VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sad kad su burek trejderi split009 i tigrus vani, to vam je najbolji znak za kupnju i/ili držanje ove dionice jer oni uvijek prerano prodaju (da, prodo je i splićo iako sad mulja da nije [lol] ) . Njihov uobičajeno prerani izlazak najbolji je signal da će VLDS ubrzo na 20 kn. [thumbsup]

A što je s ne tako davno spominjanih 30, pa i 50 kn? Sad je i 20 više nego dovoljno svima.
[/quote]
To vam je trejderska karma.Uvijek propuštamo velike dobitke jer smo i na kupnji i na prodaji i
uvijek nas pomete u dionici koja najviše raste,ali i u dionici koja najviše pada.I tu se znaju pojaviti velike razlike u cijeni.A kako zse djeluje po zakonu spojenih posuda uskoro se to nivelira i pojavljuje se ekstra profit.Vjerujte,trejderi,ili burek investitori su u ovom trenutku na ZSE jedini koji nešto zarađuju.Dugoročni će puno zaraditi ili sve spušiti jer će ova kriza neke firme zabiti u dno.
Validus ima više šanse da bude buduća zvjezda.I zato sam jučer bježao sa prodaje na granice
blokade,a samo sat ranije sam prodavao 10% jeftinije.To je trejderska karma i dok je trejdera
bit će i likvidnosti.A bogu hvala u Validusu smo skoro pa svi mi koji letimo od cvijeta do cvijeta.

200k prometa, prosjećna cijena cca +7,5%, odnosno 15000kn čiste zarade!
MRAK!!!
(ili čista navlakuša pojedinaca da orobe kojeg naivca?)

naravno, riječ je o čistoj navlakuši u kojoj stradavaju novi i naivni ulagači!

istina glasi da najvjerojatnije još nitko nije zaradio već su svi u strašnom gubitku i čekaju loleka kojem će uvaliti dionice!

u zadnjih deset dana mogao je jedino zaraditi onaj koji je dionicu kupio u ožujku 2009 (vidi graf) i 8 ovog mjeseca (vidi drugi graf).

ALI NITI TAJ NIJE MOGAO ZARADITI!
obratite pažnju na volumene na tim minimumima i vidjet ćete da svi koji pričaju da su i jednu kunu zaradili najvjerojatnije ne govore istinu i nadaju se da ćete baš vi kupiti ovaj skupo kupljeni paketić od 6000 dionica na 15kn i to je tek prva moguća zarada!

dakle, traži se naivac koji će navućen drukerima s ovog foruma danas kupiti 6000kom na +5%!

i prića bi izgledala jako dobro ukoliko je to sve prodao baš onaj koji je kupio dionice

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Ne znam je li navlakuša ili inside info, ali vidljivo je da se tisućice polako slažu na kupnji [rolleyes]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

mislite na 2000kom 15,70

ehhh, tog naloga više nema

(kupnja se slaže na 13,50)

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

ma takve ekstremne naloge niti ne računam, znam da će se povući prije otvaranja, ali vidim da se stvara jaka podrška na kupnji iako sumnjam da će bilo tko uspjeti kupiti ispod 14 kn jer se rulja napalila. zanimljivo za pratiti u svakom slučaju

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

15:38:08 netko je kupio 5387 dionica VLDS a sutra cemo vjerojatno imat rasplet


Kolega Gates, ja sam odavno rekao da sam trader i planiram se vratiti u Validus, al ne još!
Dapače i sutra ću iskrcavati na nekih +6-7% (15,4kn).


Hm, nešto se događa, vidjet ćemo uskoro!
Na svako probijanje 15,4kn upadam unutra sa kupnjom 3-4 tisućice!
Jer otvaranje preko 15,4kn donosi razine 22-23kn.

Kud sad kolega?

čestitke drukeru koji je kresnuo 10000kn u zavaravanje kupaca

druk nije uspio

10:03:05 15,66 93 5
10:03:05 15,65 145 4
10:03:05 15,48 200 3
10:03:05 15,11 100 2
10:03:05 15,1 100 1

druker ostao usamljen

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

naravno kad netko kupi je druker, a ako se prodaje onda je to "pametni" investitor koji sad prodaje jer će idući tjedan biti najviše 10 kunića…

sve altruist do altruista


čestitke drukeru koji je kresnuo 10000kn u zavaravanje kupaca

druk nije uspio

10:03:05 15,66 93 5
10:03:05 15,65 145 4
10:03:05 15,48 200 3
10:03:05 15,11 100 2
10:03:05 15,1 100 1

druker ostao usamljen


U nastavku u revijalnom tonu, mislim pritome prema 19kn

ps nadam se da će mi ekipa nakon ispravke posta popravit ocjene

THX

[smiley]

ma kojih 19 kn??? imate 500 komada na prodaji na 15 kn pa se nitko ne usudi uzeti 1 dionicu!

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Tuku oni po asku, al tučemo i mi po bidu [cool]


Nije bilo previše interesenata ni na LEdo 2500 kn ni LKPC po 700 itd. Takvi su ljudi, kad dođe na 20 onda će navalit.

Vidim da me opet ničim izazvanog prozivate kao multinicka i da opet negdje "navaljujete"!!!
Već sam Vam otpisao da su u panici "velike oči" i da mi ne treba skrivanje iza bilo koga.
Vaše stanje ocjenjujem zabrinjavajućim jer se očiti ne možete pomiriti s gubicima.
Vidim da postajete oholi čim malo dionica "cupne na gore".
Obzirom da nema nikakvog realnog razloga za rast,pretpostavljam da će pad biti isto tako
brz.
Navaljivali ste i vređali ljude i kad su prodavali na 25 kuna i više.
Histerično ste reagirali kada se prije 2 tjedna spominjao stečaj,a sada i gotovo svi forumaši i
dnevni listovi i portali govore o stečaju kao mogućoj opciji!!!
Kolega smirite se i nemojte neosnovano prozivati ljude.
I klonite se investicijskih savjeta.
Pozdrav

New Report

Close