VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"a sada i gotovo svi forumaši i
dnevni listovi i portali govore o stečaju kao mogućoj opciji!!!"

Koji su to forumaši molim Vas nabrojite ih, i koji su to listovi, na temelju tih savjeta se treba investirati, pa vi ste kolega smiješni.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@inverter
Vidit ćemo šta je kaljuža?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@S400

Ja neznam kaj se uzrujavaš, cjena je di je, a mi koji smo ulazili iznad 20 kuna smo 30% u minusu.

Jedini način da spustim prosjek je trejd. Ako ima koji drugi javi. Jer možemo ko Verdi čekati već godinu dana da LCDS skoči na "fer" vrijednost od 50+ kuna. Tak i ovo, tko zna koliko može proći prije nego ovo dođe do 25 ćuna…

Vi tredajte a ja čekam dobre vijesti koje će ubrzo doći.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


"a sada i gotovo svi forumaši i
dnevni listovi i portali govore o stečaju kao mogućoj opciji!!!"

Koji su to forumaši molim Vas nabrojite ih, i koji su to listovi, na temelju tih savjeta se treba investirati, pa vi ste kolega smiješni.


Forumaši gotovo svi.
Dnevni listovi :Večernji list,Jutarnji list,Poslovni dnevnik primjerice.
Radi se o najtiražnijim dnevnim listovima u Hrvatskoj.
Portali: business hr,see biz,index.hr i sl.
I dakako Vi ste svojim neznanjem i stalnim "drukanjem" ovoj dionici i njenim dioničarima
nanijeli više štete od svih onih koji su konstruktivnim dijalogom ukazivali na teško stanje društva.
I dalje to činite nekorektnim i nepotrebnim prozivanjem.
Pozdrav


Vi tredajte a ja čekam dobre vijesti koje će ubrzo doći.

Ma koje dobre vijesti [angry]
Prestanite više muljati kolege i realno sagledajte stvari… u zadnje dvije godine nabrojte mi dvije dobre vijesti vezaen uz ovu dionicu?????

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Vi tredajte a ja čekam dobre vijesti koje će ubrzo doći.

Ma znam ja da će doći vjesti, samo o tome pričaš od kad je dionica odblokirana i ja čekao i čekao i prodao po 16 ćuna. Da sam bio pametniji prodao bi prije.
A i ti sim mogao spustiti prosjek. Mislim, pa kaj radiš protiv sebe, ne kužim te?

ajde nek netko stavi k/p ako nije problem…mrzim firewall

Nađite jedan post gdje sam ja i jednu dionicu crnio na bilo kojoj temi, a kamoli neku koju nemam. U odnosu na veliku većinu na ovom forumu smatram se moralnom vertikalom što sam spremam i dokazati.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@S400

Evo dokaži tako da mi vratiš ono kaj sam zgubio padom s 21 ćune na 15 ćuna na validisu.
Pisao si dok je bila u blokadi da ide na 30. Ja čekao cijena nigdje, pa eto, ak ti se da [cry]

Šala mala…

Ja sam Validus uzeo po puno većoj cijeni od Vas jer smatram da vrijedi, te mislim da će dolazak prve dobre vijesti a t o će biti odblokiranje računa pogurati VLDS na razine prije ovog pada koji je uvjetovan isključivo strahom.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Kolega Gates, ja sam odavno rekao da sam trader i planiram se vratiti u Validus, al ne još!
Dapače i sutra ću iskrcavati na nekih +6-7% (15,4kn).


Hm, nešto se događa, vidjet ćemo uskoro!
Na svako probijanje 15,4kn upadam unutra sa kupnjom 3-4 tisućice!
Jer otvaranje preko 15,4kn donosi razine 22-23kn.

Kud sad kolega?
[/quote]
Sve bi to bilo u redu da se nisu stvorile negativne divergencije kolega, iz toga razlog sam prodao 50% dionica Validusa i čekam na 13,4kn opet. A možda malo i niže.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close