VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jednako tako bi ja mogao reći RBA dokupio 5800 jer misli dokupiti još 58000…..i ćorava kokoš pogodi jednom, dragi kolege čemu ovakva trkeljanja
sretno svima, a posebno meni


RBA dokupio 5800 jer misli iskrcati 84000

a da je slučajno prodao 5800 jer bi onda rekao da zapravo želi kupiti 58000…sigurno bi… NOT

pozdrav svima


RBA dokupio 5800 jer misli iskrcati 84000

Ma vidi vraga Raiffeisen invest kupuje, sigurno ima podatke da Validus ide u stečaj, ha ha .

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


jednako tako bi ja mogao reći RBA dokupio 5800 jer misli dokupiti još 58000…..i ćorava kokoš pogodi jednom, dragi kolege čemu ovakva trkeljanja
sretno svima, a posebno meni


RBA dokupio 5800 jer misli iskrcati 84000

[/quote]
Zvone, šala šala.
Jako dobar znak je ulaz RBA

26.11.2010 - Dan D


Zvone, šala šala.
Jako dobar znak je ulaz RBA

Ajde splite nemoj opet. To će biti dobar znak do sutra kad prodaš na 15. Onda će opet biti loše i sranje i ti češ čekati kao fol na 10, 11 i na kraju opet kupiti po 14. Svih 650 komada . Presmiješan si mi. Toliko truda po forumu za par komada. Bolje da si ti nađeš neki stvaran posao. [lol]



Provizija 0,5%? Kako to da nisi negdje di je manja obzirom na trejdanje?

Moja provizija je 0,25 ulaz i toliko i izlaz. unaprijed dodam i prodaju
[/quote]

To ti nije baš najtočniji račun osim ako prodaješ po istoj cijeni. No dobro, obzirom da kako sam tvrdiš, ne čekaš veliku razliku za izlaz to ti i ne unosi veliku grešku.



jednako tako bi ja mogao reći RBA dokupio 5800 jer misli dokupiti još 58000…..i ćorava kokoš pogodi jednom, dragi kolege čemu ovakva trkeljanja
sretno svima, a posebno meni


RBA dokupio 5800 jer misli iskrcati 84000

[/quote]
Zvone, šala šala.
Jako dobar znak je ulaz RBA
[/quote]

moš mislit,pa fondovi jedan za drugim propadaju zbog pogrešnih osluka i investiranju, a pogotovo ovi koji su se krcali dioncama tipa Validus, Ingra….pa ih vi samo slijedite [bye]

moš mislit,pa fondovi jedan za drugim propadaju zbog pogrešnih osluka i investiranju, a pogotovo ovi koji su se krcali dioncama tipa Validus, Ingra….pa ih vi samo slijedite [bye]

Kakvi su tebe crni fondovi spopali? Radi se o običnom skrbničkom računu.

po očnoj analizi rekao bi da imamo potporu na 14.3…

dečki jel se vi to spremate u akciju?

slijedi nam precesija

Prvo stavi 500 komada na prodaju na 14,5, onda povuče, pa stavi istih 500 na kupnju na 14,5, onda povuče i to…..vidi se da su u ovoj dionici vrlo odlučni investitori….. [tongue]

@kvart99

ma to su ti oni što su prodavali po 12,8 – 13.2. Sad mole boga da im netko udijeli po 14-14,2.

nije to bio isti tip, ja sam mu ih htio uzet al je bio brzi, maknuo je prije

slijedi nam precesija

New Report

Close