VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije mi u interesu pisati,ali volim kad se kasnije pokaže da sam bio u pravu [lol] ,

dan kad je pala na 12,80,bio je dan klasičnog testitranja potpore .
Ekipa je pokazala da želi cijenu tu .
OK.
Nakon toga ide sve po špranci . Lagani odbijanac,pa jači do 15…simulacija jake kupnje,i više nikome ne pada na pamet da to može niže,a MASA očekuje "povoljni " dokup nazad na 13 . ( Što prije nije bio ??? )…

Po ovome,sada slijedi pravi iskrcaj jer se skupila kritična masa zainteresiranih za kupnju na 13 .

Vrijeme će pokazati jesam li u pravu . Malo su promašili s timingom,zbog dva neradna dana,znači da bi ovaj scenario mogao da se odradi onaj idući tjedan . Aku bude prividnog rasta u ovim danima između neradnih,biće to isforsirani,na malom prometu,a koristiti će izostanak ulagača zbog povezanih praznika .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


nije mi u interesu pisati,ali volim kad se kasnije pokaže da sam bio u pravu [lol] ,

dan kad je pala na 12,80,bio je dan klasičnog testitranja potpore .
Ekipa je pokazala da želi cijenu tu .
OK.
Nakon toga ide sve po špranci . Lagani odbijanac,pa jači do 15…simulacija jake kupnje,i više nikome ne pada na pamet da to može niže,a MASA očekuje "povoljni " dokup nazad na 13 . ( Što prije nije bio ??? )…

Po ovome,sada slijedi pravi iskrcaj jer se skupila kritična masa zainteresiranih za kupnju na 13 .

Vrijeme će pokazati jesam li u pravu . Malo su promašili s timingom,zbog dva neradna dana,znači da bi ovaj scenario mogao da se odradi onaj idući tjedan . Aku bude prividnog rasta u ovim danima između neradnih,biće to isforsirani,na malom prometu,a koristiti će izostanak ulagača zbog povezanih praznika .


Upravo tako kolega Crumarix, iz toga razloga sam spustio naloge kupnje na 10,xx i 11,xx

26.11.2010 - Dan D

Ja ću početi postavljati na 3-4 kune, pa iskcaj na 9-10 sa 250%-300%.

Ima li tko jači. [cool]

@ Crumarix

Na burzi nikd ne reci nikad, međutim taj sličan scenaij smo imali početkom travnja, pa ne vjerujem previše u takav rasplet.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Zaboravljate kolege da ubrzo dolaze dobre vijesti i odblokiranje računa Validusa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Hehehe. Koji ste vi besramni drukeri. I mamu bi prodali za 500 kn.


Hehehe. Koji ste vi besramni drukeri. I mamu bi prodali za 500 kn.

Mamu za 16,99, a tatu za 15,99. [thumbsup]

PS

Ženu tek za 20,99. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Hehehe. Koji ste vi besramni drukeri. I mamu bi prodali za 500 kn.

Mamu za 16,99, a tatu za 15,99. [thumbsup]

PS

Ženu tek za 20,99. [thumbsup]
[/quote]
A sve skupa za 33,33

26.11.2010 - Dan D



A skinut će možeš mislit, kada proglase bankrot?

Ne brini, kao što je taj uzeo 5300 komada uzeti će se i malo više. Taj je uzeo jer ili nešto zna što drugi ne znaju ili ide na rizik, koji na toj cijeni i nije tako velik. Osim toga zašto bi skidali s aska ako se proglasi bankrot!
[/quote]
Taj smanjuje prosjek, jer je "glupavo" kupovao po 30kn

26.11.2010 - Dan D




A skinut će možeš mislit, kada proglase bankrot?

Ne brini, kao što je taj uzeo 5300 komada uzeti će se i malo više. Taj je uzeo jer ili nešto zna što drugi ne znaju ili ide na rizik, koji na toj cijeni i nije tako velik. Osim toga zašto bi skidali s aska ako se proglasi bankrot!
[/quote]
Taj što je uzeo na 14-15kn, je kupio 12k na 13kn i sad se mora istovariti, pa umjetno diže cijenu.
Ostao je opet GAP na 13,4kn, ne sekiram se jer vratim svoje količine i ostane mi za 250 bureka.
[/quote]

ovo naprosto nije istina i već je smiješno ta takve bezočne laži ponavljate iz dana u dan.

jedino što mi je simpatično kod vas je da svaki dan pišete da ćete svoje naloge staviti sve niže i niže.

prije par dana ste tvrdili da nikad neće pasti ispod 12, i da je to nivo na kojem kupujete u desecima tisuća dionica! sutra vam je ta granica 10kn.

kolega, jel vi uopće trgujete? [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Zaboravljate kolege da ubrzo dolaze dobre vijesti i odblokiranje računa Validusa.

Ovakvi neprovjereni navodi koji ne navode izvor informacija i ne baziraju se na činjenicama
suprotni su pravilima ovog foruma.
Stoga molim da se isti obrazlože ili povuku.



Zaboravljate kolege da ubrzo dolaze dobre vijesti i odblokiranje računa Validusa.

Ovakvi neprovjereni navodi koji ne navode izvor informacija i ne baziraju se na činjenicama
suprotni su pravilima ovog foruma.
Stoga molim da se isti obrazlože ili povuku.
[/quote]

Ma daj? A čime ti obrazlažeš činjenicu da gotovo svi tvoji postovi leže na temi VLDS a nemaš tu dionicu jer je očigledno smatraš smećem? Briga za opće dobro, ili želja za stvaranjem nervoze kod dioničara Validusa?




Zaboravljate kolege da ubrzo dolaze dobre vijesti i odblokiranje računa Validusa.

Ovakvi neprovjereni navodi koji ne navode izvor informacija i ne baziraju se na činjenicama
suprotni su pravilima ovog foruma.
Stoga molim da se isti obrazlože ili povuku.
[/quote]

Ma daj? A čime ti obrazlažeš činjenicu da gotovo svi tvoji postovi leže na temi VLDS a nemaš tu dionicu jer je očigledno smatraš smećem? Briga za opće dobro, ili želja za stvaranjem nervoze kod dioničara Validusa?
[/quote]
Prije svega kolega ,prošla su vremena zabrane pisanja korisnika foruma o određenim temama .
Citirate moj navod ,ali ne s namjerom da ga pobijete činjenicama već iznosite osobne objede.
To nije smisao ovog foruma.
Nemam ništa protiv iznošenja činjenica ma kakve one bile.
Zašto je Vama neprihvatljivo da je korisnik foruma za cjenovno osjetljive informacije dužan navesti
"izvore" ili činjenice na kojima bazira svoj stav?
Pozdrav

New Report

Close