VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje će se preokret dogoditi kad se prestane s piskaranjima po forumu. Puno špekulanata željnih brze zarade je ušlo i to po daleko višim cijenama i sad misle da će pisanjem po forumu nešto postići. Znate onu staru. Kad špekulacija krene u krivu stranu, postaje investicija 🙂 Viđeno već više puta na ovoj dionici.
Puno pričate o tom stečaju, a nadam se da ste svjesni da je VLDS blokiran zbog Plurisa i da se to može vrlo brzo promjeniti. Baš me interesira gdje ćete onda nalaziti razloge za stečaj.


meister
lijepo je ovo što ste napisali, ali tu neprekidnu blokadu možeš objesit mačku o rep. Iznenadili bi se kad bi vidjeli koliko je firmi u hrv. blokirano više od 60 dana (ja na sreću imam taj podatak, hehe)

pa zar nisam upravo ja to rekao?!

neprikidna blokada je jedini uvjet koji može dovesti do stečaja
ALI IZ VLASTITOG ISKUSTVA ZNAM DA I NE MORA

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



iz ovog je jasno vidljivo da stečajni razlog postoji – PREZADUŽENOST!

nažalost naši sudovi ne sude po zakonu, ja se još uvijek ne mogu na to priviknuti, pa TO NIJE RAZLOG ZA STEČAJ!

svaki dan kad otvorim gledalicu začudim se kako se VLDS trži iznad 10 kn?? znam da stečaj nije formalno pokrenut,ali ne čekaju ulagači valjda da im to objave pa da tek onda krene rasprodaja? ! [shocked]
[/quote]
rasprodaja,čega……….. [shocked] [pray]

Izgleda da nema ništa od stečaja, dobio neke info.

Imam fantomske dionice


Izgleda da nema ništa od stečaja, dobio neke info.

Hvala što si to podijelio s nama.


meister
lijepo je ovo što ste napisali, ali tu neprekidnu blokadu možeš objesit mačku o rep. Iznenadili bi se kad bi vidjeli koliko je firmi u hrv. blokirano više od 60 dana (ja na sreću imam taj podatak, hehe)

Mogao si te podatke podijeliti s nama!!! [rolleyes]


Izgleda da nema ništa od stečaja, dobio neke info.

Od "dobrotvora" Mimovića možda???
Ovo je klasični vid manipulacije činjenicama!!!
Zar niste po pravilima ovog foruma dužni navesti izvor "informacija".Ako postoji naravno!!!
Pozdrav

Samo na private da me ne optuže za insider info.

Imam fantomske dionice


Samo na private da me ne optuže za insider info.

svatko kome pošalješ te "inside info" je potencijalni svjedok protiv tebe [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Slušajte kolega , nisu na ovom forumu baš svi lešinari i prevaranti.

Imam fantomske dionice


Izgleda da nema ništa od stečaja, dobio neke info.

očito nisu dobre,kad ne dokupljuješ na ovim razinama.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ne morate vjerovati , ja samo iznosim nešto što sam čuo , sad na svakom investitoru je da procijeni da li moja riječ nešto znači ili ne. Pozdrav.

Imam fantomske dionice

New Report

Close