VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ps.


Izgleda je došlo do samozapaljenja . Čisto psihološka reakcija na nepodnošljivo stanje letargije , a niti jedan argument. Odbijanac po defoltu, ili ?

fino sam se iskrcao sa plusom od +10%.

samby, bila je pozitivna divergencija

Bojim se da je kolega Tigrus u pravu i sutra do 15,5-15,6 maksimalno bit će snažniji iskrcaj….

26.11.2010 - Dan D

Meni je pokupilo 700 kom s 13% plusa. Ostatak (koji je u minusu) čeka daljnji razvoj.


Meni je pokupilo 700 kom s 13% plusa. Ostatak (koji je u minusu) čeka daljnji razvoj.

Ja utopio nekih cca 900kom po skoro maksimalnoj cijeni (ulaz 13,47kn) , sutra prodajem ostatak od 1500kom.
Jer postoji GAP na 13,45-13,5kn. Vraćam se u Validus, al ipak bureci su bureci

26.11.2010 - Dan D

ps.


Izgleda je došlo do samozapaljenja . Čisto psihološka reakcija na nepodnošljivo stanje letargije , a niti jedan argument. Odbijanac po defoltu, ili ?

fino sam se iskrcao sa plusom od +10%.

samby, bila je pozitivna divergencija
[/quote]
Kada se svi hvalite mogu i ja.Ja sam ga rušija i proda 400 kom na 13,43.Izgledalo mi da će niže,a trebala mi lova za bedake.Na bedacima nisam kupija,a u validus se nisam vratija.i ode moja
dnevnica.O.k.ostalo je još 1,500 kom.



Meni je pokupilo 700 kom s 13% plusa. Ostatak (koji je u minusu) čeka daljnji razvoj.

Ja utopio nekih cca 900kom po skoro maksimalnoj cijeni (ulaz 13,47kn) , sutra prodajem ostatak od 1500kom.
Jer postoji GAP na 13,45-13,5kn. Vraćam se u Validus, al ipak bureci su bureci
[/quote]

onda pozuri sutra na otvaranju jer ja planiram sutra iskrcati barem 50% od cca 17500 komada.

Po koliko ste kupovali kad sutra planirate toliko prodat?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ja isto sutra prodajem sve i eventualno ono što uspijem kupiti tijekom dana (ako bude jačih istresanja). Sutra se svi guramo na asku…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Sutra se svi guramo na asku…

bude po bidu kolega, ako ga bude …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

15:38:08 netko je kupio 5387 dionica VLDS a sutra cemo vjerojatno imat rasplet


ps.


Izgleda je došlo do samozapaljenja . Čisto psihološka reakcija na nepodnošljivo stanje letargije , a niti jedan argument. Odbijanac po defoltu, ili ?

fino sam se iskrcao sa plusom od +10%.

samby, bila je pozitivna divergencija
[/quote]
Kada se svi hvalite mogu i ja.Ja sam ga rušija i proda 400 kom na 13,43.Izgledalo mi da će niže,a trebala mi lova za bedake.Na bedacima nisam kupija,a u validus se nisam vratija.i ode moja
dnevnica.O.k.ostalo je još 1,500 kom.
[/quote]

mislim da sam ja tih 400 kom kupio.

reko, gle – prilika.
brutalni kapital ne propusta prilike.

ostvario plus od +616kn

Zakon ste… [thumbsup]
Najprije nitko nema dionice već samo piše tek tako iz dosade.
Onda najednom svi prodaju dionice koje "nisu ni imali"!
Ja ih imam,puuunooo. I danas ih nisam ništa prodao… [wink]

New Report

Close