VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Samo na private da me ne optuže za insider info.

svatko kome pošalješ te "inside info" je potencijalni svjedok protiv tebe [thumbsup]
[/quote]

Ma daj, a što je sa svjedočenjem protiv ovih ‘dušebrižnika’ koji nemaju dionicu ali su jako zabrinuti za opće dobro?


Ne morate vjerovati , ja samo iznosim nešto što sam čuo , sad na svakom investitoru je da procijeni da li moja riječ nešto znači ili ne. Pozdrav.

evo, dvojica su ti povjerovala na riječ i lupila po prodaji, ostali ne daju peneze jer ti očito baš i ne vjeruju [lol]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




Samo na private da me ne optuže za insider info.

svatko kome pošalješ te "inside info" je potencijalni svjedok protiv tebe [thumbsup]
[/quote]

Ma daj, a što je sa svjedočenjem protiv ovih ‘dušebrižnika’ koji nemaju dionicu ali su jako zabrinuti za opće dobro?

[/quote]

a za što bi ti njih ganjao? nigdje nisam pročitao da su napisali kako su saznali za katastrofalne vijesti po Validus i da ga hitno treba rasprodati….uglavnom su komentari na temu mogućeg stečaja (što je opcija koja se može i ne mora dogoditi)

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kolega ja sam s dobrom namjerom podijelio info s nekolicinom ljudi s foruma, čemu inače ovaj forum služi nego da neko da info, nije valjda da su svi lažljivci i prevrtljivci koji daju namjerno krive info ili samo govore loše o pojedinim tvrtkama. Očito je da je ovih drugih u većini sudeći po Vašoj reakciji.

Imam fantomske dionice



Samo na private da me ne optuže za insider info.

svatko kome pošalješ te "inside info" je potencijalni svjedok protiv tebe [thumbsup]
[/quote]

Pričaš gluposti! Bolje pohvali čovjeka što nije sebičan.





Samo na private da me ne optuže za insider info.

svatko kome pošalješ te "inside info" je potencijalni svjedok protiv tebe [thumbsup]
[/quote]

Ma daj, a što je sa svjedočenjem protiv ovih ‘dušebrižnika’ koji nemaju dionicu ali su jako zabrinuti za opće dobro?

[/quote]

a za što bi ti njih ganjao? nigdje nisam pročitao da su napisali kako su saznali za katastrofalne vijesti po Validus i da ga hitno treba rasprodati….uglavnom su komentari na temu mogućeg stečaja (što je opcija koja se može i ne mora dogoditi)
[/quote]

A kad netko komentira mogući izlazak iz problema i rast ti bi ga tužio.

Kreće.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

E ovaj sa 6000 kom na kupnji je opaki

izgleda da je rješenje problema Validusa na vidiku.

Hm, nemam nikakve informacije, al ste mogli čekat idući tjedan. Nego nemoj odavat nikakve informacije da te kasnije ne optuže ako se uspostavi da nisu istinite. Ili kad šalješ pp napiši disclaimer u kojem navedi da se ograđuješ o istinitosti podataka. Vidiš kakvih sve ljudi ovde ima, netko bi ti namjerno mogao zagorčati život, lešinari svuda oko nas.

Polijećemo, i ni trenutak prekasno da napomenem, taman kad sam se nakrcao [lol]

evo i mene s vama opet nakon dugo vremena,mirišem lovu ovdje

New Report

Close