VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji ste vi likovi. Jucer ste pjevali hvalospjeve, a danas vise ne valja jer vas je baja poskidao. Skidat ce taj jos a vi cete cekati uzalud na 13. Za vas bureci, za strpljive odojci

Kolega Gates, ja sam odavno rekao da sam trader i planiram se vratiti u Validus, al ne još!
Dapače i sutra ću iskrcavati na nekih +6-7% (15,4kn).

26.11.2010 - Dan D


Koji ste vi likovi. Jucer ste pjevali hvalospjeve, a danas vise ne valja jer vas je baja poskidao. Skidat ce taj jos a vi cete cekati uzalud na 13. Za vas bureci, za strpljive odojci

Je, kolega u pravu ste. Ja sam izašao s 1/4 koja je kupljena stvarno nisko. Ali, nisam se nadao da će me skupiti, nalog sam stavio više iz dosade. Ništa, čekamo dalje s ostatkom.


Koji ste vi likovi. Jucer ste pjevali hvalospjeve, a danas vise ne valja jer vas je baja poskidao. Skidat ce taj jos a vi cete cekati uzalud na 13. Za vas bureci, za strpljive odojci

Nek oni tako rade, za njih je taj način jedini način. Jednog tisućljećja kad ova burza oštro krene gore oni će i dalje biti u istom daytrejderskom modu i mislit će kao što danas misle kad su prodali da su dobro napravili a slijedeći dan će prvom s minutom dionice letjeti u pozitivne blokade i preostajat će im da ulaze nazad na + 30%, biti će druga vrsta igre od ove današnje učmale a navike stare buregdžijske [bye]

ali da ne bi bilo one sa svizcem koji oukolo umata Dorine, i dalje tvrdim da je buregdžinica i dalje najprofitabilnija radnja u Hrvatskoj, tek ćemo u budućnosti opet jesti po ribljim restoranima i do tad će me likovi tipa Split, Tigrus i ostali nervirati svojom bahatošću i niskim strastima, no doći će bolja vremena kad će svi moći lijepo zarađivati na stabilnim uptrendovima i relijima a ne se ovdje zadovoljavati sa ostacima ostataka crobexa.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ne tako davno dok je cijena bila 23-25kn zvao sam na popunjenje GAP-a na 19kn.
Tada su me svi proglasili drukerom, a sad je cijena 15kn.
Tko me poslušao mogao je izaći jači za 60% više dionica.
Svejedno ja sam nepopravljivi trader i vrebam prilike. Očekujem opet novi retest i niže dno i tada se opet vraćam u Validus. Stoga sutra nastavljam iskrcaj!

26.11.2010 - Dan D


Kolega Gates, ja sam odavno rekao da sam trader i planiram se vratiti u Validus, al ne još!
Dapače i sutra ću iskrcavati na nekih +6-7% (15,4kn).

Ne vjerujem, jer ja ću svoj "paketić" prodavati cijeli dan na +5% tako da ništa od tvojih 6-7% :-))



Kolega Gates, ja sam odavno rekao da sam trader i planiram se vratiti u Validus, al ne još!
Dapače i sutra ću iskrcavati na nekih +6-7% (15,4kn).

Ne vjerujem, jer ja ću svoj "paketić" prodavati cijeli dan na +5% tako da ništa od tvojih 6-7% :-))
[/quote]
Dakle kad tvoj paketić od 500kom prođe onda ide moj!

26.11.2010 - Dan D


Stoga sutra nastavljam iskrcaj!

nemaš ti šta više iskrcat. pokupio te ovaj s blokadom. ili dokaži drugačije a ne se tu izvlačit pričama o iskrcavanju u nadi da ćeš nekog uplašit.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Koji ste vi likovi. Jucer ste pjevali hvalospjeve, a danas vise ne valja jer vas je baja poskidao. Skidat ce taj jos a vi cete cekati uzalud na 13. Za vas bureci, za strpljive odojci

Nek oni tako rade, za njih je taj način jedini način. Jednog tisućljećja kad ova burza oštro krene gore oni će i dalje biti u istom daytrejderskom modu i mislit će kao što danas misle kad su prodali da su dobro napravili a slijedeći dan će prvom s minutom dionice letjeti u pozitivne blokade i preostajat će im da ulaze nazad na + 30%, biti će druga vrsta igre od ove današnje učmale a navike stare buregdžijske [bye]

ali da ne bi bilo one sa svizcem koji oukolo umata Dorine, i dalje tvrdim da je buregdžinica i dalje najprofitabilnija radnja u Hrvatskoj, tek ćemo u budućnosti opet jesti po ribljim restoranima i do tad će me likovi tipa Split, Tigrus i ostali nervirati svojom bahatošću i niskim strastima, no doći će bolja vremena kad će svi moći lijepo zarađivati na stabilnim uptrendovima i relijima a ne se ovdje zadovoljavati sa ostacima ostataka crobexa.
[/quote]
kolega ovo je bio danas hladan tuš za pojednice jer nisu uspjeli reagirat kad ih je netko pomeo ko sa metlom i mnogi su ostali bez svojih takozvani paketica a sutra bi mogli paketice kupovat po par kuna više


Svejedno ja sam nepopravljivi trader i vrebam prilike. Očekujem opet novi retest i niže dno i tada se opet vraćam u Validus. Stoga sutra nastavljam iskrcaj!

Ma nemaš ti sutra ništa više za prodavati ;-). Prodao si ti svoje bureke i sad te frka da će krenut gore pa poput pravog samaritanca djeliš sa nama kako češ prodati svoj ostatak na 15,40. Daj nemoj nas cijepiti. Pa nismo baš toliko glupi. Ti si ko ova naša vlada.


Sad kad su burek trejderi split009 i tigrus vani, to vam je najbolji znak za kupnju i/ili držanje ove dionice jer oni uvijek prerano prodaju (da, prodo je i splićo iako sad mulja da nije [lol] ) . Njihov uobičajeno prerani izlazak najbolji je signal da će VLDS ubrzo na 20 kn. [thumbsup]

A što je s ne tako davno spominjanih 30, pa i 50 kn? Sad je i 20 više nego dovoljno svima.



Sad kad su burek trejderi split009 i tigrus vani, to vam je najbolji znak za kupnju i/ili držanje ove dionice jer oni uvijek prerano prodaju (da, prodo je i splićo iako sad mulja da nije [lol] ) . Njihov uobičajeno prerani izlazak najbolji je signal da će VLDS ubrzo na 20 kn. [thumbsup]

A što je s ne tako davno spominjanih 30, pa i 50 kn? Sad je i 20 više nego dovoljno svima.
[/quote]

Ne sjećam se da sam pisao o 50 kn, ali nema veze, govorim o nekom kratkoročnom targetu. Ako se skine blokada računa tj. postigne dogovor s bankama 30 kn je realno, a za 50 kn će ipak trebati pričekati oporavak cijelog TK. U svakom slučaju, kupnja do 17-18 kn nosi relativno mali rizik (moja procjena) jer su sve loše vijesti već uračunate u ove cijene.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close