za dokup.

Blago njemu kad je imao živaca čekati da ode na 15 da bi kupio, a moglo se i na 13.

New Report

Close