VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uostalom ako sam prodao 990kom to je iz razloga oslobađanja dijela CASHA, pa neću ga na Tisku oslobađati… 990kom je bilo uzeto na 13,1kn i to je uredno prodano.
Žalim ako to koga boli, al ipak u 4-5 dana solidna zarada 15-16% mene zadovoljava.

26.11.2010 - Dan D

Nadalje ,ako sam uočio negativne divergencije na 60min nivou, onda valjda znam što radim stavljajući naloge na prodaju. I danas su mi nalozi bili na prodaji, nijedan na kupnji, prodao manje od 100kom, i sad mi žao što nisam zatukao po onima na 14,5 i 14,6kn…. al nema veze, ostali dio od nekih 1200kom ne ide u trgovanje, bar ne zasad.

26.11.2010 - Dan D

u stvari,fora je pratiti komentare drukera na pad,koji su stiskali na dolje,u cilju povoljnijeg dokupa,pa ih je pomelo jučer . danas nemaju s čime pritiskati na dolje,a nemaju muda lupati po asku . hehehee….sad ste u vakumu !

možda da kupite,makar do 18…pa drukate na rast ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


u stvari,fora je pratiti komentare drukera na pad,koji su stiskali na dolje,u cilju povoljnijeg dokupa,pa ih je pomelo jučer . danas nemaju s čime pritiskati na dolje,a nemaju muda lupati po asku . hehehee….sad ste u vakumu !

možda da kupite,makar do 18…pa drukate na rast ?


prekjucer su pometeni ko sa metlom 5387 komada dionica je kupljeno u šusu



u stvari,fora je pratiti komentare drukera na pad,koji su stiskali na dolje,u cilju povoljnijeg dokupa,pa ih je pomelo jučer . danas nemaju s čime pritiskati na dolje,a nemaju muda lupati po asku . hehehee….sad ste u vakumu !

možda da kupite,makar do 18…pa drukate na rast ?


prekjucer su pometeni ko sa metlom 5387 komada dionica je kupljeno u šusu
[/quote]

Pometeni? 5387 komada? Pa to je količina koju imaju 2-3 prosječna ulagača u ovu dionicu.
Prava metla bi trebala biti skidanje bar 15-20000 komada.

A skinut će možeš mislit, kada proglase bankrot?


A skinut će možeš mislit, kada proglase bankrot?

kolega jesi ti destruktivan to ti nije dobro vjeruj VLDS ce se izvuc


A skinut će možeš mislit, kada proglase bankrot?

Ne brini, kao što je taj uzeo 5300 komada uzeti će se i malo više. Taj je uzeo jer ili nešto zna što drugi ne znaju ili ide na rizik, koji na toj cijeni i nije tako velik. Osim toga zašto bi skidali s aska ako se proglasi bankrot!

Pogledajte komentare koji su išli nakon zatvaranja u četvrtak. Ljudi koji su tvrdili da imaju dionice prijetili su svojim izlaskom. Ja sam zbrojio da plaše sa više od 10.000 komada koje će istrest u petak (onaj jedan sa 15.000 od kojih najmanje pola ide na prodaju i još neki sa manjom količinom). To me ja toliko izživciralo da sam i ja isto tako napisao da izlazim u petak iako mi ni na kraj pameti nije bilo prodavati kao ni većini onih koji su prijetili. Čitav dan (petak) je prošlo manje od 2000 što samo pokazuje da su drukali za pad. Neki čak ni nemaju dionce…

Zato budite pametni…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



A skinut će možeš mislit, kada proglase bankrot?

Ne brini, kao što je taj uzeo 5300 komada uzeti će se i malo više. Taj je uzeo jer ili nešto zna što drugi ne znaju ili ide na rizik, koji na toj cijeni i nije tako velik. Osim toga zašto bi skidali s aska ako se proglasi bankrot!
[/quote]
Taj što je uzeo na 14-15kn, je kupio 12k na 13kn i sad se mora istovariti, pa umjetno diže cijenu.
Ostao je opet GAP na 13,4kn, ne sekiram se jer vratim svoje količine i ostane mi za 250 bureka.

26.11.2010 - Dan D

8.6.2010 15,44 15,44 12,77 13,88 13,27 -4,28 69 16.454 218.340,15

Dan kad je bio pad, pogledajte broj transakcija -69, baš je taj kupio 12 tisuća na 13 kn, kolega jako loš druk.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Da bilo je 69 transakcija po prosječnoj cijeni 13,27 ,a največa količina je prošla po 13.I ti trejderi
koji su ušli na 13 su izašli ili su pometeni u četvrtak.I u normalnoj situaciji se Validus ne može očekivati ispod 14.Ja sam cijeli petak čekao nešto iznad 14 i nisam dobio.Htio vratiti izgubljeno
blago.
Kakav gap.Neozbiljno od Spliće.On ne postoji jer je napravljen veći promet na 14 i više te je većina trejdera izašla sa ulazom od 13 do 14
I ne možemo očekivati da će biti dionica ispod 14,ni za nas male,a za velike koji kupuju desetak tisuća komada mimimalna razina je 16 do 18.
Ovo bi bila teh.analiza,onako seljačko zdravorazumski.
Bili su mali prometi u padu,a ljudi nerado izlaze sa gubitkom.Naravno ako panika ne ućini svoje.
Tada je uvijek sve moguće.

New Report

Close