VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Matija, nisi se već iskrcao? [lol]

dečki evo i mene na bidu,ajd tko ne vjeruje u ovu dionicu ,nek mi udjeli jednu tisućicu

A lijepo sam vam jučer napisao da si kupite 🙂


Matija, nisi se već iskrcao? [lol]

[cool]
Nisam još, ali zato pumpam bid, mislim da bu to bolja taktika.
Jel ju još netko prakticira da ošiša novajlije? [sealed]


dečki evo i mene na bidu,ajd tko ne vjeruje u ovu dionicu ,nek mi udjeli jednu tisućicu

evo ja ću po 20 kn, možemo i van burze da ne plaćaš proviziju brokeru [thumbsup]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

smo si malo počistili ne, [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Eto, za danas smo gotovi!

Takoooo. Sad smo se riješili daytrejdera, a sutra možemo krenuti sa rastom. Hahhaha. Nemojte reći da Vam nisam govorio. Kad krene biće raketa. Ko uvijek do sada. A sutra mogu doći i dobre vijesti.

Prodal sam par 100 kom kupljeno po 13, xx i sad u novi krug šišancije.
Meni dobro, zarada za nogač, rundu kole i pizzu poslije.


Prodal sam par 100 kom kupljeno po 13, xx i sad u novi krug šišancije.
Meni dobro, zarada za nogač, rundu kole i pizzu poslije.

Bojim se kolega da su vas ošišali 🙂


Važno:

obveze su egzaktna stavka i njima se ne može manipulirati (ili je to jako teško)!
imovina (tj. kapital) je stavka kojoj treba posvetiti pozornost!
svaka stavka imovine se može detektirati i točno reći što obuhvaća i po kojoj je cijeni prikazana!

Najvažnije:

procjena imovine može prilično jako varirati u odnosu na imovinu iz bilance, ali to može biti i prema dole, ali i prema gore.

onaj tko najbolje procijeni o kolikoj se vrijednosti imoveine radi taj će ostvariti (ekstra) zaradu, ostali će se izgubiti u šumi drukera i manipulatora.

Zaključak:

iako nisam rekao ništa novo, po pisanju na ovom forumu se može vidjeti kako mnogi ne razumiju elementarne stvari (ili su samo dobri manipulatori i drukeri)

Savjet:

ako imate ove dionicu ili je namjeravate imati napravite vlastitu analizu imovine (kapitala) i vidite di ste. iako su te analize najteže, uzmite si vrijeme i umjesto drukanja na jednu ili drugu stranu uložite vrijeme u kvalitetnu analizu i puno će te mirnije spavati.

Očito je neko moj savjet ozbiljno shvatio i napravio analizu bilance. Nisam htio drukati na jednu ili drugu stranu, al pametni su znali što stoji iza ovog posta. Ovo je tek početak iako može biti još padova da se zaplaše neodlučni…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Izgleda je došlo do samozapaljenja . Čisto psihološka reakcija na nepodnošljivo stanje letargije , a niti jedan argument. Odbijanac po defoltu, ili ?

New Report

Close